Žádné produkty v košíku.

Kouzelná místa Česka z perspektivy BDO
Kouzelná místa Česka z perspektivy BDO

Se společností CBS nakladatelství jsme připravovali knihu, která byla určena jako dárek pro zaměstnance a klienty společnosti BDO u příležitosti oslavy výročí 30 let působení na českém trhu. Společně jsme proto vybírali fotografie z míst, kde má naše společnost své pobočky, dále pak nejvýznamnější místa České republiky, které by nikomu neměla uniknout.

Spolupráce byla po všech stránkách velmi příjemná a profesionální, přístup nakladatelství nad míru přátelský a proaktivní. Od klientů, které jsme obdarovali, přišlo mnoho velmi pozitivních reakcí. Fotografie z ptačí perspektivy jsou jedinečné, protože fungují i jako fotografická mapa. Někteří si tak mohli připomenout místa, na kterých pobývali třeba v mládí, jiní zase naplánovat zajímavé lokality pro své budoucí rodinné výlety.

Andrea Bartoňová
Sales & Marketing Director, BDO Czech Republic s.r.o.
Čarovné České středohoří
Čarovné České středohoří

Za Obec Mnetěš musím pochválit spolupráci s Vaší společností při vytvoření knihy Čarovné České středohoří. Děkujeme za možnost být součástí projektu knihy Čarovné České středohoří. Výběr fotografií, zpracování a celkový dojem je na vysoké úrovni. Knihu věnujeme jako dárek našim jubilantům obce Mnetěš. Věřím, že všem obdarovaným udělá velikou radost.

Nikola Hudiková
samostatný odborný referent, obec Mnetěš
Čarovné České středohoří
Čarovné České středohoří

Kniha je velmi pěkně zpracovaná a díky prezentaci naší obce na začátku knihy vhodná jako dárek. Děkujeme za možnost být součástí této knihy a za dobrou spolupráci při její realizaci. Věřím, že všichni, kteří ji dostanou jako dárek z ní budou mít velkou radost

Seifert Oldřich
starosta obce Kostomlaty pod Milešovkou
Čarovné České středohoří
Čarovné České středohoří

Spolupráce na projektu kniha Čarovné České středohoří byla ze strany CBS Nakladatelství s.r.o. příkladná. Výsledkem je reprezentativní publikace, jejíž podobu oceňují jak naši občané, tak i turisté navštěvující naši oblast Lounského středohoří. Publikaci primárně využíváme jako dárek pro naše jubilanty jakožto součást dárkového balíčku, jednak pro prezentaci našeho regionu návštěvníkům z různých částí ČR.

Ekrt Tomáš
starosta obce Libčeves
Čarovné České středohoří
Čarovné České středohoří

Po bezproblémové spolupráci na knize Litoměřicko z nebe jsme bez váhání uvítali možnost podílet se na dalším projektu, tentokrát založeném i na fotografiích "laické" veřejnosti. Svazek Čarovné České středohoří nás opět naprosto okouzlil a věříme, že potěšil i úspěšné absolventy, které knihou odměňujeme. Je báječné, že nakladatelství CBS prostřednictvím těchto publikací ukazuje krásy naší země.

Mgr. Ivana Jiřičová
ředitelka 1. KŠPA Litoměřice
Čarovné České středohoří
Čarovné České středohoří

Kniha Čarovné České středohoří je velmi povedeným projektem, o který je z řad občanů značný zájem. Kniha je obsažena velkým množstvím nádherných fotografií z míst v našem okolí. Velmi kladné hodnocení taktéž přisuzuji celému procesu počínaje přípravami, přes konzultace, úpravy a výsledným počinem konče. Knihu předáváme jako dárek při významných jubileích naším spoluobčanům.

Mgr. Jiří Drobný
starosta obce Radovesice
Letecké snímkování
Letecké snímkování

V roce 2022 jsme využili nabídku firmy CBS na letecké snímkování. Přesvědčila nás příznivá cena i dobré zkušenosti z minulých let. Snímky jsou velmi pěkné. Slouží nám jako fotodokumentace vývoje obce a zároveň jako výzdoba prostor budovy obecního úřadu. Snímky se velmi líbí i občanům a mají o ně zájem. Několik snímků sloužilo jako dárek, který byl vždy s radostí přijat.

Stanislava Houčková
starostka obce Střítež
Letecké snímkování
Letecké snímkování

S leteckými snímky obce Bělá u Jevíčka jsem spokojen. Snímky jsme použili pro webové stránky obce, na obecní kalendář a budeme je nabízet občanům, kteří budou mít zájem. Dále jsme je využili na zhotovení fotomapy obce a místní části Smolná, které jsme umístili do sálu kulturního domu. Se spoluprací s Vaší firmou jsem spokojen. Vždy jsem byl o všem informován, bylo mi nabídnuto optimální řešení a na všem jsme se domluvili k oboustranné spokojenosti.

Petr Nárožný
starosta obce Bělá u Jevíčka
KČT mapa Šumava - Povydří
KČT mapa Šumava - Povydří

Spolupráce na produktu projektu KČT mapa Šumava – Povydří probíhala se zhotovitelem velmi příjemně. Jako nadstandartní si v dnešní době vážím osobního setkání a konzultace při přípravě a tvorbě produktu. Výsledek dopadl perfektně a jak papíroví mapa, tak informační mapa jistě potěší návštěvníky a turisty naší obce

Mgr. Roman Šebánek
starosta obce Zdíkov
Letecké snímkování
Letecké snímkování

Letecké snímky pořízené firmou CBS, jsou na úrovni a mohu doporučit všem obcím, občanům, podnikatelům

Antonín Skácel
starosta obce Janůvky
Letecké snímkování
Letecké snímkování

Se zástupci firmy CBS byla příjemná a co se domluvilo, tak to platilo. Když nastal nějaký problém, tak se hned vyřešil. Už nám zdobí mapa zasedačku.

Milan Pulicar
starosta Velkého Beranova
Čarovné České středohoří
Čarovné České středohoří

Projekt kniha Čarovné České středohoří naši školu zaujal svou jedinečností. Spolupráce s nakladatelstvím byla bezproblémová, příjemná a efektivní. Kniha Čarovné České středohoří předčila naše očekávání. Jsme rádi, že i naše škola mohla přispět k jejímu vzniku.

Mgr. Maťáková Olga
ředitelka Základní školy Roudnice nad Labem
1 2 3 8

Korespondenční adresy

CBS Nakladatelství s. r. o.
Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556,
530 02 Pardubice
Česká republika

+420 774 479 544

© 2019 – 2023 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram