CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Připravujeme Šlapanice a okolí z nebe

15. července 2020

Šlapanice a jejich okolí patří mezi nejzajímavější oblasti na Moravě s tisíciletou kulturní a historickou tradicí. Mezi významné památky patří kostel Nanebevzetí Panny Marie, Scholasterie se starou farou, budova gymnázia a budova městského úřadu.

Město Šlapanice je od roku 2003 městem s rozšířenou působností, jeho správní obvod tvoří 40 okolních měst a obcí. Tento pozoruhodný region si navíc budete moci prohlédnout z pohledu ptáků v právě připravované knize ŠLAPANICE A OKOLÍ Z NEBE.

Kniha ukáže každou obec regionu

Každý rok si marně lámete hlavu nad tím, co pořídit jako dárek pro jubilanty z Vaší obce, zastupitele, obchodní partnery a nebo absolventy Vaší školy? Říkáte si, že dárkové koše už nejsou to pravé ořechové? Tak potěšte obdarované hodnotnou knihou leteckých fotografií Vašeho okolí.

Knihy z edice Česko z nebe ukazují jednotlivé regiony (bývalé okresy) a již máme pokryté téměř celé úzení České republiky. Na přání starostů mít knihy menších územních celků jsme se rozhodli zaměřit na obce s rozšířenou působností (OPR), kde každá obec ORP bude mít svou fotografii.

Další žádanou novinkou je, že zapojené obce budou mít prezentace vždy u svého snímku v první fotografické části knihy. Na jednom místě tak bude moci čtenář obdivovat krásy Šlapanic a přilehlých obcí a zároveň se o nich dozvědět zajímavé informace.

Zaujali jsme Vás? Podívejte se na ukázku Kyjovska z nebe.

Dejte o sobě vědět

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií Šlapanic a okolí. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem. Díky průměrnému nákladu 5 000 výtisků si tak můžete být jisti, že námi vytvořená prezentace zaujme velké množství čtenářů.

Vaše propagace tak nebyla nikdy jednodušší. Zmiňovaný článek na základě Vašich podnětů vytvoří tým kreativních textařů a textařek. Vaším jediným úkolem bude pouze korektura výsledné podoby.

Projektoví koordinátoři s Vámi budou v kontaktu, budou Vás informovat o aktuálním stavu knihy, řešit s Vámi korektury i všechna Vaše přání a potřeby.

Kniha je vyvedena v českém i anglickém jazyce, vychutnají si ji tak i Vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace Vaší prezentace.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené recenze.

Zapojte se i Vy

Projekt Šlapanice a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem Tiborem Skalkou na telefonním čísle +420 776 640 887 nebo na mailové adrese skalka@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Věděli jste, že…

  • od 13. století se v Modřicích usazovali němečtí kolonisté? Modřice po staletí patřily do brněnského jazykového ostrova a až do poloviny dvacátého století zde převládalo německé obyvatelstvo. To bylo po druhé světové válce vysídleno.
  • poblíž města Újezd u Brna vyvěrá hořký minerální pramen, který se stáčí do lahví jako minerální voda Šaratica? Používá se k léčbě zácpy a dalších poruch zažívání.
  • Bílovice nad Svitavou bývaly oblíbeným místem výletů obyvatel Brna již za první republiky? Chodívali pěšky od konečné stanice tramvaje z Obřan podél řeky Svitavy do Bílovic, případně i dále. Zejména v období před druhou světovou válkou byly Bílovice oblíbeným letním sídlem a výletním místem řady českých umělců.
  • na telnické faře, která má prastarý původ, spal i Napoleon Bonaparte? Dnešní podoba fary pochází z 19. století z období klasicismu, kterou významně přestavěl hrabě Wladimír Mitrovský z Mitrovic a Nemyšle, držitel vícero statků a panství v Sokolnicích.


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram