1999 – 2003

Firma zahájila svou činnost jako Cassovia Books, zabývající se distribucí a přímým prodejem spotřebního zboží a knih. Se sídlem ve Velkém Krtíši jsme se v roce 2003 začali věnovat vydávání edice malovaných panoramatických map regionů Slovenska, výrobě propagačních materiálů zejména pro obce, města a regiony. Firma o jednom člověku se rychle rozrostla.

2003 – 2006

V roce 2005 jsme začali s tvorbou a správou slovenských regionálních webstránek sdružených na www.regiony.eu. Doposud jsme vytvořili informační servery pro 8 regionů a zapojily se stovky obcí a firem, pro které jsme vytvářeli dokumentární krátké filmy.

2006 – 2010

Od 1. 5. 2006 má firma Cassovia Books sídlo v Banské Bystrici, kde se přestěhovala z důvodu rozšiřování činnosti a působnosti 20. 3. 2007 byla z tohoto důvodu založená firma CBS spol, s. r. o., která pokračuje v činnosti Cassovia Books.

2011

V únoru 2011 jsme otevřeli českou pobočku ve Zlíně – Malované mapy, s. r. o. V roce 2016 jsme se přejmenovali na CBS Nakladatelství s. r. o. Momentálně dáváme práci více než 60 lidem na Slovensku a v České republice. Jsme největším vydavatelem ručně malovaných map. Mimoto vydáváme knihy leteckých fotografií z edice Česko z nebe. Našimi zákazníky jsou téměř všechny slovenské obce a více než polovina obcí a měst v ČR. Spolupracuje s námi tisíce firem na Slovensku i v ČR.

2016

Den 26. 10. 2016 můžeme považovat za začátek nového života map VKÚ. Práva k používání značky VKÚ, kartografické podklady, software, hardware a celý sklad map vlastní vydavatelství CBS spol, s.r.o. Pro práci s mapami VKÚ jsme založili dceřinou společnost VKÚ Harmanec, s.r.o., která navazuje na činnost státního Vojenského kartografického ústavu, jakož i společnosti VKÚ a.s.

Milan Paprčka

Zakladatel společnosti

Jedinečný pohled na krajinu

Hlavní vizí společnosti CBS spol, s.r.o. je vytvářet originální produkty, které pomáhají růstu cestovnímu ruchu. Propagujeme krásy země, podporujeme rozvoj cestovního ruchu a pomáháme společnostem a samosprávám zviditelnit se ve svém regionu.

Vytváříme originální produkty, které umožní lidem vidět svět jinak, originálně a v krásnějších barvách. Ať už jsou to ručně malované mapy, letecké fotografie, knihy, videa a jiné propagační materiály, všechny tyto produkty propagují to pěkné a hodnotné, co v regionu je. Zároveň klademe důraz na to, aby byly všechny naše produkty i prakticky využitelné, aby sloužily lidem a usnadňovaly jim život. I přes to, že jsou to umělecká díla s vysokou hodnotou, díky naší obchodní strategii a našim partnerům, je dostáváme k velkému množství lidí. Umožňujeme jim vidět svět takový, jaký opravdu je – originální, barevný a krásný. A víme, jak toho dosáhnout hlavně proto, že všichni svou práci děláme srdcem. Mottem naší práce je ORIGINALITA TVOŘENÁ SRDCEM.

sleva 5 %
snad příště!
sleva 10 %
snad příště!
sleva 10 %
snad příště!
sleva 10 %
sleva 20 %
sleva 10 %
sleva 50 %
snad příště!
doprava zdarma
VYTOČ SI SLEVU

Zadejte svou e-mailovou adresu a vytočte si slevu v našem e-shopu

Hodně štěstí

Pin It on Pinterest

Share This