CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Valašskomeziříčsko a Rožnovsko bude mít svoji knihu leteckých fotografií

19. února 2023

Starostové, ředitelé škol a firem, podnikatelé, znáte ten pocit, když k vám dorazí důležitá návštěva a vy na poslední chvíli sháníte nějakou pozornost? Chcete být připraveni na nejrůznější společenské události a mít v záloze originální dárek, který vykouzlí úsměv na tváři?

Za roky naší činnosti jsme získali zpětnou vazbu na naše produkty. Starostové a ředitelé nám píší, jak rádi využívají originální dárky pro důležité lidi v jejich okolí a jaké krásné reakce za ně získávají. Chcete se zařadit mezi naše spokojené zákazníky a rozdávat radost? Pak není nic jednoduššího než se zapojit do vzniku knihy leteckých fotografií Valašskomeziříčsko a Rožnovsko z nebe!

Pořiďte si dárek, který nezapadne

Jestli jste unavení ze stále se opakujících dárků pro vaše občany, jubilanty, zastupitele, zaměstnance či žáky vaší školy, máme pro vás jednoduché a především zajímavé řešení. Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Valašskomeziříčsko a Rožnovsko z nebe má mnoho co nabídnout.

Připravovaná kniha leteckých fotografií Valašskomeziříčsko a Rožnovsko z nebe
Valašské Meziříčí

Poznejte Valašskomeziříčsko a Rožnovsko z pohledu ptáků

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známá města a obce, ale i zapomenutá zákoutí. Těšit se můžete na Kelč, Zubří, Lešnou, Mikulůvku, Dolní Bečvu, Valašskou Bystřici a samozřejmě i na Rožnov pod Radhoštěm a Valašské Meziříčí.

Připravovaná kniha leteckých fotografií Valašskomeziříčsko a Rožnovsko z nebe
Rožnov pod Radhoštěm

Zaujmete širokou veřejnost nenásilnou formou

Právě takovou formu propagace vám nabízíme. Největším benefitem jsou totiž poutavé články o vás v našich leteckých knihách zpracované nenásilnou a příjemnou formou. K tomu nám pomáhá tým šikovných textařů pod vedením Radky Srněnské. Nemusíte se tak bát, že po vás budeme chtít spisovatelský talent. Bohatě postačí, když nám prozradíte, co je u vás zajímavého a jedinečného, o čem se musí dozvědět všichni čtenáři knihy.

Připravovaná kniha leteckých fotografií Valašskomeziříčsko a Rožnovsko z nebe
Zámek Kelč

Počtou si i zahraniční partneři

Je pro nás zcela přirozené tvořit knihy v českém jazyce, stejně jako v anglickém. Se správností překladů nám pomáhá jazyková agentura Skřivánek s více jak 25 lety zkušeností. Pokud si budete přát svoji prezentaci i v jiném jazyce, u Skřivánka se o to postarají.

Připravovaná kniha leteckých fotografií Valašskomeziříčsko a Rožnovsko z nebe
Vodní nádrž Horní Bečva

Vše budete mít pod kontrolou

Abyste byli v obraze a byli si jistí, že všechno běží tak, jak má, bude s vámi v kontaktu náš koordinátor projektu. Ten vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy vám knihu doveze náš rozvozce.

Připravovaná kniha leteckých fotografií Valašskomeziříčsko a Rožnovsko z nebe
Rožnov pod Radhoštěm - Valašská dědina

Jak může vypadat Vaše prezentace? Podívejte se na ukázky z již vydaných knih

Ukázka prezentace z knih z edice Česko z nebe

Z letadla jsme už nafotili prakticky celou Českou republiku – podívejte se sami

Vydané knihy z edice Česko z nebe
Vydané knihy edice Česko z nebe - možnost online prolistování

Originální dárek si pochvalují starostové a ředitelé z celé České republiky

Moravský Krumlov a okolí z nebe
Rád bych touto cestou moc poděkoval všem členům z CBS Nakladatelství Zlín za přípravu a realizaci krásné, fotografické knihy Moravského Krumlova a okolí. Vysoká úroveň profesionality, péče o zákazníka a výborná komunikace byla skvělým základem pro naši spolupráci. Kniha Moravský Krumlov a okolí z nebe je tak jedinečným a originálním dárkem pro každého, kdo by rád poznal okolí Moravského Krumlova. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Tomáš Pakosta, vedoucí vinařství Víno Perk, Agrodružstvo Miroslav

Kladensko a Slánsko z nebe
Naše obec Bratronice se stala součástí projektu Kladensko a Slánsko z nebe. Počínaje prezentací a konče doručením vlastní publikace jsme byli velmi spokojeni s celkovým průběhem realizace. Naše zakázka byla s námi několikrát konzultována, zaznamenali jsme milé, vstřícné a profesionální jednání. Publikace je vhodným dárkem pro významné jubileum našich občanů a zároveň prezentací nejen naší obce, ale i blízkého okolí.

Miloslava Knížetová, starostka obce Bratronice
Připravovaná kniha leteckých fotografií Valašskomeziříčsko a Rožnovsko z nebe
Zašová

Jistě si nyní říkáte, že to zní hezky, ale kolik to stojí?

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun.

Kniha leteckých fotografií Valašskomeziříčsko a Rožnovsko z nebe společně s článkem o vás vyjde na pouhých 419,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 699,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Připravovaná kniha leteckých fotografií Valašskomeziříčsko a Rožnovsko z nebe
Kelč

Vytváříme i knihy na míru

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu Valašskomeziříčsko a Rožnovsko z nebe upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.

Spojte se s naší projektovou manažerkou

Projekt Valašskomeziříčsko a Rožnovsko z nebe startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z tohoto regionu a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!

Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naší regionální projektovou manažerkou. Mgr. Barbora Krajčová vám je k dispozici na telefonním čísle 732 172 208 i na e-mailu krajcova@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Barbora Krajčová


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram