CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Turistická mapa KČT okolí Brna – Svratecko

13. března 2020

Klub českých turistů sdružuje zájemce o turistiku a pobyt v přírodě, pořádá turistické akce pro členy i veřejnost, provozuje síť turistických chat, chrání přírodu, značí turistické trasy všech typů a hlavně vydává tradiční turistické mapy. Tyto mapy má doma asi každý. Je to praktická pomůcka pro plánování výletů a pro orientaci na samotné trase, je to zdroj užitečných informací, zkrátka tradiční mapa každého zkušeného turisty.

Naše spolupráce s KČT trvá již několik let, starají se totiž o faktickou správnost všech našich malovaných map. A jelikož to jsou profíci ve svém oboru, rozhodli jsme se navázat novou formu spolupráce a společně spouštíme nový projekt – turistická mapa okolí Brna – Svratecko.

Kartografii necháváme samozřejmě na odbornících z KČT, my máme na starosti aktualizaci turistických cílů a informace na zadní straně mapy. Zde se postaráme o to, aby uvedené informace byly aktuální, užitečné a zároveň poutavé pro potřeby každého turisty.

Změnilo se u Vás něco?

Máte v obci novou dominantu? Vznikla ve vašem okolí cyklostezka a nebo rybník? Chcete lidem ukázat, kde je ta nejkrásnější vyhlídka na okolí? Pak vězte, že jsme tu pro vás! S vaší spoluprací aktualizujeme turistickou mapu okolí Brna – Svratecko. Na váš popud do mapy zaneseme veškeré novinky a změny, zkrátka vše, co je pro vás důležité.

Navíc můžete v této oblíbené turistické mapě mít i prezentaci o své obci, firmě či ubytovacím zařízení. Chceme turistům a vlastníkům této mapy prostřednictvím těchto prezentací ukázat, jak je konkrétní obec krásná a zajímavá, jak se která firma zapojuje do regionálního dění či kam můžou vyrazit na výlet.

Jsme tu pro Vás

Chceme, aby Vám výsledná mapa a prezentace v ní přinesla užitek a spousty spokojených turistů. Proto jsme v těchto dnech projekt odstartovali, abychom si byli jistí, že na každého z Vás budeme mít dostatek času.

Připravovanou turistickou mapu okolí Brna - Svratecko Vám představí regionální projektový manažer Tibor Skalka. Můžete ho kontaktovat na telefonním čísle +420 776 640 887 a nebo prostřednictvím e-mailu skalka@cbs-cesko.cz a domluvit si termín schůzky.

Neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

Tipy na výlety z turistické mapy Okolí Brna - Svratecko

  • Jeden z nejrozsáhlejších hradních areálů v České republice, hrad Veveří, vznikal postupně během téměř osmisetleté historie. Původně zřejmě malý lovecký hrádek či pouze dvorec moravských markrabat je v pramenech poprvé připomínán roku 1213. Veveří jako opravdový kamenný hrad vzniká pravděpodobně až před polovinou 13. století. Mimo jiné jako místo královského dohledu nad osídlováním území vzhůru proti toku řeky Svratky. V současné době je hrad Veveří i jednou ze zastávek populárního hudebního festivalu.
  • V přírodním parku Baba lze podél žlutě značené turistické cesty nalézt celkem pět historických hraničních kamenů, stojících na katastrální hranici mezi Jinačovicemi a Brnem. Další hraniční kámen lze pak nalézt na východní hranici přírodního parku a to konkrétně na katastrální hranici mezi brněnskou městskou částí Brno-Ivanovice a obcí Jinačovice.
  • Klasicistní zámek Rájec nad Svitavou francouzského typu zbudovali příslušníci šlechtického rodu Salmů podle plánů francouzského architekta Isidora Amanda Canavela. Interiéry zámku vynikají bohatostí mobiliáře, zejména rozsáhlou kolekcí orientálního porcelánu a grafik i sbírkou křišťálových pohárů z období manýrismu. K zámku patří i rozsáhlé malebné zahrady, které stojí za prozkoumání.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram