CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Leden v CBS Nakladatelství

6. února 2021

Česko z nebe, domov můj (Karel Gott - Vltava)

V dnešní náročné době, kdy nemůžeme cestovat jsme si pro nás i pro Vás připravili "letecký" dárek, který během prvního měsíce tohoto roku vidělo a potěšilo téměř 5 tisíc diváků. Je to video leteckých záběrů na naši krásnou zemi sestříhané v nádherné písni "Vltava" v jedinečném podání "Božského Káji".

Leden je vždy spojený s přípravou na nejdůležitější kampaň v CBS Nakladatelství - Leteckého snímkování 2021, které je už trvalou součástí našeho portfolia produktů. Hned první pracovní dny nového roku probíhalo školení všech zainteresovaných do projektu a příprava všech podkladů pro start kampaně.

Pokud Vás zajímá zákulisí z práce pilotů a leteckých fotografů, podívejte se na tutu reportáž v relaci RTVS Ahoj Slovensko nebo si přečtěte článek na aeroweb.cz: Česko a Slovensko z nebe aneb jak se fotí z letadla.

Nové knihy z edice Česko z nebe

Pokračujeme v našem cíli dokončit regionální řadu leteckých knih Česko z nebe. V ledu jsme vydali 2 nové knihy: Šlapanice a okolí Brna z nebe a Chebsko z nebe.

ŠLAPANICE A OKOLÍ BRNA Z NEBE
Kde byla svedena nejtěžší tanková bitva 2. světové války, jak rozlehlé bylo bojiště slavné bitvy u Slavkova a co všechno ukrývá malebné údolí říčky Bobravy? To vše a mnohem více se dozvíte při listování touto knihou.

Prolistujte si knihu ONLINE

CHEBSKO Z NEBE
Kde byl zavražděn Albrecht z Valdštejna, kolik barev může mít někdejší solné jezero a kde všude probublávají bahenní sopky? Toto vše a mnohem více vám prozradí tato kniha. Hezký zážitek!

Prolistujte si knihu ONLINE

Připravujeme nové projekty

V lednu jsme nastartovali nejen novou kampaň pro knihu z edice Česko z nebe, ale i pro další knihu z edice Čarovné Česko.

KRALOVICE A OKOLÍ Z NEBE Vydejte se na vzdušnou pouť nad krajinou, v níž se střídají roviny s romantickými údolími a hlubokými lesy a která se během staletí proměnila v téměř bezednou pokladnici architektonických skvostů. To jsou Kralovice a okolí. Všechny jejich krásy si navíc budete moci vychutnat v připravované knize Kralovice a okolí z nebe.

ČAROVNÉ ČESKÉ ŠVÝCARSKO A OKOLÍ
Pohádkové lesy kam až oko dohlédne, tajuplné rokle a soutěsky, průzračně čisté bystřiny a mohutné věže pískovcových měst. Spousta nevšedních zážitků na vás čeká v krajině plné tajemství, v Českém Švýcarsku. Vstupte proto s námi a prostřednictvím těch nejzajímavějších fotografií objevte, jak vypadá Čarovné České Švýcarsko a okolí.

Dobré skutky

I v novém roce pokračujeme v dobrých skutcích. Jak jistě víte, v prosinci jsme darovali naše knihy leteckých fotografií nemocnicím ve Zlínském kraji. Chceme tak poděkovat všem, kdo v první linii pomáhají tam, kde je to nejvíce potřeba – v nemocnicích. Jak řekl náš Náčelník Milan Paprčka: „Zamysleli jsme se, jak můžeme pomoct jiným a zjistili jsme, že na skladě máme knihy, které můžeme věnovat zdravotnickému personálu, který se stará o to, aby ta krize byla zažehnána. Tak jsme se rozhodli pomoct alespoň tak, jak jsme uměli.“

A v této myšlence jsme pokračovali i v tomto roce. Oslovili jsme nemocnici v Uherském Hradišti a po vzájemné domluvě jsme jim pro zdravotníky dovezli 200 knih Uherskohradišťsko z nebe za více jak 120 000 korun.

Obrátili jsme se i na druhou stranu republiky a oslovili jsme Nemocnici Svatá Anna v Plané. Slovo dalo slovo a i zde jsme se domluvili na darování knih, v tomto případě 90 kusů Tachovska z nebe v celkové hodnotě více jak 50 000 korun.

Vyhodnocení Velké roční soutěže

Na začátku loňského roku jsme pro naše partnery a zákazníky vyhlásili Velkou celoroční soutěž o hodnotné ceny. Každý, kdo objednal zboží a nebo služby v hodnotě nad 5.000,- Kč, byl automaticky zařazen do slosování. Přesněji řečeno byla do slosování zařazena každá objednávka nad uvedenou částku. Hrálo se o tři atraktivní ceny v hodnotě desetitisíců korun.

Celkově se do soutěže za uplynulý rok zapojilo více jak 1 500 zákazníků s téměř 2 000 objednávkami. A to už je opravdu krásné číslo!

Losování vítězů proběhlo 20. ledna a vy se můžete podívat na záznam losování:

V roce 2021 jsme pro naše zákazníky také připravili Velkou roční soutěž. Už brzy se dozvíte podrobnosti.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram