CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

V Libereckém kraji rozdávali prvňáčkům pohádkovou malovanou mapu

5. září 2023

Liberecký kraj přišel s krásnou myšlenkou podarovat prvňáčky, kteří v září poprvé nastoupí do základních škol, pěkným dárkem, který nejenom že udělá dětem radost, ale přinese jim i zábavné poznávání jejich regionu.

Společně jsme vymysleli Ručně malovanou mapu Liberecký kraj v pohádkové a filmové mapě.

Liberecký kraj ležící v hornatém prostředí plném řek, průzračných vodopádů, rybníků, skal, vysokých hor i přírodních krás – to je liberecký region. Šťavnaté zelené louky, hluboké lesy, průzračné bystřiny i horští velikáni a mezi nimi v údolích a kopcích rozmístěné vesnice a města. To vše doplňuje pestrá přehlídka technických památek, rozvinutý průmysl v mnoha oborech, staletími utužená tradice lidových řemesel, bytelné hrady, majestátní zámky, okázale velkolepé, ale i skromné církevní stavby. Pro filmaře? Doslova ráj na zemi.

A právě nová malovaná mapa provede děti místy, kde se natáčela např. pohádka Princ a Večernice, Zlatovláska, Nesmrtelná teta, nebo kde se natáčel oblíbený film Jak vytrhnout velrybě stoličku.

Na projektu se podílely i školy ZŠ a ZUŠ Jablonné v Podještědí a STŘEDNÍ A MATEŘSKÁ ŠKOLA Liberec. Věříme, že mapa udělá dětem radost a pomůže jim v poznávání svého okolí!

Ručně malovanou mapu Liberecký kraj v pohádkové a filmové mapě
Ručně malovanou mapu Liberecký kraj v pohádkové a filmové mapě

Ručně malovanou mapu Liberecký kraj v pohádkové a filmové mapěCBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram