Horké novinky na Podzimním knižním veletrhu

2. 10. 2019Novinky

 

Už je to tady. Přiblížila se sezóna knižních a turistických veletrhů. Jako první se už tento měsíc vypravíme do Havlíčkova Brodu na Podzimní knižní veletrh.

V pátek 11. a v sobotu 12. října nás tak společně s naším stánkem a především celou edicí Česko z nebe najdete v Kulturním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě. 

Motto veletrhu zní Zločiny a tresty. Toto velmi široce pojaté téma odkazuje nejen k mohutné vlně detektivek, ale také připomíná problémy viny a odpuštění ve staré i novější historii i v mezilidských vztazích. A jak zapadají naše knihy do letošního tématu? Přeci jednoduše – je zločin, jak krásné fotografie se skrývají v našich knihách!

Páteční den odstartujeme ve velkém – ve 12.30 v prostoru PEN pokřtíme horkou novinku Havlíčkobrodsko z nebe společně s autorkou Martinou Grznárovou a kmotry. A když říkáme, že je to horká novinka, tak to myslíme vážně – z tiskárny ji budeme vyzvedávat těsně před veletrhem. Pokud budete mít čas a chuť, určitě se na křest přijďte podívat. Knihu si budete moci zakoupit u nás ve stánku a třeba se dočkáte i podpisu s věnováním.

V rámci veletrhu jsou také vyhlášeny soutěže o Nejkrásnější knihy 29. Podzimního knižního veletrhu. My jsme se s knihou Pelhřimovsko z nebe zapojili do jedné z nich – O nejkrásnější knihu Vysočiny. Pro naši knihu můžete hlasovat ZDE. I tuto knihu si budete moct na veletrhu zakoupit.

Po oba dva dny se za námi můžete zastavit, popovídat si, prohlédnout si celou naši edici knih leteckých fotografií Česko z nebe a v prodejní akci 1+1 ZDARMA si i nějaké ty knihy zakoupit. Vánoční dárky tak budete mít vyřešené s předstihem a bez stresu.

Více informací najdete na stránkách Podzimního knižního veletrhu.

Pin It on Pinterest

Share This