Uzávěrka objednávek leteckého fotografování 31. 3. 2020

12. 03. 2020Letecké snímkování, Novinky

Letecké fotografování pro obce, města nebo firmy už je trvalou součástí portfolia produktů CBS Nakladatelství. Za těch 16 let a stovky letových hodin, kdy se leteckému fotografování věnujeme, jsme nafotili více jak 4 500 obcí a nasbírali spoustu zkušeností, které nám pomohly zdokonalit naši práci.

Kampaň pro letošní letecké fotografování se uzavře 31. 3. 2020 a už teď jsou naše přípravy v plném proudu. O letecké fotografování má do dnešního dne zájem více než 200 obcí a další objednávky postupně přicházejí. My pilně plánuje a chystáme vše tak, aby byl výsledek perfektní a výsledné letecké fotografie dobře reprezentovaly danou obec nebo firmu a splnily svůj účel.

Pro letošní rok jsme připravili také několik novinek, které nám pomohou efektivně nafotit velké množství obcí a hlavně dodržet výhodnou cenu této oblíbené služby. Jedná se zejména o posílení týmu leteckého fotografování nebo o technické pomůcky, které nám pomohou zpřesnit lokace fotografovaných míst. Plánujeme nákud dalšího letadla.

Jak jsou s leteckým fotografováním spokojení naši zákazníci a na co fotografie využívají, Vám prozradí tyto REFERENCE.

Kdy začínáme fotit?

Létat a fotografovat začínáme v květnu, když už je celá krajina zelená a fotíme až do konce srpna. Na fotografování využíváme každý pěkný slunečný den, pokud není na obloze příliš mnoho mraků, které by způsobovaly na fotografiích nepříjemné stíny.

Jakou používáme techniku? Co všechno fotíme? Co nefotíme? V jaké podobě dostanete letecké fotografie? Jak jsou řešena autorská práva u fotografií? Můžete je použít na webové stránky obce?
Na tyto a další otázky se zákazníci pravidelně ptají – sepsali jsme je proto všechny na jedno místo a odpovědi můžete najít ZDE.

 

Jak samotné fotografování vypadá, můžete vidět v této reportáži

Co obsahuje balíček leteckého fotografování?

  • upravené fotografie v profesionální kvalitě na USB kartě a to včetně autorských práv
  • vybrané fotografie v tištěné formě ve formátu A3
  • nafocení všech významných objektů jako obecní úřad, kostel, památky, náměstí, kulturní domy, školy, školky, hřbitovy, hřiště a další výrazné dominanty
  • pohodlná manipulace s fotografiemi na USB kartě ve formátech RAW (pro úpravu), JPG (pro tisk) a zmenšeném JPG formátu (pro web)
  • ke každé objednávce speciální fotografie „PLANETA OBEC“

Jak byli zákazníci spokojeni s kvalitou fotografií? S termínem dodání? Pro jaký účel fotografie nejčastěji využívají? Přečtěte si výsledky průzkumu spokojenosti zákazníků, na který odpovídalo 248 starostů a starostek.

Objednávejte do 31. 3. 2020!

Ale i naše kapacity nejsou nafukovací a může se stát, že se letový plán naplní už před 31. 3. 2020. V tom případě musíme ukončit objednávání dříve. Proto neváhejte a objednejte si fotografování včas!

Pin It on Pinterest

Share This