CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Startujeme novou knihu Tišnov a okolí z nebe

9. listopadu 2020

Připravujeme novou knihu leteckých fotografií Tišnov a okolí z nebe

Region Tišnovsko má zcela osobitý ráz, který je charakteristický jak širokou škálou přírodních krás s lesnatou kopcovitou krajinou, tak i množstvím historických památek jako je například hrad Pernštejn a nebo cisterciácký klášter Porta coeli v Předklášteří. Tento pozoruhodný region si navíc budete moci prohlédnout z pohledu ptáků v právě připravované knize leteckých fotografií Tišnov a okolí z nebe.

Proleťte se nad Tišnovem a jeho okolím

Každá obec má v knize své místo

Kupujete každý rok jubilantům z vaší obce dárkové koše a chtěli byste změnu? Zdá se vám neosobní obdarovávat své obchodní partnery lahví vína? Chtěli byste, aby absolventi vaší školy měli krásnou památku na svá studentská léta?

Pak pro vás máme unikátní nabídku! Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií z regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Tišnov a okolí z nebe má mnoho co nabídnout.

Největší předností knihy Tišnov a okolí z nebe jsou samozřejmě fotografie. Jelikož se nově zaměřujeme na obce s rozšířenou působností a jejich okolí, můžete se těšit na velmi zajímavé snímky ze všech koutů tohoto území.

Oproti regionálním knihám máme ještě jednu novinku. Zapojené obce budou mít prezentace vždy u svého snímku v první fotografické části knihy. Na jednom místě tak bude moci čtenář obdivovat krásy Tišnova a přilehlých obcí a zároveň se o nich dozvědět zajímavé informace.

Zaujali jsme Vás? Podívejte se na ukázku Kyjovska z nebe.

Dejte o sobě vědět

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií Tišnova a okolí. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem. Díky průměrnému nákladu 5 000 výtisků si tak můžete být jisti, že námi vytvořená prezentace zaujme velké množství čtenářů. Budete tak mít příležitost ukázat, že jste nedílnou součástí regionu Tišnovska.

Zmiňovaný článek na základě Vašich podnětů vytvoří tým našich kreativních textařů a textařek. Vaším jediným úkolem bude pouze korektura výsledné podoby. Projektoví koordinátoři s Vámi budou v kontaktu, budou Vás informovat o aktuálním stavu knihy, řešit s Vámi korektury i všechna Vaše přání a potřeby.

Kniha je vyvedena v českém i anglickém jazyce, vychutnají si ji tak i Vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace Vaší prezentace.

Pro ty z Vás, kteří mají rádi originalitu za všech okolností, máme i speciální nabídku. Díky ní si budete moci knihu přizpůsobit například firemním či obecním barvám, rozhodnout o fotografii na obálce či o samotném názvu knihy.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené reference.

Zapojte se i Vy

Projekt Tišnov a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem Tiborem Skalkou na telefonním čísle +420 776 640 887 nebo na mailové adrese skalka@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Věděli jste, že…

  • v budově sokolovny a gymnázia v Tišnově se každý rok na jaře a na podzim koná Mezinárodní expozice minerálů?
  • severovýchodně od obce Drahonín fungoval v letech 1959–1989 uranový Důl Rudý říjen Olší?
  • návrh obecního znaku Lažánek, který zpracoval Zdeněk Mičík, vychází z místní tradice pálení a prodeje vápna, polohy v oblasti smíšených lesů a obecní pečeti, na níž byl strom mezi dvěma keři?
  • na hradě Pernštejn se natáčely filmy jako Jak se budí princezny, Čert ví proč a nebo Van Helsing?


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram