CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Horké novinky na Podzimním knižním veletrhu

2. října 2019

 

Už je to tady. Přiblížila se sezóna knižních a turistických veletrhů. Jako první se už tento měsíc vypravíme do Havlíčkova Brodu na Podzimní knižní veletrh.

V pátek 11. a v sobotu 12. října nás tak společně s naším stánkem a především celou edicí Česko z nebe najdete v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě. 

Motto veletrhu zní Zločiny a tresty. Toto velmi široce pojaté téma odkazuje nejen k mohutné vlně detektivek, ale také připomíná problémy viny a odpuštění ve staré i novější historii i v mezilidských vztazích. A jak zapadají naše knihy do letošního tématu? Přeci jednoduše – je zločin, jak krásné fotografie se skrývají v našich knihách!

Páteční den odstartujeme ve velkém – ve 12.30 v prostoru PEN pokřtíme horkou novinku Havlíčkobrodsko z nebe společně s autorkou Martinou Grznárovou a kmotry. A když říkáme, že je to horká novinka, tak to myslíme vážně – z tiskárny ji budeme vyzvedávat těsně před veletrhem. Pokud budete mít čas a chuť, určitě se na křest přijďte podívat. Knihu si budete moci zakoupit u nás ve stánku a třeba se dočkáte i podpisu s věnováním.

V rámci veletrhu jsou také vyhlášeny soutěže o Nejkrásnější knihy 29. Podzimního knižního veletrhu. My jsme se s knihou Pelhřimovsko z nebe zapojili do jedné z nich – O nejkrásnější knihu Vysočiny. Pro naši knihu můžete hlasovat ZDE. I tuto knihu si budete moct na veletrhu zakoupit.

Po oba dva dny se za námi můžete zastavit, popovídat si, prohlédnout si celou naši edici knih leteckých fotografií Česko z nebe a v prodejní akci 1+1 ZDARMA si i nějaké ty knihy zakoupit. Vánoční dárky tak budete mít vyřešené s předstihem a bez stresu.

Více informací najdete na stránkách Podzimního knižního veletrhu.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram