Žádné produkty v košíku.

Cyklomapa Zlínsko a Kroměřížsko dětem - obec Halenkovice
Malovaná cyklomapa Zlínsko a Kroměřížsko dětem

Cyklomapu na dřevěném stojanu jsme umístili v naší obci na oblíbené a navštěvované místo – k Vyhlídce Šárka. Z ní je 360° rozhled do širokého okolí a za hezkého počasí jdou vidět Hostýnské a Vizovické vrchy, Bílé Karpaty, Chřiby a za jasné oblohy dohlédnete až na Slovensko – na Velkou Javořinu s vysílačem. Cyklomapu mají tedy k dispozici turisté a cyklisté. Láká svým barevným zpracováním a máme na ni výborný ohlas. Spolupráce s vámi byla hladká a komunikace milá. Děkujeme za všechno.

Iveta Hladilová
referent obce Halenkovice
Reference na knihu Kladensko a Slánsko z nebe
Kladensko a Slánsko z nebe

Naše obec Bratronice se stala součástí projektu Kladensko a Slánsko z nebe. Počínaje prezentací a konče doručením vlastní publikace jsme byli velmi spokojeni s celkovým průběhem realizace. Naše zakázka byla s námi několikrát konzultována, zaznamenali jsme milé, vstřícné a profesionální jednání. Publikace je vhodným dárkem pro významné jubileum našich občanů a zároveň prezentací nejen naší obce, ale i blízkého okolí.

Miloslava Knížetová
starostka obce Bratronice
Reference na knihu České hrady a zámky z nebe - Jižní Čechy
České hrady a zámky z nebe - Jižní Čechy

Jsem rád, že jsme se jako stavební společnost do projektu zapojili. Naši zákazníci a spolupracující firmy jsou téměř stoprocentně z Jihočeského kraje a kniha tedy v případě dárku jako pozornosti při dobré spolupráci na všechny působí velice příjemně a neotřele, samozřejmě také připomíná jakousi jihočeskou sounáležitost.

Mě osobně, jako milovníkovi památek, přijde nápad s leteckými snímky jako hodně dobrý, protože takto souhrnně je asi nikde jinde nenajdu a raději chodím do knihovny než na internet.

Adolf Šicner
jednatel společnosti Sid.pt spol. s r.o.
Reference na knihu Čarovná Praha
Čarovná Praha

Jsme vděčni, že jsme byli osloveni a přijali nabídku vytvořit personalizovanou VIP knihu Čarovné Česko. Je to vynikající projekt, kterým se škola může důstojně prezentovat. Zároveň kniha poskytuje veřejnosti možnost vidět nevšední záběry zajímavých míst Prahy očima laických fotografů. Při spolupráci jsme byli mimořádně spokojeni, protože v organizaci pracují kompetentní lidé s laskavým a trpělilvým přístupem. Těšíme se na případnou další spolupráci.

Mgr. Eva Kudrnová
ředitelka, Anglicko-české gymnázium AMAZON, Praha
Reference na 360° videomapu Českolipsko - Máchův kraj z nebe
360° videomapa Českolipsko - Máchův kraj z nebe

V průběhu celé přípravy byla komunikace velmi příjemná a během přípravy jsem byla dotazována k vyjádření se k připravovaného produktu, jestli je to, co jsem si objednala a na čem jsme se společně domluvili. Vše proběhlo bez problémů a videomapa Českolipsko -Máchův kraj, se občanům líbí, protože vidět kraj z výšky je velmi zajímavé.

Zelenková Jana
starostka obce Kvítkov
Reference na knihu Mladá Boleslav a okolí z nebe
Kladensko a Slánsko z nebe

Veškerá komunikace ohledně příprav knihy, oprav překlepů a finálních úprav byla zcela profesionální, pohotová a kvalitní. Výsledná kniha se mi velmi líbí jako nádherný dárek pro naše partnery, ale i jako výuková pomůcka pro zeměpisné, dějepisné, ale třeba i přírodopisné či výtvarné projekty. Prostě všestranně využitelná kvalitní publikace, která dokáže rozdávat jak radost tak i poučení.

RNDr. Milan Dundr, CSc.
ředitel školy, Gymnázium Václava Beneše Třebízského, Slaný
360° videomapa Litoměřicko-Zahrada Čech z nebe
360° videomapa Litoměřicko-Zahrada Čech z nebe

Komunikace s Vámi od objednání až po dodání byla velice příjemná. Vše probíhalo bez problémů a výsledek Vaší práce je úžasný. Videomapa se líbila všem, kteří ji shlédli. Krásné je se virtuálně proletět nad celou Zahradou Čech a dozvědět se hodně zajímavých a poučných informací.

Prohlížecí brýle jsou k dispozici v naší knihovně a využívají je, jak děti ze ZŠ, tak i občané v Klubu důchodců. Všem, kteří se na videomapě podíleli, moc děkuji.

Kamila Čvančarová
starostka města Bohušovice nad Ohří
Česko z nebe
Edice knih Česko z nebe

chtěla bych tímto poděkovat celému Vašemu nakladatelství za záslužnou práci, kterou vytváříte u vnímavých čtenářů vztah k naší krásné zemi. Podobá se to i mému záměru vstupovat mezi čtenáře se svými poznatky o kouzelných místech Čech, Moravy a Slezska. Zvláštní dík a pocit úcty vyslovuji panu Milanu Paprčkovi za odvahu, která mu jako pilotovi musí být daná. Vím, o čem mluvím, pracovala jsem jako civilní zaměstnanec na vojenských letištích v Pardubicích a Brně. Tato práce mi umožnila absolvovat mnoho letů například jako štábní písař jsem létala na cvičení IL-14, 18, Brigadýrem a později i Moravou. Na svých cestách po světe jsem spolu s manželem absolvovala 62 letů, z nichž některé (v Jižní Americe) zaváněly průšvihem vzhledem k „DAKOTÁM“, které k letům využívali. Umím dnes, po letech, ocenit všechny piloty. Dík, pane Paprčko!

Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaši záslužné práci oslavující naši nádhernou zem.

Jaroslava Šrejmová
spisovatelka
Reference na 360° videomapu Českolipsko - Máchův kraj z nebe
360° videomapa Českolipsko - Máchův kraj z nebe

Děkujeme za příjemnou spolupráci na projektu 360° mapy našeho turistického regionu Máchův kraj. Hned od začátku jsme měli jasnou představu produktu, který máme očekávat, přestože šlo o koordinaci hned s několika subjekty v našem regionu, komunikace probíhala skvěle. Velmi oceňuji zasílání informačních emailů, a to ne těch čistě marketingových s neustálou nabídkou dalších produktů, ale s informacemi o stavu příprav našeho projektu. Revize textů a popisků mapy proběhly jednoduše a rychle.

S výsledkem jsme velmi spokojeni a 3D brýle pro virtuální průlet letadlem nad Máchovým krajem slaví úspěch na našich akcích. Vřele doporučuji ke spolupráci, pokud hledáte spolehlivého a profesionálního partnera pro vaše projekty.

Bc. Petr Hozák, MBA
ředitel turistické oblasti Máchův kraj a příspěvkové organizace KulturaDoksy.cz
Reference na knihu Kladensko a Slánsko z nebe
Kladensko a Slánsko z nebe

V průběhu celého procesu od objednání po dodání byla komunikace velmi dobrá a během přípravy jsem byla opakovaně vyzvána, abych se k vyjádřila k připravované knize, zda je právě toto na čem jsme se společně domluvili. Vše proběhlo bez problémů a výsledek naší objednávky se všem líbil. Tuto knihu rozdáváme zdarma občanům při významných jubileích nebo návštěvám naší obce.

Jitka Jeřábková, DiS.
starostka obce Hobšovice
Reference na turistickou mapu KČT Nymbursko a Kopidlensko
Turistická mapa KČT Nymbursko a Kopidlensko

Při přípravě aktualizace mapy jsem několikrát jednal se zástupci firmy CBS a jejich přístup byl velmi profesionální a vstřícný. Před samotnou publikací jsme si ještě několikrát ověřovali, jestli výsledek odpovídá očekávání. Přesně takto si představuji, že by to mělo fungovat.

Lukáš Kováč
starosta obce Pěčice
Reference na malovanou cyklomapu dětem
Malovaná cyklomapa Kroměřížsko dětem

Celou spolupráci na projektu cyklomapy jsem od zpočátku pojal jako dobrý způsob zapojení nejmenších obyvatel našich obcí vedoucí ke zvýšení povědomí o obci. Společně s naší základní školou jsme uspořádali výtvarnou soutěž žáků jednotlivých ročníků, a z odevzdaných výtvarných prací byly zastupitelstvem obce vybrány tři nejlepší malby, které jsme následně předal ke grafickému zpracování do cyklomapy Kroměřížska.

S vědomím, že jsme objednal nejvyšší možnou variantu, jsme se v mezičase připravili na instalaci mapy v exteriéru našich obcí. Nyní máme jak nástěnné mapy ve kvalitních stojáncích umístěné v obci, tak několik posledních výtisků map. Výtisky jsou výborné pro obdarování návštěv, samozřejmě že po jednom dostali všichni žáci naší základní školy a mimochodem je používáme i na věcné dary při soutěžích například hasičů. S CBS byla veškerá spolupráce 100%. Děkuji.

Vítězslav Hanák
starosta obce Zborovice
1 2 3 7

Korespondenční adresy

CBS Nakladatelství s. r. o.
Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556,
530 02 Pardubice
Česká republika

+420 774 479 544

© 2019 – 2023 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram