deník.cz
Poznejte Kolínsko z nebe

Připravovaná kniha Kolínsko z nebe od CBS Nakladatelství představí region z ptačí perspektivy. Kniha Kolínsko z nebe vzniká ve spolupráci s obcemi, městy, firmami, školami a dalšími institucemi. „Tito partneři knihy se tak mohou v knize prezentovat, vyjádřit svoje propojení s regionem Kolínska a zviditelnit se nejen ve svém okolí.“

8. 10. 2020

Přečíst si celý článek »

Ohře média
Krásy okresu zachytí nová kniha leteckých fotografií

Ústecký kraj (šp) V České republice vzniká první ucelená edice knih zaměřující se na přiblížení krás jednotlivých regionů z ptačí perspektivy. Tyto knihy jsou plné neopakovatelných pohledů na známá místa i neznámá zákoutí. Nyní CBS Nakladatelství začíná mapovat region Lounska. „V současné době probíhají přípravy a sběr informací pro knihu leteckých fotografií Lounsko z nebe,“ říká obchodní ředitelka Blanka Imramovská.

30. 9. 2020

Přečíst si celý článek »

Česká kartografická společnost
Představujeme výsledky soutěže Mapa roku 2019

Česká kartografická společnost v letošním roce uspořádala 22. ročník soutěže Mapa roku. Odborná komise na svém červnovém zasedání zhodnotila přihlášená kartografická díla vydaná na území České republiky v roce 2019 a určila nominace a vítěze v jednotlivých kategoriích.

Zvláštní ocenění Mapa roku 2019 získalo CBS Nakladatelství, spol. s r. o., za zpestření nabídky kartografických produktů Magnetickou ručně malovanou mapou České republiky.

24. 9. 2020

Přečíst si celý článek »

Klub knihomolů
Moravské hrady a zámky

Obdivujte krásu moravských hradů i zámků hezky z výšky, a to díky další knížce z edice Česko z nebe nakladatelství CBS. Čeká na vás nejen množství působivých fotografií, ale i zajímavé informace a pověsti.

18. 8. 2020

Přečíst si celý článek »

TV Joj
o mapách

Jozef Kubáni byl na návštěvě v našem Vydavatelství v Bánské Bystrici a zjišťoval proč se některé údaje v mapách liší.

10. 8. 2020

Přečíst si celý článek »

Bydlet.cz
Staňte se spoluautorem knihy z edice Čarovné Česko

Novou edici fotografických knih Čarovné Česko připravuje nakladatelství ze Zlína. Edice, která bude obsahovat fotografie místních fotografů, představí nejdříve celou Českou republiku a poté v dalších titulech jednotlivé regiony. Kniha Čarovné Česko ukáže krásu turistických regionů a ke čtenářům se dostane koncem letošního roku. Cílem CBS Nakladatelství je propagovat krásy České republiky a podporovat cestovní ruch v regionech.

9. 8. 2020

Přečíst si celý článek »

Krkonošský deník
Trutnovsko z ptačí perspektivy. Podívejte se na ukázku fotek z chystané knihy

V České republice vzniká první ucelená edice knih zaměřující se na přiblížení krás jednotlivých regionů z ptačí perspektivy. Tyto knihy jsou plné neopakovatelných pohledů na známá místa i neznámá zákoutí. CBS Nakladatelství nyní začíná mapovat region Trutnovska. „V současné době probíhají přípravy a sběr informací pro knihu leteckých fotografií Trutnovsko z nebe,“ říká obchodní ředitelka Blanka Imramovská.

23. 7. 2020

Přečíst si celý článek »

Aeroweb
Česko a Slovensko z nebe aneb jak se fotí z letadla

Fotografováním se v dnešní době zabývá mnoho lidí, a to ať už na profesionální, nebo hobby úrovni. Existuje celá řada sdružení, klubů i soutěží. Leteckých fotografů už je však o poznání méně. Jedním z nich je Milan Paprčka, slovenský pilot, fotograf a majitel společnosti CBS Nakladatelství, která se právě leteckým fotografováním zabývá.

11. 7. 2020

Přečíst si celý článek »

Český rozhlas Hradec Králové
Rozhovor s Blankou Imramovskou v pořadu Máme hosty

CBS Nakladatelství vymýšlí zajímavé projekty, které přinášejí netradiční pohledy na naši republiku. Představili jsme už projekt Česko z nebe, který nabízí díky fotografickým knihám pohled na Českou republiku z ptačí perspektivy. Dnes upozorníme na nový projekt Čarovné Česko, který má v sobě zase něco unikátního a lákavého. O tom všem nám poví obchodní ředitelka CBS Nakladatelství Blanka Imramovská.

7. 7. 2020

Přečíst si celý článek »

Zlín.eu
Kampaň Do práce na kole zná výsledky a výherce

Pro letošní soutěžní kategorii Cyklozaměstnavatel roku 2020 bylo vybráno hodnocení od pracovníků, kteří ohodnotili ze svého soutěžního profilu své pracoviště s nejvyšším počtem bodů.

Na 1. místě se umístila firma Promens, a.s. Zlín s 60 body.
2. místo obsadila firma Cardbox Packaging s.r.o., Zádveřice s 58 body a
3. místo CBS Nakladatelství, s.r.o. , Zlín s 51 body.

15. 6. 2020

Přečíst si celý článek »

Do práce na kole
Je konec! Co teď?

Milí účastníci Do práce na kole,
Pro jistotu jsme to radši ještě ověřili, ale zdá se nám, že ten květen nějak uběhl – nebo vám možná spíše ujel? Nevadí, ať už jste chodili, běhali, jezdili nebo cvičili a zvládli jste to, jak jste si předsevzali, nebo aspoň částečně – gratulujeme! Můžete být na sebe opravdu hrdí: ukázali jste, že to jde, a že to dokážete (nebo jste ukázali, že to dokážete příští rok,-)). Pamatujte také, že jste volbou šetrné dopravy prospěli nejen sobě samým, ale i lidem ve vašem okolí.
My v AutoMatu vám letos děkujeme dvojnásob. Díky tomu, že vás žádný vir od výzvy neodradil, jako spolek jsme přežili a rozhodně můžete počítat s dalším ročníkem.

1. 6. 2020

Přečíst si celý článek »

Novinky.cz
Audiokniha přiblíží moravské památky seniorům

„Současná situace nebyla pro nikoho jednoduchá. Zdaleka nejtěžší dny ale zažívali lidé v domovech seniorů, kteří dlouhé týdny neviděli své rodiny. Naštěstí se ale epidemiologická opatření uvolňují a i oni se již mohou setkat se svými příbuznými. My jsme se ale rozhodli naše dědečky a babičky potěšit, a proto přicházíme se zcela ojedinělým nápadem – umožníme jim navštívit hrady a zámky na Moravě z pohodlí a především bezpečí domova. Ptáte se, jak jsme to udělali? Snadno, vytvořili jsme audioknihu Moravské hrady a zámky z nebe,“ přiblížila nápad obchodní ředitelka Blanka Imramovská.

28. 5. 2020

Přečíst si celý článek »

TV Senior
Audiokniha kterou si můžete poslechnout zdarma přiblíží moravské památky i seniorům

O České republice a jejích památkách existuje řada hodnotných fotografických knih od známých a renomovaných autorů. CBS Nakladatelství se ale rozhodlo vybočit z řady. Vydalo knihu leteckých fotografií Moravské hrady a zámky z nebe doplněnou o pověsti jednotlivých památek.

28. 5. 2020

Přečíst si celý článek »

Jihlavské listy
Jihlavsko z nebe už je u knihkupců

Také Jihlavsko se aktuálně připojilo k regionům, které mají svoji knihu leteckých fotografií, na jejímž vzniku se podílely místní subjekty.
Kniha Jihlavsko z nebe autorů Milana Paprčky a Martiny Grznárové se objevila na pultech jihlavských knihkupců. Ti ji komentují jako očekávanou novinku. V nákladu 2100 kusů knihu vydalo v dubnu zlínské CBS nakladatelství jako součást široké řady věnované různým regionům Česka.

22. 5. 2020

Přečíst si celý článek »

Český rozhlas Sever
FOTOSERIÁL: Ústecký kraj z nebe. Tipy na nezapomenutelné výlety jen kousek od domova

S pomocí moderních technologií můžeme navštívit i z tepla domova nejrůznější kouty naší krásné země. Je dobré se připravit na výlety a dovolenou už teď. Proletíme se spolu nad Ústeckým krajem – postupně se podíváme do všech jeho regionů.

12. 5. 2020

Přečíst si celý článek »

Českokrumlovský deník
Proleťte se okolím Českého Krumlova a poznejte jeho krásy

Zajímá vás, jak vypadá Českokrumlovsko z nebe? V přiložené galerii máte jedinečnou šanci spatřit jeho nejznámější lokality. Fotografie v knize jsou pořízené především z letadla. „Po několikaletém létání nad Slovenskem jsem se rozhodl v roce 2012 začít objevovat z nebe i Česko. Musím uznat, že je to úplně jiná krajina než naše hornaté a bouřlivé Slovensko. Česko mi připadá jako pohádková země. Do české krajiny jsem se opravdu zamiloval a velmi rád se s Vámi podělím o to, jak jsem Česko z nebe viděl,“ říká majitel firmy, pilot a fotograf Milan Paprčka.

4. 5. 2020

Přečíst si celý článek »

PRO města a obce
Lákavé pohledy na Zlínský kraj

Odkryjte pohledem z nebe utajenou tvář míst, která důvěrně znáte, i těch, která jste ještě nepoznali!
Že jste ještě neochutnali pravou valašskou slivovici, nepřivoněli ke slováckému vínu, nevystoupali na legendární horu Radhošť a nezaposlouchali se do nádherných moravských melodií? Pak je nejvyšší čas poznat Zlínský kraj.

květen 2020

Přečíst si celý článek »

Brněnský deník
Fotoknihu tvoří i amatéři: takhle nádherná je jižní Morava

Amatérští i profesionální fotografové z jižní Moravy se mohou zapojit do přípravy edice knih Čarovné Česko, kde se objeví fotografické krásy republiky. Včetně míst v Jihomoravském kraji. Zástupci CBS Nakladatelství nyní připravují a sbírají fotografie na první knihu této edice. „Nejkrásnější fotografie svého vlastního regionu většinou udělají místní nadšení fotografové, kteří mají fotografování pouze jako svůj koníček. Mnohdy ale nemají příležitost své snímky ukázat světu v knižní podobě,“ řekl majitel společnosti Milan Paprčka.

26. 4. 2020

Přečíst si celý článek »

Novinky.cz
Čarovné Česko pohledem místních fotografů

O Česku a jeho regionech existuje řada hodnotných fotografických knih od známých a renomovaných autorů. Tyto knihy ukazují krásné záběry na Čechy, Moravu a Slezsko. Ve spolupráci s amatérskými i profesionálními fotografy nově vzniká edice fotografických knih Čarovné Česko.

23. 4. 2020

Přečíst si celý článek »

Nymburský deník
Knihu leteckých snímků Nymburska doplní pikantnosti

V druhé polovině roku by měla vyjít prestižní publikace s novými leteckými snímky našeho regionu, včetně pohledu na města i venkov. K vidění v ní budou jak dominanty, tak místa většině lidí neznámá. Publikaci chystá nakladatelství CBS v rámci knižní edice Česko z nebe.

13. 4. 2020

Přečíst si celý článek »

PRO města a obce
Pohled z nebe

Článek o Libereckém kraji pohledem z nebe v časopisu PRO města a obce.

duben 2020

Přečíst si celý článek »

Zlín.cz
Prodej knih s leteckými fotografiemi kraje pomůže zlínské nemocnici

ZLÍN – CBS Nakladatelství se rozhodlo věnovat veškerý výtěžek z prodeje knih leteckých fotografií Zlínského kraje ve prospěch Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně. Tímto způsobem chce pomoci největšímu zdravotnickému zařízení v regionu zvládnout současnou komplikovanou situaci vyvolanou pandemií koronaviru, serveru Zlin.c to řekl PR specialista nemocnic Zlínského kraje Zdeněk Dvořák.
Finanční dar bude použitý na nákup ochranných zdravotních pomůcek.

14. 4. 2020

Přečíst si celý článek »

Zlínský deník
Pomáhejte spolu s námi a poznávejte krásy Zlínského kraje z nebe

V dnešní době, kdy celý svět je zasažen pandemií koronaviru, lékaři, sestřičky, lékárníci a další zachraňují denně zdraví nás ostatních, a přitom jsou vystaveni vysokému riziku nakažení. CBS Nakladatelství se proto rozhodlo pomoci alespoň finančním darem pro nákup ochranných zdravotních pomůcek, a to z prodeje knih leteckých fotografií na svém e-shopu. Veškeré peníze, které se získají z prodeje knih leteckých fotografií zachycujících Zlínský kraj, daruje CBS Nakladatelství Nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně.
A proč právě tato nemocnice? „Protože Zlínský kraj patří mezi nejvíce postižené, Nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně se v současné době stará o největší počet nakažených pacientů a je to právě Zlín, kde má naše CBS Nakladatelství sídlo,“ uvádí ředitelka obchodního oddělení Blanka Imramovská.

10. 4. 2020

Přečíst si celý článek »

Univerzita Pardubice
Jsme partnerem knihy „Pardubicko z nebe“, výtěžek z prodeje jde nemocnicím

cela unikátní knihu „Pardubicko z nebe“ si budou moci zájemci zakoupit jako nezapomenutelnou připomínku Pardubického kraje vydávanou u příležitosti 70. výročí chemického vysokého vzdělávaní v Pardubicích. Od května ji bude možno zakoupit přes webové stránky nakladatelství CBS a později i v turistických centrech nebo knihkupectvích.
Naše Fakulta chemicko-technologická se stala jedním z hlavních partnerů vydání této publikace a v depozitáři fakulty tak bude tato publikace nachystána jako originální dárek pro spřátelené tuzemské i zahraniční partnery a hosty.

8. 4. 2020

Přečíst si celý článek »

Echo Valašska
Výtěžek z prodeje knih s leteckými fotografiemi kraje věnuje CBS Nakladatelství zlínské nemocnici

Zlínský kraj – CBS Nakladatelství se rozhodlo věnovat veškerý výtěžek z prodeje knih leteckých fotografií Zlínského kraje ve prospěch Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Tímto způsobem chce pomoci největšímu zdravotnickému zařízení v regionu zvládnout současnou komplikovanou situaci vyvolanou pandemií koronaviru. Finanční dar bude použitý na nákup ochranných zdravotních pomůcek.
Knihy leteckých fotografií si mohou zájemci zakoupit prostřednictvím e-shopu na odkazu www.cbs-cesko.cz/obchod. „Tento dárcovský prodej potrvá od 6. dubna až do 19. dubna letošního roku.

8. 4. 2020

Přečíst si celý článek »

Nemocnice Zlínského kraje
Výtěžek z prodeje knih s leteckými fotografiemi kraje věnuje CBS Nakladatelství zlínské nemocnici

CBS Nakladatelství se rozhodlo věnovat veškerý výtěžek z prodeje knih leteckých fotografií Zlínského kraje ve prospěch Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Tímto způsobem chce pomoci největšímu zdravotnickému zařízení v regionu zvládnout současnou komplikovanou situaci vyvolanou pandemií koronaviru. Finanční dar bude použitý na nákup ochranných zdravotních pomůcek.

7. 4. 2020

Přečíst si celý článek »

Místní kultura
Letecké video ukáže obec z jiného pohledu

ČR: V dnešní moderní době je propagace obcí čím dál tím důležitější. Někteří volí cestu sociálních sítí, mediálních zmínek a nebo fotografií. Čím dál tím lákavějším způsobem se ale stává videoprezentace obce. Zlínské CBS Nakladatelství se proto rozhodlo v této nelehké době pomoci starostům a starostkám s jejich zviditelněním právě prostřednictvím leteckého videa obce.

2. 4. 2020

Přečíst si celý článek »

Hospodářské noviny
Jsem Tóno, krajta tygrovitá

S cílem překonat fobii z hadů si Milan Paprčka jednoho pořídil. A ne jen tak ledajakého. Učarovala mu krajta tygrovitá.
Jednou jsem byl na návštěvě u kolegy, který doma choval dva hady. Aniž by se zeptal na můj názor, rovnou mi jednoho pověsil na krk. Úplně jsem ztuhl a srdce se mi rozbušilo. Měl jsem z toho zvířete ohromný strach, ale zároveň mě fascinovalo,“ říká dnes už s úsměvem Milan Paprčka, pilot, fotograf a majitel zlínského CBS Nakladatelství. „Had vůbec není slizký, jak se lidé mylně domnívají, na dotyk je naopak nesmírně příjemný. Vyzkoušel jsem velmi primitivní metodu, která ale, aspoň u mě, spolehlivě funguje − k překonání strachu je třeba opakovaně dělat to, čeho se bojíte. Tak dlouho, dokud strach neustoupí,“ přibližuje svoje chovatelské začátky Milan Paprčka.

1. 4. 2020

Přečíst si celý článek »

Český rozhlas Hradec Králové
Fotoseriál: Východní Čechy z nebe. Pojďte se podívat, kam určitě budete chtít jet příště na dovolenou!

S pomocí moderních technologií můžeme navštívit i z tepla domova nejrůznější kouty naší krásné země. Je dobré se připravit na výlety a dovolenou už teď. Proletíme se spolu nad východními Čechami a postupně se podíváme do 9 regionů a dvou krajských metropolí.

Představíme vám unikátní projekt CBS Nakladatelství z názvem Česko z nebe, který nabízí díky fotografickým knížkám pohled na Českou republiku z ptačí perspektivy.
A to je vzácný a neopakovatelný zážitek, který se ne každému poštěstí.

28. 3. 2020

Přečíst si celý článek »

Rádio Patriot
Rozhovor Blanka Imramovská a Tomáš Klepáček, projekt Česko z nebe CBS Nakladatelství

NYMBURSKO Z NEBE – UNIKÁTNÍ PROJEKT
Víte o tom, že nejkrásnější a nejpozoruhodnější místa Nymburska byla nasmímána ve vysokém rozlišení z letadla? A že se připravuje výpravná kniha fotografií s popisy a historíí míst? Rádio Patriot je partnerem projektu a v úterý od 11:00 hodin si na toto téma budem povídat s jeho autory. Repríza v sobotu od 17:00 hodin a samozřejmě archiv na www.radiopatriot.cz

3. 3. 2020

Přečíst si celý článek »

Femina.cz
Dobrodruh, pilot, cestovatel, vášnivý fotograf i spisovatel… S Milanem Paprčkou o životě na zemi i ve vzduchu

Milan Paprčka je dobrodruh, cestovatel, vášnivý fotograf, pilot, spisovatel i nakladatel, motorkář i hrdý otec čtyř dcer. Jak se dostal ke svému povolání, co ho baví na létání nejvíc, která místa si při svých toulkách zamiloval a kam už by se nechtěl vracet? To a mnohem víc jsme zjišťovali v zajímavém rozhovoru.

Na internetu jsem se o vás dočetla, že jste pilot a dobrodruh. Jak se člověk k takovému „povolání“ dostane?
Když jsme v roce 2007 začali tvořit ručně malované mapy měst, potřebovali jsme šikmé letecké záběry, aby malíř viděl všechny budovy a ulice z nadhledu. V místním aeroklubu jsem si pronajal letadlo a šel fotit. Bylo to poprvé, kdy jsem letěl v malém letadle. Ve chvíli, kdy se odlepilo od země, jsem věděl, že jednou budu pilotem.

27. 2. 2020

Přečíst si celý článek »

Český rozhlas Hradec Králové
Pohled z nebe vás dokonale přesvědčí o tom, že žijeme v kouzelně krásném koutě světa

Proletíme se nad naším krajem a představíme vám unikátní projekt CBS nakladatelství z názvem Česko z nebe, který nabízí díky fotografickým knížkám pohled na Českou republiku z ptačí perspektivy. Našimi hosty jsou obchodní ředitelka CBS nakladatelství Blanka Imramovská a projektová manažerka Kateřina Pourová.
Můžeme na úvod představit CBS nakladatelství?
CBS nakladatelství je společnost, která již více než 15 let působí na trhu a naším cílem je ukazovat lidem krásy našich regionů a našich republik. Protože působíme i na Slovensku. Trošku jiným způsobem, barevněji.

27. 2. 2020

Přečíst si celý článek »

Orlický.net
Krásy Rychnovska zachytí nová kniha leteckých fotografií

V České republice vzniká první ucelená edice knih zaměřující se na přiblížení krás jednotlivých regionů z ptačí perspektivy. Tyto knihy jsou plné neopakovatelných pohledů na známá místa i neznámá zákoutí. Nakladatelství nyní začíná mapovat region Rychnovska.
„V současné době probíhají přípravy a sběr informací pro knihu leteckých fotografií Rychnovsko z nebe,“ říká obchodní ředitelka Blanka Imramovská CBS Nakladatelství. Lidé se můžou těšit na letecké snímky, které pravděpodobně ještě nikdy neviděli. Kniha zachytí krásy hlavního města regionu Rychnova nad Kněžnou, ale i Kvasiny, Opočno a nebo Říčky v Orlických horách. „Vedle toho budou k vidění i pohledy, které se vám běžně nenaskytnou. Uvidíte například kávou provoněný Borohrádek či zříceninu hradu Potštejn,“ popisuje projektová manažerka Jana Bartáková.

6. 2. 2020

Přečíst si celý článek »

Strakonický deníkemina.cz
TOHLE JSTE JEŠTĚ NEVIDĚLI: Strakonicko z pohledu ptáků

V České republice vzniká první ucelená edice knih zaměřující se na přiblížení krás jednotlivých regionů z ptačí perspektivy. Tyto knihy jsou plné neopakovatelných pohledů na známá místa i neznámá zákoutí.
Nyní CBS Nakladatelství, které tuto edici postupně vydává, začíná mapovat region Strakonicka. „V současné době probíhají přípravy a sběr informací pro knihu leteckých fotografií Strakonicko z nebe,“ říká obchodní ředitelka Blanka Imramovská.

6. 2. 2020

Přečíst si celý článek »

Třebíčský deník
FOTO: Krásy Třebíčska ukáže nová kniha leteckých fotografií

Neopakovatelné pohledy na známá místa i neznámá zákoutí slibuje nová kniha leteckých fotografií Třebíčsko z nebe, kterou připravuje specializované nakladatelství. Kniha zachytí krásy největšího města regionu Třebíče, ale i Moravských Budějovic, Budišova a mnoha malebných vesniček.
„K vidění budou i pohledy, které se vám běžně nenaskytnou. Uvidíte například vodní nádrž Dalešice a nebo rozhlednu Ocmanice,“ popsal projektový manažer Michal Andráško.

30. 1. 2020

Přečíst si celý článek »

Český rozhlas Vysočina
Rozhovor – Malovaná mapa, to je práce několika odborníků. Základem je pochopitelně zkušený malíř

CBS nakladatelství získalo za svou knihu Pelhřimovsko z nebe cenu posluchačů rozhlasu v rámci Podzimního knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě.

Hela Dvořáková pozvala Blanku Imramovskou, obchodní ředitelku nakladatelství a projektového manažera Michala Andráška.

29. 1. 2020

Přečíst si celý článek »

informuji.cz
Kniha 101 + 101 leteckých pohledů na Česko a Slovensko je oslavou krásy obou zemí i připomenutím jejich blízkosti

Výpravná kniha plná nádherných leteckých fotografií obvyklých i méně známých historických dominant a přírodních zajímavostí, nebo praktická inspirace na výlety pro celou rodinu? Můžete si vybrat. Publikace 101 + 101 leteckých pohledů na Česko a Slovensko Bohuše Schwarzbachera a Martiny Grznárové je obojím. Zároveň však poukazuje i na vzájemnou blízkost a společnou historii obou zemí.

25. 1. 2020

Přečíst si celý článek »

Agentura Pelhřimov
NEJROZSÁHLEJŠÍ SÉRIE KNIH S LETECKÝMI SNÍMKY ČR

45 regionálních v celkovém počtu 171 530 výtisků

CBS Nakladatelství, s. r. o., je tvůrcem a vydavatelem série knih s leteckými snímky regionů České republiky. Ke dni registrace rekordu vyšlo již 45 regionálních knih v celkovém počtu 171 530 výtisků obsahujících 4 511 fotografií. Regionem se v tomto případě rozumí území korespondující s dřívějšími okresy. Projekt Česko z nebe předpokládá tímto originálním způsobem „pokrýt“ celé území České republiky.

Tento počin byl zaevidován 17. ledna 2020 v rámci putovní expozice pelhřimovského Muzea rekordů a kuriozit na veletrhu cestovního ruchu REGIONTOUR v Brně.

17. 1. 2020

Přečíst si celý článek »

Nymburský deník
Nymbursko z nebe. Chystá se originální kniha snímků

V České republice vzniká první ucelená edice knih zaměřující se na přiblížení krás jednotlivých regionů z ptačí perspektivy. Svoji samostatnou knihu bude mít také Nymbursko. Ponese název Nymbursko z nebe.
Milovníci panoramatických záběrů se mohou těšit na letecké snímky nejen Nymburka, ale i Přerova nad Labem, Poděbrad a spousty místní vesniček. „Vedle toho budou k vidění i pohledy, které se běžně nenaskytnou. V knize budou záběry zdymadla v Poděbradech anebo evangelického kostela v Chlebech,“ popsal projektový manažer Tomáš Klepáček.

15. 1. 2020

Přečíst si celý článek »

Karlovarky.cz
Pozvánka na výstavu – Poznejte Česko z nebe

Ty nejkrásnější letecké pohledy na Českou republiku si mohou v zimním období prohlédnout návštěvníci obchodního centra Fontána v Karlových Varech. Od 13. ledna do 17. února 2020 se zde totiž koná výstava leteckých fotografií knižní edice Česko z nebe. Výstava je přístupná v otevírací době OC Fontána a vstup je zdarma.

14. 1. 2020

Přečíst si celý článek »

e.děčínsko
Děčínsko bude mít svojí vlastní knihu leteckých fotografií. Dočkáme se jí ještě letos

Děčínsko – V české republice vzniká první ucelená edice knih zaměřující se na přiblížení krás jednotlivých regionů z ptačí perspektivy. Tyto knihy jsou plné neopakovatelných pohledů na známá místa i neznámá zákoutí.
Nyní se začíná mapovat region Děčínska. „V současné době probíhají přípravy a sběr informací pro knihu leteckých fotografií Děčínsko z nebe,“ říká obchodní ředitelka Blanka Imramovská.

13. 1. 2020

Přečíst si celý článek »

TA3
Reportáž stanice TA3 ve Slovenském muzeu map

Jediné muzeum map ve střední Evropě

2. 1. 2020

Přečíst si celý článek »

RTVS
Reportáž o knize 101 + 101 leteckých pohledů na Česko a Slovensko

Knihy vyšla k 101. výročí vzniku samostatné Československé republiky vychází kniha 101 + 101 leteckých pohledů na Česko a Slovensko. Podívejte se na reportáž z pokřtění knihy ve slovenské Skalici.

16. 12. 2019

Přečíst si celý článek »

Turistické listy
Chystá se kniha Moravské hrady a zámky

První kniha ze série o českých hradech a zámcích nabírá konkrétní obrysy. Kniha zachytí 120 architektonických skvostů nafocených z letadla a ke každému z nich přinese zajímavou pověst. Vzniklo téměř osm tisíc fotek, ze kterých nyní autoři knihy vybírají ty nejlepší. Souběžně sbírají a sepisují pověsti, které se k jednotlivým památkám vážou. Cílem je zachytit krásy České republiky netradičním pohledem a přilákat turisty do regionů.
„Hrady a zámky vypadají z nebe často úplně jinak, než jak je známe ze země. Chceme lidi inspirovat k poznávání více či méně známých dominant a přitáhnout pozornost také k jejich historii. Možná si myslíte, že svou vlast dobře znáte. Jsem si jistý, že každý čtenář aspoň jednou zatají dech a začte se do napínavého příběhu,“ říká Milan Paprčka, jeden z fotografů a zároveň zakladatel CBS Nakladatelství.

7. 11. 2019

Přečíst si celý článek »

Hospodářské noviny
Pohled z nebe

K 101. výročí vzniku samostatné Československé republiky vychází kniha 101 + 101 leteckých pohledů na Česko a Slovensko. A protože v těchto dnech slaví naše národy ještě jedno společné výročí – a to třicet let od sametové revoluce, pojďme spolu tuto československou knihu prolistovat.
„Jaký je rozdíl mezi Čechem a Slovákem? Asi jako mezi dvěma bratry. Každý je jiný, a přece patří k sobě. Podobně je to i s autory této knihy. Pracovali na ní lidé z obou stran řeky Moravy, aby světu ukázali jedinečný pohled na naše krajiny z nebe,“ říká Milan Paprčka, zakladatel CBS Nakladatelství, které knihu vydává, sám nadšený pilot a fotograf.

20. 11. 2019

Přečíst si celý článek »

Karlovarky.cz
Karlovarsko z pohledu ptáků

Karlovarsko jak ho neznáte – z pohledu ptáků
V české republice vzniká první ucelená edice knih zaměřující se na přiblížení krás jednotlivých regionů z ptačí perspektivy. Tyto knihy jsou plné neopakovatelných pohledů na známá místa i neznámá zákoutí.
Nyní CBS Nakladatelství, které tuto edici postupně vydává, začíná mapovat region Karlovarska. „V současné době probíhají přípravy a sběr informací pro knihu leteckých fotografií Karlovarsko z nebe,“ říká obchodní ředitelka Blanka Imramovská.

9. 11. 2019

Přečíst si celý článek »

Knihovna Vyškov
Křest knihy Vyškovsko z nebe a beseda s autory

Co si představíte, když se řekne Vyškovsko? Přirozené centrum regionu město Vyškov se zámkem a malebnými zahradami? Nebo to bude Slavkov u Brna, kde se na počátku 19. století odehrála bitva tří císařů? Ať už se Vám vybaví jakýkoliv kout Vyškovska, jedno budou mít společné – běžným pohledem se jedná o zajímavá a malebná místa. Napadlo Vás ale, jak tato známá místa vypadají z pohledu ptáků?

CBS Nakladatelství a Knihovna Karla Dvořáčka Vás srdečně zvou na Křest knihy Vyškovsko z nebe a besedu s autory.

7. 11. 2019

Přečíst si celý článek »

Město Pelhřimov
Krásy Pelhřimovska, jak je možná neznáte

Pelhřimovsko z nebe – tak se jmenuje nová kniha, vydaná CBS Nakladatelstvím s. r. o., která na stovkách leteckých fotografií zachycuje krásy naší krajiny a lidských sídel z ptačí perspektivy. Publikace, která zároveň zvítězila v hlasování o nejkrásnější knihu Vysočiny, byla slavnostně „pokřtěna“ 23. října při tiskové konferenci v Muzeu rekordů a kuriozit v Pelhřimově za účasti místostarosty města Josefa Kocha, zástupců zmíněného nakladatelství, Agentury Dobrý den a dalších hostů. Nakladatelství CBS při té příležitosti převzalo od zástupců Agentury Dobrý den také certifikát za vytvoření rekordu „Nejrozsáhlejší série knih s leteckými snímky ČR“.

31. 10. 2019

Přečíst si celý článek »

Sázíme stromy.cz
DALŠÍ STROMY K ZŠ ŽELECHOVICE NAD DŘEVNICÍ

V pátek dopoledne za slunečného počasí jsme se sešli s dobrovolníky z CBS nakladatelství, s.r.o. Zlín před ZŠ Želechovice nad Dřevnicí. Vysázeli jsme zde 15 stromů ke 3 kůlům každý: javory, lípy a dub. Za financování děkujeme nakladatelství CBS a 5 individuálním dárcům. Za skvělou práci patří díky všem dobrovolníkům z firmy, kteří pracovali rychle a efektivně, s radostí a nadšením. Navíc si také připravili vlastivědný program pro místní školáky, který si děti i učitelé velmi užívali. Děkujeme také panu starostovi a panu školníkovi a paní Hutařové z Ateliéru Kosa za veškerou pomoc. A v neposlední řadě děkujeme do školní jídelny za skvělou mrkvovou bábovku.

25. 10. 2019

Přečíst si celý článek »

Český rozhlas Vysočina
Anketa k soutěži „O nejkrásnější knihu Vysočiny“

Tradičně před Podzimním knižním veletrhem v Havlíčkově Brodě pořádáme anketu O nejkrásnější knihu Vysočiny, cenu Kraje Vysočina.
Vítěze podle vašich hlasů oznámíme v rámci galavečera na Podzimním knižním veletrhu v pátek 11. října.

Vítěznou knihou, která získává cenu čtenářů Krajské knihovny Vysočiny a posluchačů Českého rozhlasu Vysočina, je titul Matúše Krajňáka, Kamila Glovni a Martiny Grznárové Pelhřimovsko z nebe (vydalo CBS Nakladatelství s.r.o.).

11. 10. 2019

Přečíst si celý článek »

Vysočina NEWS
V Havlíčkově Brodě ocenili nejkrásnější knihy 29. Podzimního knižního veletrhu

V pátek 11. října se uskutečnil ve velkém sále Staré radnice slavnostní večer, na které byly oceněny nejkrásnější knihy Podzimního knižního veletrhu 2019.
Cenu čtenářů Krajské knihovny Vysočiny a posluchačů Českého rozhlasu Vysočiny pro knihy o regionu a v regionu získalo nakladatelství CBS Nakladatelství, s. r. o., za knihu Pelhřimovsko z nebe Matúše Krajňáka, Kamila Glovni a Martiny Grznárové.

11. 10. 2019

Přečíst si celý článek »

Marianne Venkov a Styl
Turisté si z Břeclavska odvezou pěknou knihu

Pokochejte se úchvatným pohledem z výšky na nádhernou krajinu i architektonické skvosty naší vlasti.
Článek obsahuje letecké fotografie z knihy Česko z nebe.

26. 8. 2019

Přečíst si celý článek »

Táborský deník
Táborsko se dočká jako pátý okres jihu Čech své knihy z nebe

Táborsko – Zlínské CBS Nakladatelství pracuje již více než dva roky na první ucelené edici knih přibližující krásy jednotlivých regionů České republiky z jiného pohledu – z ptačí perspektivy.
Tyto knihy jsou plné nádherných a neopakovatelných záběrů na známá i méně známá místa, na dominanty, pamětihodnosti i zajímavá zákoutí, která jsou při běžném pohledu ze země mnohdy skryty.

„Táborsko z nebe bude již pátou knihou Jihočeského kraje, kterou CBS Nakladatelství připravuje. Edice knih čítá již na 32 titulů, knihy vznikají postupně, každý okres bude mít během dvou let svoji knihu s leteckými fotografiemi,“ říká Blanka Imramovská, obchodní ředitelka nakladatelství.

2. 8. 2019

Přečíst si celý článek »

TOP VIP.cz
Orlickoústecku vyšla nová kniha, která zachycuje krásy regionu z ptačí perspektivy

V těchto dnech vyšla nová kniha s leteckými fotografiemi Orlickoústecko z nebe z dílny zlínského CBS Nakladatelství. Kniha doplnila již tak početnou edici knih s leteckými fotografiemi Česko z nebe.
„Knihou Orlickoústecko z nebe vám přinášíme netradiční pohledy na místa, tak jak je zná málokdo. Při tvorbě knihy jsem poznal, že okres Ústí nad Orlicí má vše, co by se v knize mělo objevit. Ať jsou to lyžařská centra, která se rozléhají v Orlických horách i po pohoří Kralického Sněžníku nebo Pastvinská přehrada lákající turisty k její návštěvě či města a obce, které svou architekturou a památkami zdobí celý region,“ říká jeden z autorů Stanislav Duplinský.

26. 7. 2019

Přečíst si celý článek »

Místní kultura
Turisté si z Břeclavska odvezou pěknou knihu

JIHOMORAVSKÝ KRAJ: Už jste se někdy vznášeli nad Pálavou, Lednicko-valtickým areálem, který je nazýván Zahradou Evropy, Mikulovem, Břeclaví, Novomlýnskými nádržemi nebo Věstonicemi, které proslavila legendární soška Věstonické Venuše? Že ne? Zanedlouho budete mít možnost vzlétnout alespoň pomyslně nad tímto krajem vína, lidových tradic i cyklistiky.
Zlínské CBS Nakladatelství připravuje novou knihu s leteckými fotografiemi tohoto okresu Břeclavsko z nebe, která bude plná nádherných a netradičních pohledů na známá i méně známá místa a zákoutí, která jsou mnohdy při běžném pohledu ze země skryta.

24. 7. 2019

Přečíst si celý článek »

Písecký deník
Nová kniha představí Písecko z nebe

Písecko – Viděli jste rodiště Mikoláše Alše či majestátní zámek u vodní hladiny z výšky? Víte jak vypadá nejvyšší most Česka? Písecko – kraj protkaný vodními plochami se nyní představuje z nové perspektivy. Z nebe.
V knize nazvané Písecko z nebe uvidíte unikátní letecké pohledy na město Písek a jeho překrásné historické centrum, jemuž vévodí zářící Písecká věž, ale i pohledy na zvlněné pahorky, skalní srázy, malebné vísky, množství rybníků či zámků, nebo také nejvyšší most v České republice.

Stejně jako pilota a fotografa, i vás uchvátí pohled na řeku Vltavu s Orlickou přehradou nebo podvečerními paprsky zalitý hrad Zvíkov. Proleťte se i vy nad tímto rozmanitým krajem.

19. 6. 2019

Přečíst si celý článek »

Novinky.cz
Na hradě Lukově se konal netradiční teambuilding

Zřícenina hradu Lukov je významnou dominantou zasazenou v Hostýnských vrších, kterou ročně navštíví až 25 tisíc pěších turistů i cyklistů. Z odstavného parkoviště v obci Lukov se krásnou procházkou lesem dostanete k hradbám nebo můžete využít lesní stezky z opačné strany od obce Vlčková.

V pátek 14. června se skupina nadšenců ze zlínského CBS Nakladatelství vydala v rámci firemního teambuildungu pomoci s obnovou této památky. V ranních hodinách 13 zaměstnanců vyfasovalo od předsedy sdružení Jiřího Holíka krumpáče, lopaty, kolečka, motyky, kramle, smetáky, štětce s barvou.
„Doufáme, že tímto činem inspirujeme i ostatní firmy, přesvědčili jsme se, že není vždy nutné investovat vysoké částky do firemních akcí, ale bavit se lze i jinak a na konci mohou být viditelné výsledky,“ uvedla Mgr. Edita Procházková, marketingová manažerka firmy.

30. 5. 2019

Přečíst si celý článek »

Novinky.cz
Jeden z posledních členů RAF pokřtil knihu z nebe

Kmotrem knihy Česko z nebe se stal Tomáš Lom, jeden z posledních žijících Čechoslováků, který sloužil za druhé světové války v britské RAF. V sobotu 1. června spolu s Ladislavem Minaříkem a CBS Nakladatelstvím knihu Česko z nebe slavnostně pokřtili v rámci hlavního programu.
Velkoprostorové divadlo na zemi i ve vzduchu, to je Aviatická pouť v Pardubicích. Letos se konal již 29. ročník a měl rekordní účast nejen českých, ale i zahraničních návštěvníků. Aviatická pouť se již tradičně koná na letišti v Pardubicích – a právě v Pardubicích má CBS Nakladatelství i svou pobočku.
„Kniha leteckých fotografií Česko z nebe z dílny CBS Nakladatelství je vlajkovou lodí edice knih s názvem Česko z nebe. Kde jinde si kniha zaslouží uvést do knižního života než na této krásné akci spojené s letectvím,“ říká Blanka Imramovská, obchodní ředitelka nakladatelství.

15. 6. 2019

Přečíst si celý článek »

Chrudimské noviny
Náš kraj z ptačí perspektivy

Chrudim – Pohledem, který je vlastní jen ptákům a letcům, si nyní můžete vychutnat krásy okresu Chrudim při listování knihou s leteckými fotografiemi. Atraktivní publikace nazvaná Chrudimsko z nebe se objevila nyní v našich knihkupectvích.
V knize uvidíte unikátní letecké pohledy na město Chrudim, jeho historické centrum i okolí, na Heřmanův Městec s dominantním zámkem, Slatiňany s protékající řekou Chrudimkou a slatiňanským zámkem, který spojuje krytý most s kostelem sv. Martina, dále na Hlinsko, Hrochův Týnec, Vrbatův Kostelec a mnohé malebné vesnice tohoto regionu.

13. 6. 2019

Přečíst si celý článek »

Agentura Pelhřimov
NEJROZSÁHLEJŠÍ SÉRIE KNIH S LETECKÝMI SNÍMKY

CBS Nakladatelství, s.r.o. vydalo již 28 regionálních knih v celkovém počtu 108 330 výtisků obsahujících 2 736 fotografií s leteckými snímky regionů České republiky.

CBS Nakladatelství, s. r. o., je tvůrcem a vydavatelem série knih s leteckými snímky regionů České republiky. Ke dni registrace rekordu vyšlo již 28 regionálních knih v celkovém počtu 108 330 výtisků obsahujících 2 736 fotografií. Regionem se v tomto případě rozumí území korespondující s dřívějšími okresy. Projekt Česko z nebe předpokládá tímto originálním způsobem „pokrýt“ celé území České republiky.

Do archivu pelhřimovského Muzea rekordů byl tento počin zaevidován 9. května 2019 v rámci doprovodného programu Agentury Dobrý den na veletrhu Svět knihy v Praze Holešovicích.

30. 5. 2019

Přečíst si celý článek »

Novinky.cz
Může za zmizení Mostu magistr Kelly?

Proklínám toto zlořečené místo a odsuzuji ho k věčné záhubě – tuto kletbu prý kdysi pronesl Edward Kelly na hradě Hněvín a opravdu se vyplnila. Ze starého královského města Most nezbyl kámen na kameni.
Krásné letecké fotografie Mostecka budou k vidění v knize Mostecko z nebe, kterou právě připravuje zlínské CBS Nakladatelství. Předpokládaný termín vydání je začátkem příštího roku.

28. 5. 2019

Přečíst si celý článek »

gis portal.cz
Nominace na ocenění Mapa roku 2018

O titul Mapa roku 2018 bojovalo celkem 95 produktů, které do soutěže přihlásilo 19 producentů z celé České republiky.
NOMINACE NA OCENĚNÍ MAPA ROKU 2018:

V kategorii Atlasy, soubory a edice map byla nominována díla:

  • edice Ručně malované mapy, CBS Nakladatelství, s.r.o.
  • edice Turistické mapy pro každého 1 : 25 000, Geodézie On Line, s.r.o.
  • Tematický atlas Jihomoravského kraje, Kartografie PRAHA, a.s. a Jihomoravský kraj
  • edice mapových atlasů Jizerské hory a Ještědský hřbet, Český ráj, Krkonoše, Kartografie HP, s.r.o.
  • edice map Cykloturistická mapa sítě linek MHD Jihomoravského kraje, SHOCart, s.r.o.
2. 5. 2019

Přečíst si celý článek »

Český rozhlas Liberec
PODÍVEJTE SE: Českolipsko z ptačí perspektivy ukazuje knížka. Je i on-line

Vydavatele malovaných map a pilota Milana Paprčku při toulkách oblohou zaujala pestrá krajina Českolipska. Společně s kolegy se rozhodli zajímavá místa regionu z výšky nafotit a výsledek vydat knižně.
Publikaci Českolipsko z nebe je možné zdarma prolistovat také na internetu.
Pro některé snímky Milan Paprčka letěl i vícekrát. Například s titulní fotografií Bezdězu a Máchova jezera byl spokojený až napočtvrté.
„Velmi se mi líbily dva podvečerní lety na Českou Lípou, kdy se nám podařilo zachytit zajímavou atmosféru,“ říká autor. Jak uvedl, nejvíc ho uchvátil skalní hrad ve Sloupu, který přirovnává k řecké Meteoře.

7. 5. 2019

Přečíst si celý článek »

Křest knihy Kyjovsko z nebe

KYJOV: Kyjovsko – kraj mého srdce. Tady jsem se narodil, tady jsem prožil celý svůj život. Tady žije moje rodina a přátelé, žijí tu dobří lidé. Jsou jiní než jinde v naší krásné republice, jsou srdeční, pohostinní, výjimeční, obrovští patrioti přisátí k rodné hroudě jako tato kniha, ta je přesně taková.

9. 4. 2019

Přečíst si celý článek »

CBS Nakladatelství představí novinky z edice Česko z nebe na veletrhu Svět knihy v Praze

Řadu novinek představí CBS Nakladatelství v květnu na mezinárodním knižním veletrhu Svět knihy na pražském Výstavišti. A že se mají návštěvníci na co těšit, je už nyní jisté. Oproti loňskému roku se edice nakladatelství rozrostla o 15 již vydaných knih leteckých fotografií a na veletrh s sebou CBS Nakladatelství ještě další čtyři horké novinky Plzeňsko z nebe, Kyjovsko z nebe, Mělnicko z nebe a Českolipsko z nebe.

14. 3. 2019

Přečíst si celý článek »

Jaká mapa by neměla chybět cyklistům? Přece malovaná

PRAHA – S teplými dny se na cyklistické stezky vrací první nadšenci tohoto sportu. Cyklistů, milovníků jízdy na kolech a výletů spojených nejen s poznáváním krajiny, ale také s fyzickou aktivitou stále roste. Cyklisté vyrážejí do různých koutů naší krásné země, aby navštívili a poznali zajímavá místa. Velkým zpestřením bude určitě mapa, která ukáže nejen značenou trasu, ale i další možnosti výletů a zajímavostí v okolí.

21. únor 2019

Přečíst si celý článek »

Krásy Znojemska a jeho okolí mapuje nová publikace z edice Česko z nebe realizovaná vydavatelstvím CBS. Nová kniha Znojemsko z nebe mapuje krásy tohoto kraje prostřednictvím leteckých fotografií.

Znojemsku bývá často přezdíváno jako kraj vína a okurek. Dlouhý čas se v tomto pohraničním regionu nacházela tak zvaná železná opona a hranice mezi Českem a Rakouskem byla ostře hlídaná a neprostupná. Dnes však cestami, které sloužily pohraniční stráži, vedou turistické trasy a cyklotrasy.

13. ledna 2019

Přečíst si celý článek »

Nová kniha ukazuje Znojemsko z nebe

Krásy Znojemska a jeho okolí mapuje nová publikace z edice Česko z nebe realizovaná vydavatelstvím CBS. Nová kniha Znojemsko z nebe mapuje krásy tohoto kraje prostřednictvím leteckých fotografií.

15. ledna 2019

Přečíst si celý článek »

CBS Nakladatelství na veletrhu Regiontour Brno

Představení našeho nakladatelství na stránkách Veletrhy Brno, které hostí Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech Regiontour 2019.

10. leden 2019

Přečíst si celý článek »

Výstava leteckých fotografií Mělnicka je k vidění v Kralupech nad Vltavou

Unikátní podhledy na region Mělnicka nabízí výstava leteckých fotografií, která se koná v Kulturním domě Vltava v Kralupech nad Vltavou. Výstava probíhá do konce roku v rámci nově chystané knihy Mělnicko z nebe z CBS Nakladatelství.

28. listopad 2018

Přečíst si celý článek »

Letecké fotografie Mělnicka jsou k vidění v Kralupech nad Vltavou

V Kulturním domě Vltava v Kralupech nad Vltavou je do konce roku k vidění výstava leteckých fotografií Mělnicka.

21. listopad 2018

Přečíst si celý článek »

CBS Nakladatelství: Mapa pro malé objevitele, Česko dětem 2

Těm nejmenším je věnována nová ručně malována mapa CBS Nakladatelství. Jde o druhé vydání úspěšné mapy Česko dětem. Poutavou cestou chce děti přilákat k poznání vlastní země. Křest mapy věnované dětem probíhal na libereckém Ještědu.

10. leden 2019

Přečíst si celý článek »

Největší nakladatel ručně malovaných map v Evropě a druhý největší na světě

Začal podnikat již v 18 letech a zanedlouho nato založil svoji první vlastní firmu.
Již druhé desetiletí přináší společnostem a samosprávám originální a nezaměnitelné propagační produkty. Je největším nakladatelem ručně malovaných map v Evropě a druhým největším na světě.

19. říjen 2018

Přečíst si celý článek »

CBS Nakladatelství: Mapa pro malé objevitele, Česko dětem 2

Těm nejmenším je věnována nová ručně malována mapa CBS Nakladatelství. Jde o druhé vydání úspěšné mapy Česko dětem. Poutavou cestou chce děti přilákat k poznání vlastní země. Křest mapy věnované dětem probíhal na libereckém Ještědu.

19. říjen 2018

Přečíst si celý článek »

S řešením krize je třeba začít u sebe, říká největší vydavatel ručně malovaných map v Evropě

Snažíte se o úspěch, ale máte pocit, že to příliš dlouho trvá? Zažíváte propady a nevěříte v obrat? Nejste sami. Právě proto aktuální vydání magazínu Business Leaders věnujeme lidem, kteří Vás mohou inspirovat. Zažili totiž dno i odraz od něj. Patří mezi ně i MILAN PAPRČKA.

19. září 2018

Přečíst si celý článek »

Kniha Česko z nebe nabídne ty nejkrásnější letecké pohledy na naši zemi

CBS Nakladatelství známé především výrobou netradičních ručně malovaných map se chystá vydat knihu Česko z nebe, která svým čtenářům nabídne letecké pohledy na Českou republiku a zároveň zastřeší edici se stejným názvem – Česko z nebe, která vzniká v jednotlivých regionech.

11. červenec 2018

Přečíst si celý článek »

Milan Paprčka: Malované mapy prodáváme hlavně obcím

Milan Paprčka začal ponikat v 18 letech v roce 1998. Jako živnostník začal s přímým prodejem a jako mladý kluk chodil ode dveří ke dveřím po firmách a úřadech, prodával hudební CD a různé další zboží. Nyní ve svém vydavatelství CBS vydává edice ručně malovaných map České republiky

31. červenec 2018

Přečíst si celý článek »

Kniha Česko z nebe nabídne ty nejkrásnější letecké pohledy na naši zemi

CBS Nakladatelství známé především výrobou netradičních ručně malovaných map se chystá vydat knihu Česko z nebe, která svým čtenářům nabídne letecké pohledy na Českou republiku a zároveň zastřeší edici se stejným názvem – Česko z nebe, která vzniká v jednotlivých regionech.

23. říjen 2018

Přečíst si celý článek »

Korespondenční adresy

CBS Nakladatelství s. r. o.
Vodní 1972, 760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556, 530 02 Pardubice
Česká republika

+420 774 479 544

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.
Vodní 1972, 760 01 Zlín
Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Weby

www.cbs-cesko.cz
www.MalovaneMapy.cz
www.CeskoZNebe.cz
www.CarovneCesko.cz

www.cbs.sk
www.VKU-Mapy.sk
www.MuzeumMap.sk
www.MalovaneMapy.sk
www.SlovenskoZNeba.sk
www.Carovne-Slovensko.sk