CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Ústecko z nebe

26. září 2019

Drsná krása rozeklané krajiny, řeka Labe zakusující se do hlubokého skalnatého údolí, impozantní horský masív lemující hranice se Saskem. To všechno je region Ústecko v připravované knize leteckých fotografií Ústecko z nebe.

Prohlédněte si Ústecko očima ptáků a pilotů

Váš region pohledem ptáků

Hledáte netradiční způsob jak zviditelnit svoji obec, město, firmu či školu? Pak je prezentace v knize Ústecko z nebe tou správnou volbou.

První část knihy Vašeho obchodního partnera, jubilanta či zastupitele zaujme leteckými fotografiemi regionu, který zná většinou jen ze země. Díky Vám se však podívá, jak jeho oblíbené náměstí či památka vypadají z pohledu ptáků. Při listování knihou objeví i prezentaci Vaší obce, školy, organizace a tak si Vás spojí s příjemným zážitkem z poznávání všedních míst nevšedním způsobem.

Zajímá Vás, jak kniha bude vypadat? Prolistujte si online již vydané knihy.

 

Propagujte se zajímavěji

Vaše propagace nebyla nikdy jednodušší. Zapojením se do projektu získáte bez námahy působivou prezentaci v knize s leteckými snímky Vašeho regionu. A když říkáme bez námahy, myslíme tím ÚPLNĚ bez námahy. O znění i podobu Vaší prezentace se postará tým kreativních textařů a textařek – Vy nám pouze řeknete, co chcete, aby v prezentaci zaznělo, dodáte fotografie a vše ostatní už zajistíme. Navíc budete mít možnost objevit se hned na několika místech v knize a neustále se tak připomínat všem čtenářům.

Máte zahraniční partnery a obáváte se, že by si knihu dostatečně nevychutnali? Nezoufejte, každá kniha je vyvedena v českém i anglickém jazyce. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace Vaší prezentace.

Také Vám odpadne složité vymýšlení dárků pro Vaše partnery, jubilanty či zaměstnance. Hodnotná kniha plná leteckých pohledů jistě potěší každého obdarovaného.

Ostatně to mohou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené reference.

   

  Tak na co ještě čekáte?

  I tato nabídka je časově omezena. Nebojte se, neskončí do pěti minut od přečtení. Víme, že je důležité promyslet si všechna pro a proti. Projekt startujeme právě v těchto dnech a s naším regionálním projektovým manažerem Jozefem Cabanem se tak budete moci spojit na telefonním čísle +420 777 720 236 nebo na mailové adrese caban@cbs-cesko.cz.

  Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami. Neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

  Věděli jste, že…

  • město Chabařovice mělo být kvůli těžbě uhlí k roku 1997 zrušeno?
  • na hradě Blansko žil rytíř, který měl být popraven, ale podle pověsti byla tehdy taková zima, že při setnutí hlavy mu zpátky přimrzla?
  • pískovcový masiv Tiských stěn, dosahující nadmořské výšky až 613 metrů, najdete u obce Tisá?
  • Roman Zach, Petr Vondráček a Marek Taclík se narodili v Ústí nad Labem?


  CBS Nakladatelství

  CBS Nakladatelství s. r. o.

  Vodní 1972,
  760 01 Zlín
  Česká republika

  Pobočka Pardubice
  Sukova tř. 1556
  530 02 Pardubice

  Kontakt

  +420 774 479 544
  info@cbs-cesko.cz

  Fakturační údaje

  CBS Nakladatelství s. r. o.

  Vodní 1972, Zlín
  760 01 Česká republika

  IČ: 24804584
  DIČ: CZ24804584

  Účet: 2202616996 / 2010

  chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram