CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Únor v CBS Nakladatelství ve znamení narozenin

5. března 2021

Jsme tu s vámi už 10 let

Čas letí jako voda, když se člověk dobře baví. Letos jsme 2. 2. 2021 oslavili naše první kulatiny, ale nám to přijde jako včera, když se Náčelník Milan Paprčka rozhodl slovenskému velkému bratrovi CBS pořídit i českou sestřičku.
K narozeninám jsme si pro nás, ale především pak pro Vás připravili narozeninový dárek! Luxusní knihu leteckých fotografií Česko z nebe Exclusive, která mapuje celou Českou republiku na těch nejkrásnějších snímcích. Knihu jsme slavnostně pokřtili a uvedli do knižního světa právě v náš narozeninový den.

V únoru také pokračuje nejdůležitější kampaň v CBS Nakladatelství - Leteckého snímkování 2021, které je už trvalou součástí našeho portfolia produktů. Uzávěrka kampaně je 31. března a snímkovat se začne koncem dubna, ale už teď probíhají přípravné práce, ať už školení posádek, příprava mapových podkladů nebo servis letadel.

Nové knihy z edice Česko z nebe

Pokračujeme v našem cíli dokončit regionální řadu leteckých knih Česko z nebe. V únoru jsme vydali 2 nové knihy: Valašské Klobucko z nebe a Trutnovsko z nebe.

Valašské Klobucko z nebe Prolistujte tuto knihu a prolétněte se nad krajinou tichou, kde zní zpěv ptáků a voní rozkvetlé louky a sady, kde lesy jsou tak hluboké, že nedohlédnete konce. Zjistíte, že Valašské Klobucko patří k nejhezčím koutům naší vlasti. Prolistujte si knihu ONLINE

Trutnovsko z nebe
Prolistujte tuto knihu a potěšte se netradičním pohledem na region, jemuž od pradávna vládne mocný pán hor – Krakonoš.

Prolistujte si knihu ONLINE

KOLO ŠTĚSTÍ

Pro naše zákazníky z e-shopu se snažíme vymýšlet vždy něco nové, aby měli nakupování zábavnější a výhodnější. Nyní jsme jim připravili KOLO ŠTĚSTÍ, kde si mohou vytočit slevy na nákup nebo dopravu zdarma. Tak neváhejte a vyzkoušejte, zda budte mít štěstí i vy.

Do e-shopu

Připravujeme nové projekty

V únoru jsme začali další kampaně pro knihy z edice Česko z nebe, ale i pro další knihu z edice Čarovné Česko.

LIBEREC A OKOLÍ Z NEBE

Připoutejte se, prosím, a vydejte se s námi na vzdušnou plavbu. Prolétnete se nad krajinou, kde lesy jsou tak hluboké, že jimi můžete bloudit hodiny a nepotkáte ani živáčka, a městečka a vesničky tak přitažlivé, jako nikde jinde. Ano, přesně taková je krajina, od nepaměti střežená bájným Ještědem. Přesně takový je Liberec a okolí. Všechny jeho krásy si navíc budete moci vychutnat v připravované knize leteckých fotografií z ORP Liberec - Liberec a okolí z nebe.

HRANICE A OKOLÍ Z NEBE

Máte tušení, jak vidí nejhlubší propast světa ptáci? A víte, kde se nacházejí naše nejteplejší jeskyně? Ano, hádáte správně. Právě se vznášíte nad městem Hranice a jeho okolím. Všechny tyto zajímavosti si navíc budete moci vychutnat v připravované knize z ORP Hranice - Hranice a okolí z nebe.

SOBĚSLAV A OKOLÍ Z NEBE

Nasaďte si křídla, popusťte uzdu své fantazii a vydejte se s námi na cestu nad pohádkovou krajinou. Že nevíte, kam poletíme? Rozhlédněte se dobře a posuďte sami. Vždyť ty kouzelné vesničky s překrásnými statky vystavěnými ve stylu selského baroka jako by skutečně patřily spíše do pohádky. Všechny krásy tyto magické krásy si navíc budete moci vychutnat v připravované knize leteckých fotografií z ORP Soběslav - Soběslav a okolí z nebe.

ČAROVNÁ PÁLAVA A LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL

Tam, kde se slunce mění ve víno, kde hojnost Božích darů má svůj domov, leží země čarokrásná, kterou připodobnit lze snad jen k rajské zahradě. Je kolébkou lidu moravského, laskavou matkou, místem, kde přestanete vnímat čas. Že nevíte, kde taková země leží a kudy se tam dostat? Usaďte se pohodlně se sklenkou jiskřivého moravského vína a prostřednictvím těch nejzajímavějších fotografií objevte, jak vypadá Čarovná Pálava a Lednicko-valtický areál.

Dobré skutky

Naše darovací cesta pokračuje. I v únoru jsme chtěli poděkovat zdravotnickému personálu za jejich práci a tak jsme darovali vybraným nemocnicím v Moravskoslezském kraji 2 200 knih leteckých fotografií v celkové hodnotě přesahující 1 300 000 korun.

„Myslím si, že dobré skutky se mají dělat a že to vyvolá další reakci a můžeme tím trošku zlepšit tento svět. Proto jsme se zamysleli, jak můžeme pomoct jiným. Rozdáváme lidem radost prostřednictvím leteckých knih, které umožňují vidět naši krajinu z pohledu ptáků, a tak jsme se rozhodli darovat tyto knihy zdravotnickému personálu a poděkovat jim za jejich péči,“ říká Náčelník Milan Paprčka.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram