Připravujeme Čarovné Česko

30. 04. 2020Knihy, Novinky, Připravujeme

Představte si pohádkovou zemi chráněnou horami, v níž každý krok může znamenat nalezení pokladu. Když se rozhlédnete kolem sebe, zjistíte, že naše malá zemička, to srdce Evropy, skutečně pohádkovou zemí je. Vstupte proto s námi a prostřednictvím těch nejzajímavějších fotografií krás Čech, Moravy a Slezska a objevte, jak vypadá Čarovné Česko.

Zapojit se může každý fotograf

Tato originální fotografická kniha na zhruba 100 čarovných fotkách čtenářům ukáže, jaká kouzla skrývají památky při západu slunce, příroda zahalená mlhou, ale třeba i malebný vinný sklípek v srdci Moravy. A to všechno si budete moci vychutnat díky místním fotografům! Právě ti totiž své okolí znají nejlépe a vědí, jaká místa mají tu správnou mystickou atmosféru a v jakém světle ji nejlépe zachytit.

I proto jsme se rozhodli oslovit nadšené fotografy z celé České republiky s jedinečnou příležitostí podílet se na výsledné podobě této čarovné publikace, kteří se mohou do projektu zapojit přes tento jednoduchý formulář.

Čarovné Česko - Červená Lhota

Jedinečným dárkem potěšíte své okolí

Fotografickou část knihy bude doplňovat již tradičně i část určená pro prezentace obcí, měst, škol i firem. Mnoho z Vás si jistě každý rok láme hlavu nad dárkem pro jubilanty, zastupitele, kolegy, partnery či absolventy. A co darovat knihu, ve které bude právě i poutavá prezentace Vaší obci, školy či firmy?

Navíc velikost a výsledná podoba bude záviset čistě na Vás. Projektový manažer s Vámi dojedná rozsah a její hlavní body, o zbytek se postarají naši textaři a grafici. Vy už jen provedete korekturu výsledné prezentace a je hotovo.

Samozřejmostí je dvojjazyčné zpracování celého titulu, knihy tak budou obsahovat český i anglický text, aby byly hodnotné i pro zahraniční čtenáře.

Čarovné Česko

Dostaňte se do podvědomí všech

Možná si říkáte, k čemu Vám bude prezentace v takové knize. V dnešní době se na každého hrnou reklamy ze všech stran – ať už v novinách, televizi, na ulici nebo dokonce v telefonu. Zaujmout tak přesyceného potencionálního zákazníka či partnera je skutečně náročná práce.
My ale partnery knih propagujeme jinak.

Chceme čtenářům prostřednictvím prezentací ukázat, jak je konkrétní obec krásná a zajímavá, jak se která firma zapojuje do regionálního dění či co podnikají žáci místních škol. Každý, kdo si knihu otevře, si tak o Vaší organizaci udělá pozitivní obrázek. Prolistujete si již vydané knihy z edice Čarovné Slovensko nebo Česko z nebe.

Více Vám poví reference spokojených starostů a ředitelů.

Čarovné Česko

Jsme tu pro Vás

Chceme, aby Vám výsledná kniha a prezentace v ní přinesla užitek.

Proto jsme v těchto dnech projekt odstartovali, abychom si byli jistí, že na každého z Vás budeme mít dostatek času. Připravovanou fotografickou knihu Čarovné Česko Vám představí naši projektoví manažeři vzhledem k současné situaci po telefonu.

Stačí vyplnit kontaktní formulář a my se Vám ozveme.

Neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy! Kniha vyjde v druhé polovině roku 2020.

Čarovné Česko

Pin It on Pinterest

Share This