CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Pardubicko z nebe

8. října 2019

Když se řekne Pardubicko, většině z Vás se jistě vybaví cyklostezka podél řeky Labe spojující hlavní město regionu Pardubice s hlavní dominantou – hradem Kunětická hora. Navštívit však můžete například lázeňský areál v Lázních Bohdaneč i Národní hřebčín v Kladrubech nad Labem. A nebo se pohodlně usadíte a všechny krásy regionu si prohlédnete v připravované knize leteckých fotografií PARDUBICKO Z NEBE.

Je libo originální dárek?

Každý rok si lámete hlavu nad tím, co pořídit Vašim jubilantům, obchodním partnerům nebo absolventům Vaší školy? Máte pocit, že všechny nápady jste už vystříleli a tak budete muset dávat to samé jako před lety? Nezoufejte, s řešením Vám pomůžeme my!

Obdarujte své spoluobčany, zaměstnance i studenty originální knihou leteckých fotografií z regionu Pardubicka.

Kniha se pomyslně dělí na dvě části. První autorská část čtenářům ukáže, jak region vidí ptáci nad našimi hlavami. Všechny fotografie jsou dílem CBS Flying Teamu - tři dvoučlenné posádky strávily v oblacích hodiny a hodiny, aby zachytily krásy právě Vašeho regionu.
V druhé části knihy můžete i Vy mít prezentaci své obce, školy či firmy. Velikost a výsledná podoba bude záviset čistě na Vás. Projektový manažer s Vámi dojedná rozsah prezentace a její hlavní body, o zbytek se postarají naši textaři a grafici. Vy už jen provedete korekturu výsledné prezentace a je hotovo.

Chcete vidět, jak kniha leteckých snímků ve skutečnosti vypadá? Můžete si online prolistovat již vydané tituly. 

 

Dostaňte se do podvědomí všech

 

Možná si říkáte, k čemu Vám bude prezentace v takové knize. V dnešní době se na každého hrnou reklamy ze všech stran – ať už v novinách, televizi, na ulici nebo dokonce v telefonu. Zaujmout tak přesyceného potencionálního zákazníka či partnera je skutečně náročná práce. My ale partnery knih propagujeme jinak.

Prostřednictvím Vašich prezentací v knize chceme čtenářům ukázat, jak je konkrétní obec krásná a zajímavá, jak se která firma zapojuje do regionálního dění či co podnikají žáci místních škol. Každý, kdo si knihu otevře, si tak o Vaší organizaci udělá pozitivní obrázek. A když říkáme každý, tak tím myslíme i Vaše zahraniční partnery – prezentace píšeme v českém i anglickém jazyce.
Víc Vám poví reference spokojených starostů a ředitelů.

 

Jsme tu pro Vás

 

Chceme, aby Vám výsledná kniha a prezentace v ní přinesla užitek. Proto jsme v těchto dnech projekt odstartovali, abychom si byli jistí, že na každého z Vás budeme mít dostatek času.

Připravovanou knihu leteckých fotografií PARDUBICKO Z NEBE Vám představí regionální projektová manažerka Ing. Jana Bartáková. Můžete ji kontaktovat na telefonním čísle +420 602 449 340 a nebo prostřednictvím e-mailu bartakova@cbs-cesko.cz a domluvit si termín schůzky.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami. Neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

Věděli jste, že…

- podle zvonů v Horním Jelení v Pardubicích předpovídali počasí – když je totiž bylo slyšet až do Pardubic, znamenalo to, že bude brzy pršet.
- nejstarší písemný doklad, kde je uvedeno jméno obce Veliny, je v archiváliích ve Vatikánu?
- František Filipovský se narodil v Přelouči, kde se každoročně udělují ceny za dabing?
- Holice byly oblíbeným návštěvním místem panovníků? Město navštívili v minulosti císař Josef II., František II., Ferinand I. Dobrotivý i prezident Tomáš Garrigue Masaryk.
- Pardubice jsou oblíbeným filmařským místech? Natáčel se zde legendární Spalovač mrtvol, Dívka na koštěti i filmová novinka LOVEní.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram