CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Připravujeme Trutnovsko z nebe

16. července 2020

Trutnovsko je krajinou rozmanitou, která nabízí množství nádherných výhledů z vrcholů včetně toho nejvyššího - Sněžky. Krajinou, ve které se dávné dějiny prolínají se současností. Jako na křídlech ptáků se prolétnete nad lyžařskými areály, zoologickou zahradou ve Dvoře Králové a historickým městem Trutnov. To a mnohem více si budete moci prohlédnout v připravované knize Trutnovsko z nebe.

 

Prohlédněte si Trutnovsko očima ptáků a pilotů

Poznejte region pohledem ptáků

Každý rok si marně lámete hlavu nad tím, co pořídit jako dárek pro jubilanty z Vaší obce, zastupitele, obchodní partnery a nebo absolventy Vaší školy? Říkáte si, že dárkové koše už nejsou to pravé ořechové?

Tak potěšte obdarované knihou leteckých fotografií Vašeho vlastního regionu. Připravovaná kniha Trutnovsko z nebe má mnoho co nabídnout. První část knihy každého zaujme leteckými snímky míst, která zná pouze ze země. A právě díky Vám zjistí, jak vypadají Krkonoše i malebné vesničky z ptačí perspektivy.

V druhé části si budete moci přečíst o obcích, školách i firmách, které se zapojily do projektu a chtěly tak ukázat, že jsou nedílnou součástí Trutnovska.

Zní to jako pohádka? Podívejte na reálné ukázky již vydaných knih.

Ten správný čas na změnu

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií Trutnovska. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem v rámci Vašeho regionu. Díky průměrnému nákladu 5 000 výtisků si tak můžete být jisti, že námi vytvořená prezentace zaujme velké množství čtenářů.

Vaše propagace tak nebyla nikdy jednodušší.

Zmiňovaný článek na základě Vašich podnětů vytvoří tým kreativních textařů a textařek. Vaším jediným úkolem bude pouze korektura výsledné podoby. Projektoví koordinátoři s Vámi budou v kontaktu, budou Vás informovat o aktuálním stavu knihy, řešit s Vámi korektury i všechna Vaše přání a potřeby.

Kniha je vyvedena v českém i anglickém jazyce, vychutnají si ji tak i Vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace jako je například polština.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené recenze.

Zapojte se i Vy

Projekt Trutnovsko z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naší regionální projektovou manažerkou Mgr. Kateřinou Pourovou na telefonním čísle +420 604 180 134 nebo na mailové adrese pourova@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Věděli jste, že…

  • Trutnov si spousta lidí plete s Turnovem a denně dochází k desítkám omylů v poště a dopravě?
  • do roku 2014 se v ZOO Dvůr Králové narodilo 250 mláďat žiraf, což je nejvíce v jedné instituci na celém světě (mimo Afriku)?
  • Špindlerův mlýn je oblíbenou destinací nejenom lyžařů, ale i filmařů? V minulosti s zde natáčely filmy jako Vrchní, prchni!, Jak vytrhnout velrybě stoličku, Snowboarďáci a nebo televizní pořad Rozpaky kuchaře Svatopluka.
  • k sochám obrů umístěným na radnici v Hostinném se váže stará pověst? Obři, z nichž jeden je pekař a jeden řezník, za dávných časů žili v lesích v okolí města. Když dostali hlad, chodívali do města krást jídlo a loupit dobytek. Zastavit je nemohly ani hradby vystavěné kolem celého města. A tak se jednou obyvatelé domluvili, namazali nad večerem hradby smolou a když pak obři hradby přelézali, přilepili se. Lidé nemohoucí obry chytili a na památku je umístili na radnici.


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram