CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Patříme mezi Českých 100 Nejlepších

9. prosince 2022

CBS Nakladatelství patří k nejlepším v oborové kategorii „CESTOVNÍ RUCH A HOTELNICTVÍ“

Pan-evropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius uspořádala již sedmadvacátý ročník „Českých 100 Nejlepších“. Cílem soutěže je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a ocenit české firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

V letošním roce jsou kromě 100 nejlepších oceněny i společnosti a instituce 8 oborových kategorií, které mají bezprostřední dopad na životní úroveň obyvatel ČR, tzn.: Cestovní ruch & hotelnictví, Dynamický růst & stabilita, Strojírenství & Informační a komunikační technologie, Invence – nasazení – export – zisk, Stavebnictví & doprava, Zaměstnanost & výrobní družstevnictví, Životní prostředí – zemědělství – potravinářství, Zdraví – vzdělání – humanita.
Jedním z vrcholů soutěže je i ocenění osmi mimořádných žen populárním titulem „Lady Pro“ a ani letos nechybělo ocenění „Gentleman Pro“, které letos získalo deset významných mužů.

CBS Nakladatelství bylo v soutěži vybráno mezi nejlepší v oborové kategorii „CESTOVNÍ RUCH A HOTELNICTVÍ“, čehož si nesmírně vážíme. Toto ocenění jsme získali za naši originalitu poskytující JEDINEČNÝ POHLED NA KRAJINU a propagaci českých, moravských a slezských regionů.

Ocenění převzal majitel nakladatelství Milan Paprčka na slavnostním gala večeru ve Španělském sále Pražského hradu z rukou místopředsedkyně poslanecké sněmovny Ing. Věry Kovářové.

CBS Nakladatelství na předávání ocenění Českých 100 Nejlepších

Součástí slavnostního vyhlášení výsledků soutěže byla i dopolední konference „Klíčové faktory úspěchu“. O tom co je skutečný úspěch, na čem závisí a jak se dosahuje přednášeli např. Alessandro PASQUALE – Majitel a generální ředitel MATTONI 1873, Kamil ČERMÁK – Předseda představenstva a generální ředitel, ČEZ ESCO, Martin VONDRÁŠEK – Policejní prezident, PČR nebo Ivo SKŘENEK – Předseda správní rady, ENERGY FINANCIAL GROUP.

Záznam konference i galavečera si můžete pustit z archivu společnosti Comenius

Ocenění CBS Nakladatelství Českých 100 NejlepšíchCBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram