CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Startuje kampaň pro letecké snímkování 2021

9. ledna 2021
Letecké fotografování a od loňského roku i letecké videa pro obce, města nebo firmy už jsou trvalou součástí portfolia produktů CBS Nakladatelství. Profesionálnímu leteckému fotografování se věnujeme dlouhodobě, máme již 18 let zkušeností. Využíváme špičkovou záznamovou techniku a vlastní, moderní a ekonomická letadla se zkušenými posádkami. Díky tomu, že umíme objednávky efektivně zapracovat do letových plánů, dokážeme garantovat vysokou kvalitu za velmi příznivou cenu. Téměř 5 000 českých a slovenských obcí mají letecké fotografie a videa právě od nás. Jako každý rok si mohou obce, města nebo firmy objednat letecké snímkování (fotografie nebo video) od začátku ledna do 31. března. Po této době začíná náročná dvouměsíční příprava podkladů, letových plánů a map pro letecké posádky, aby letecké snímkování bylo co nejefektivnější a mohli jsme zákazníků nabízet nízkou cenu za tuto službu.  

Česko z nebe, domov můj (Karel Gott - Vltava)

Naše práce nás baví a proto jsme všem milovníkům naší krásné krajiny připravili tento vánoční dárek v podobě videa, které je poctou Karlu Gottovi a shrnutím leteckých zážitků roku 2020 od pilotů a fotografů CBS Flying Teamu. Ve videu uvidíte letecké videozáběry a fotografie nejen z tohoto roku, ale také z předchozích let, sestříhané v nádherné písni "Vltava" v jedinečném podání "Božského Káji". Kromě velmi známých lokalit jako Praha, Šumava, Karlštejn či Pálava, ve videu najdete i zcela obyčejné české a moravské obce, které ale z nebe vypadají velmi neobyčejně. Našim záměrem bylo ukázat, že i ta nejobyčejnější obec je z nebe krásná.

CBS Flying Team - posádky, které přinášejí JEDINEČNÝ POHLED NA KRAJINU

Seznamte se lidmi, kteří pro Vás vytvářejí letecké fotografie a letecké videa a knihy leteckých fotografií - CBS Flying Team. Šest lidí ve čtyřech letadlech. Ročně stovky nalétaných hodin v minimálních výškách, často v silném větru a turbulencích. A stále s chutí tvořit záběry, jaké ještě běžní lidé neviděli. Autoři největší edice leteckých knih na světě Česko z nebe a Slovensko z nebe. Zkušení piloti, fotografové a kameramani z CBS Flying Teamu. Toto video je poděkováním za jejich práci.

Reportáž o leteckém snímkování

Pokud Vás zajímá zákulisí z práce pilotů a leteckých fotografů, podívejte se na tutu reportáž v relaci RTVS Ahoj Slovensko nebo si přečtěte článek na aeroweb.cz: Česko a Slovensko z nebe aneb jak se fotí z letadla.

Věděli jste, že…

  • máme více než 17 let zkušeností
  • už více jak 4 500 českých a slovenských starostů využilo letecké fotografování CBS
  • spolupracujeme s více než 6 500 obcemi a městy
  • v loňském roce jsme nafotili více než 100 škol a školních areálů
  • máme všechna potřebná povolení a licence

Více informací o leteckém fotografování a nejčastější otázky a odpovědi

Objednávejte do 31. 3. 2021!

Stejně jako každý rok, uzavíráme objednávky na konci března. Po tomto datu se letový plán uzavře a pozdější zájemci se do něj dostanou až další rok. Bez přísného dodržování tohoto termínu bychom nemohli zákazníkům nabízet kvalitní služby za příznivé ceny.

Ale i naše kapacity nejsou nafukovací a může se stát, že se letový plán naplní už před 31. 3. 2021. V tom případě musíme ukončit objednávání dříve. Proto neváhejte a objednejte si fotografování včas!CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram