Žádné produkty v košíku.

Slezské hrady a zámky z nebe

9. prosince 2019

Slezsko je rázovitý region hor a nížin, zalesněné kopce jsou korunovány středověkými hrady a jejich zříceninami, přívětivé nížiny malebně dokreslují půvabné zámky. Historické památky lákají návštěvníky svou nezaměnitelnou atmosférou a umožní vám tak zasnít se v prostředí romantických parků. Prolétněte se nad nejzajímavějšími památkami v připravované knize Slezské hrady a zámky z nebe.

Podívejte se na Slezské hrady a zámky očima ptáků a pilotů

Kniha mluví za vše

 

Zastupujete hotel, obec, školu či firmu ze Slezska a už máte dost reklamních letáčků s tipy na výlety? Tak zkuste své klienty, partnery i návštěvníky inspirovat originálnějším způsobem.

Připravovaná kniha Slezské hrady a zámky z nebe má mnoho co nabídnout. První část knihy každého zaujme leteckými snímky míst, která zná pouze ze země. A právě díky Vám zjistí, jak vypadají hrady a zámky Slezska z ptačí perspektivy a nebo narazí na zajímavé místo, které stojí za výlet. V druhé části si budete moci přečíst o obcích, školách i firmách, které se zapojily do projektu a chtěly tak ukázat, že jsou nedílnou součástí Slezska.

Zní to jako pohádka? Podívejte se na reálné ukázky již vydaných knih.

Uděláme práci za vás

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií slezských hradů a zámků. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem v rámci Vašeho regionu. Díky průměrnému nákladu 5 000 výtisků si tak můžete být jisti, že Vaše prezentace v knize zaujme velké množství čtenářů.

Vaše propagace tak nebyla nikdy jednodušší. Zmiňovanou prezentaci na základě Vašich podnětů vytvoří tým kreativních textařů a grafiků. Vaším jediným úkolem bude pouze korektura výsledné podoby. Projektoví koordinátoři s Vámi budou v kontaktu, budou Vás informovat o aktuálním stavu knihy, řešit s Vámi korektury i všechna Vaše přání a potřeby.

Pro ty z Vás, kteří mají rádi originalitu za všech okolností, máme i speciální nabídku. Díky ní si budete moci knihu přizpůsobit například firemním barvám, rozhodnout o fotografii na obálce či o samotném názvu knihy.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené recenze.

Zapojte se i Vy

Projekt Slezské hrady a zámky z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s našimi regionálními projektovými manažery.

Stanislav Duplinský pro vás bude dostupný na telefonním čísle +420 732 617 362 nebo na mailové adrese , Jozef Caban vám více informací sdělí na telefonním čísle +420 777 720 236 a nebo na adrese

Věděli jste, že…

  • zámecký park Kravaře slouží jako golfové hřiště?

  • v prostorách zámku Raduň v druhé polovině 20. století fungovala mateřská a základní škola?

  • zámek Jánský Vrch ve městě Javorník byl do roku 1945 letní rezidencí vratislavských biskupů a arcibiskupů?

  • v místě staršího osídlení zámku Hradec nad Moravicí vzniklo již v 8.-9. století hradiště, které se později stalo pohraniční pevností?

Korespondenční adresy

CBS Nakladatelství s. r. o.
Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556,
530 02 Pardubice
Česká republika

+420 774 479 544

© 2019 – 2023 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram