Darování knih do nemocnic

25. 01. 2021Co se děje v CBS, Novinky

I v dalších nemocnicích poznají svůj region z nebe

I v novém roce pokračujeme v dobrých skutcích. Jak jistě víte, v prosinci jsme darovali naše knihy leteckých fotografií nemocnicím ve Zlínském kraji. Chceme tak poděkovat všem, kdo v první linii pomáhají tam, kde je to nejvíce potřeba – v nemocnicích. Jak řekl náš Náčelník Milan Paprčka: „Zamysleli jsme se, jak můžeme pomoct jiným a zjistili jsme, že na skladě máme knihy, které můžeme věnovat zdravotnickému personálu, který se stará o to, aby ta krize byla zažehnána. Tak jsme se rozhodli pomoct alespoň tak, jak jsme uměli.“

A v této myšlence jsme pokračovali i v tomto roce. Oslovili jsme nemocnici v Uherském Hradišti a po vzájemné domluvě jsme jim pro zdravotníky dovezli 200 knih Uherskohradišťsko z nebe za více jak 120 000 korun.
Předávání knih v nemocnici v Uherském Hradišti

Další knihy do nemocnice v Plané

Obrátili jsme se i na druhou stranu republiky a oslovili jsme Nemocnici Svatá Anna v Plané. Slovo dalo slovo a i zde jsme se domluvili na darování knih, v tomto případě 90 kusů Tachovska z nebe v celkové hodnotě více jak 50 000 korun.

Věříme, že knihy potěší veškerý zdravotnický personál, který dnes a denně riskuje své zdraví a pečuje o své pacienty a klienty.
Tímto způsobem chceme obdarovat i další nemocnice v České republice a vyjádřit tak naší úctu k práci zdravotníků tak, jak to nejlépe umíme – odpoutáním od pozemských problémů a poskytnutím příjemných chvil strávených v oblacích.

Pin It on Pinterest

Share This