Leden v CBS Nakladatelství

6. 02. 2021Co se děje v CBS, Novinky

Česko z nebe, domov můj (Karel Gott – Vltava)

V dnešní náročné době, kdy nemůžeme cestovat jsme si pro nás i pro Vás připravili „letecký“ dárek, který během prvního měsíce tohoto roku vidělo a potěšilo téměř 5 tisíc diváků. Je to video leteckých záběrů na naši krásnou zemi sestříhané v nádherné písni „Vltava“ v jedinečném podání „Božského Káji“.

Leden je vždy spojený s přípravou na nejdůležitější kampaň v CBS Nakladatelství – Leteckého snímkování 2021, které je už trvalou součástí našeho portfolia produktů. Hned první pracovní dny nového roku probíhalo školení všech zainteresovaných do projektu a příprava všech podkladů pro start kampaně.

Pokud Vás zajímá zákulisí z práce pilotů a leteckých fotografů, podívejte se na tutu reportáž v relaci RTVS Ahoj Slovensko nebo si přečtěte článek na aeroweb.cz: Česko a Slovensko z nebe aneb jak se fotí z letadla.

Nové knihy z edice Česko z nebe

Pokračujeme v našem cíli dokončit regionální řadu leteckých knih Česko z nebe. V ledu jsme vydali 2 nové knihy: Šlapanice a okolí Brna z nebe a Chebsko z nebe.

ŠLAPANICE A OKOLÍ BRNA Z NEBE
Kde byla svedena nejtěžší tanková bitva 2. světové války, jak rozlehlé bylo bojiště slavné bitvy u Slavkova a co všechno ukrývá malebné údolí říčky Bobravy? To vše a mnohem více se dozvíte při listování touto knihou.

Prolistujte si knihu ONLINE

Šlapanice a okolí Brna z nebe

CHEBSKO Z NEBE
Kde byl zavražděn Albrecht z Valdštejna, kolik barev může mít někdejší solné jezero a kde všude probublávají bahenní sopky? Toto vše a mnohem více vám prozradí tato kniha. Hezký zážitek!

Prolistujte si knihu ONLINE

Chebsko z nebe

Připravujeme nové projekty

V lednu jsme nastartovali nejen novou kampaň pro knihu z edice Česko z nebe, ale i pro další knihu z edice Čarovné Česko.

KRALOVICE A OKOLÍ Z NEBE Vydejte se na vzdušnou pouť nad krajinou, v níž se střídají roviny s romantickými údolími a hlubokými lesy a která se během staletí proměnila v téměř bezednou pokladnici architektonických skvostů. To jsou Kralovice a okolí. Všechny jejich krásy si navíc budete moci vychutnat v připravované knize Kralovice a okolí z nebe.

ČAROVNÉ ČESKÉ ŠVÝCARSKO A OKOLÍ
Pohádkové lesy kam až oko dohlédne, tajuplné rokle a soutěsky, průzračně čisté bystřiny a mohutné věže pískovcových měst. Spousta nevšedních zážitků na vás čeká v krajině plné tajemství, v Českém Švýcarsku. Vstupte proto s námi a prostřednictvím těch nejzajímavějších fotografií objevte, jak vypadá Čarovné České Švýcarsko a okolí.

Dobré skutky

I v novém roce pokračujeme v dobrých skutcích. Jak jistě víte, v prosinci jsme darovali naše knihy leteckých fotografií nemocnicím ve Zlínském kraji. Chceme tak poděkovat všem, kdo v první linii pomáhají tam, kde je to nejvíce potřeba – v nemocnicích. Jak řekl náš Náčelník Milan Paprčka: „Zamysleli jsme se, jak můžeme pomoct jiným a zjistili jsme, že na skladě máme knihy, které můžeme věnovat zdravotnickému personálu, který se stará o to, aby ta krize byla zažehnána. Tak jsme se rozhodli pomoct alespoň tak, jak jsme uměli.“

A v této myšlence jsme pokračovali i v tomto roce. Oslovili jsme nemocnici v Uherském Hradišti a po vzájemné domluvě jsme jim pro zdravotníky dovezli 200 knih Uherskohradišťsko z nebe za více jak 120 000 korun.

Obrátili jsme se i na druhou stranu republiky a oslovili jsme Nemocnici Svatá Anna v Plané. Slovo dalo slovo a i zde jsme se domluvili na darování knih, v tomto případě 90 kusů Tachovska z nebe v celkové hodnotě více jak 50 000 korun.

Předávání knih v nemocnici v Uherském Hradišti

Vyhodnocení Velké roční soutěže

Na začátku loňského roku jsme pro naše partnery a zákazníky vyhlásili Velkou celoroční soutěž o hodnotné ceny. Každý, kdo objednal zboží a nebo služby v hodnotě nad 5.000,- Kč, byl automaticky zařazen do slosování. Přesněji řečeno byla do slosování zařazena každá objednávka nad uvedenou částku. Hrálo se o tři atraktivní ceny v hodnotě desetitisíců korun.

Celkově se do soutěže za uplynulý rok zapojilo více jak 1 500 zákazníků s téměř 2 000 objednávkami. A to už je opravdu krásné číslo!

Losování vítězů proběhlo 20. ledna a vy se můžete podívat na záznam losování:

V roce 2021 jsme pro naše zákazníky také připravili Velkou roční soutěž. Už brzy se dozvíte podrobnosti.

Pin It on Pinterest

Share This