CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Startujeme nový projekt - knihu Šumpersko z nebe

4. května 2021
Vystoupejte z nížin Hornomoravského úvalu, kde leží starobylý Úsov a malebné město Mohelnice, až tam, kde se hory dotýkají nebes. A prolétněte se nad regionem plným přírodních krás a zajímavostí, které představí připravovaná kniha leteckých fotografií z okresu Šumperk - Šumpersko z nebe.

Prohlédněte si Šumpersko očima ptáků a pilotů

Věděli jste, že…

  • v Lošticích můžete navštívit Tvarůžkovou cukrárnu? Ta již od roku 2009 vyrábí originální Poštulkovy tvarůžkové moučníky – slané zákusky s jemnou tvarůžkovou pěnou.
  • na jižním okraji obce Jindřichov se na ostrožně nad soutokem potoka Staříče s řekou Brannou dochovala zřícenina hradu Pleče postaveného ve čtrnáctém století?
  • sobotínský kostel svatého Vavřince se v 17. století stal zahajovacím místem nechvalně známých čarodějnických procesů na losinském panství? Stařena z Vernířovic tehdy vyjmula z úst hostii, aby ji uschovala pro nemocnou krávu. Nestalo se tak beze svědků a první obžaloba byla na světě.
  • podle lidové pověsti tvořily počátek Moravičan domky rybářů na Záhumení, kteří v Moravě lovili ("čanili"), a tak dostala vzniklá ves název „Moravičany“?

Překvapte okolí originálním dárkem

Kupujete každý rok jubilantům z vaší obce dárkové koše a chtěli byste změnu? Zdá se vám neosobní obdarovávat své obchodní partnery lahví vína? Chtěli byste, aby absolventi vaší školy měli krásnou památku na svá studentská léta? Pak pro vás máme unikátní nabídku! Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií z regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Šumpersko z nebe má mnoho co nabídnout.

Kniha se pomyslně dělí na dvě části. První autorská část čtenářům ukáže, jak region vidí ptáci nad našimi hlavami. Všechny fotografie jsou dílem CBS Flying Teamu - čtyři dvoučlenné posádky strávily v oblacích hodiny a hodiny, aby zachytily krásy právě Vašeho regionu.

V druhé části knihy můžete i Vy mít prezentaci své obce, školy či firmy. Velikost a výsledná podoba bude záviset čistě na Vás. Projektový manažer s Vámi dojedná rozsah prezentace a její hlavní body, o zbytek se postarají naši šikovní textaři a grafici. Vy už jen provedete korekturu výsledné prezentace s koordinátorkou projektu a je hotovo.

Pro představu si můžete online prohlédnout již vydané tituly

Dostaňte se do podvědomí všech

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií Kolínska. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem v rámci Vašeho regionu. Díky průměrnému nákladu 5 000 výtisků si tak můžete být jisti, že námi vytvořená prezentace zaujme velké množství čtenářů. Vaše propagace tak nebyla nikdy jednodušší. A to vše budete mít naprosto bez starostí.

Máte zahraniční partnery a bojíte se, že by si knihu nevychutnali tak jako ostatní? Nezoufejte, kniha Šumpersko z nebe bude v českém a anglickém jazyce. Stane se tak ideálním dárkem pro spřáteleného starostu či ředitele.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené recenze.

Jsme tu pro Vás

Chceme, aby Vám výsledná kniha a prezentace v ní přinesla užitek. Proto jsme v těchto dnech projekt odstartovali, abychom si byli jistí, že na každého z Vás budeme mít dostatek času.

Připravovanou knihu leteckých fotografií Šumpersko z nebe Vám představí regionální projektový manažer Zdeněk Šak. Můžete ho kontaktovat na telefonním čísle +420 723 315 610 a nebo prostřednictvím e-mailu sak@cbs-cesko.cz a domluvit si termín schůzky.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Tak neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram