CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Pokřtili jsme Trutnovsko z nebe nad Sněžkou

8. března 2021
V uplynulých dnech v našem nakladatelství vyšla nová kniha zachycující vybraný region z nebe. Konkrétně jde o knihu Trutnovsko z nebe!

Focení zimních Krkonoš

Vzhledem k tomu, že stále nemůžeme pořádat velké křty, rozhodli jsme se jít netradiční cestou. Jeden krásný zimní slunečný den naše vysokomýtská posádka připravila letadlo a vydala se do Krkonoš nafotit ojedinělé zimní snímky naší nejvyšší hory.

Křest v nebi

A právě zde, nad majestátní Sněžkou, se uskutečnil i křest knihy Trutnovsko z nebe. Pilot Radek Štěrba společně s fotografkou Alicí Šplíchalovou měli na palubě s sebou nejčerstvější výtisk této knihy a tak ho mohli společně na tomto originálním místě pokřtít.

„Za naši posádku bych knize Trutnovsko z nebe ráda popřála, aby lidem v této nelehké době ukázala krásy Trutnovska z jiného pohledu, pozvedla jim náladu a alespoň na pár okamžiků přenesla čtenáře na palubu našeho letadla, odkud vypadají všechny problémy nicotné,“ říká Alice Šplíchalová.

Jelikož nemohli vzít s sebou na palubu nikoho jiného, natočili pro vás alespoň video. To už z pardubické kanceláře doplnila i spoluautorka Kateřina Pourová a na výsledek se můžete podívat sami!

Trutnovsko z nebe do každé domácnosti

Pokud vás kniha zaujala, můžete si o ní přečíst, prolistovat si ji on-line a nebo si ji koupit na našem e-shopu.
Přejeme příjemné listování a budeme se těšit při dalším on-line křtu!CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram