CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Otevřete knihu představující čarovnou oblast „drsného severu“ – východní část Krušných hor

1. prosince 2023

Krušné hory jsou plné nespoutané energie, čarokrásných scenérií a neopakovatelné magie. Spoutají vaši duši, ukradnou vám kus vašeho srdce a dost možná, že jim nadobro podlehnete...

Čarovné Krušné hory – východní

Krušné hory jsou v mnoha ohledech takovou popelkou Česka. Ano, mají svá bolavá místa. Některé historické a budovatelské etapy, které se tudy v minulosti přehnaly, zanechaly své jizvy až do dnešních dnů. Ale rozmanité a tajuplné Krušné hory jsou stále nedoceněným klenotem České republiky a čekají, až je objevíte i Vy! Ať se Vám knihou krásně listuje a objevuje bohatství našeho kouzelného severu.

Ukázka z knihy fotografií Čarovné Krušné hory – východní

Tato kniha je skvělým dárkem pro všechny, kteří obdivují krásu naší rodné země. Popisky a texty jsou v češtině, angličtině a v němčině, kniha je ideální dárek pro zahraniční přátele a návštěvníky.

Ukázka z knihy fotografií Čarovné Krušné hory – východní

Největší benefity knihy:

1. Objevte nejkrásnější místa naší země - kniha je plná malebných fotografií od talentovaných fotografů.
2. Potěšte svou duši - užijte si klid a pohodu při prohlížení těchto úchvatných snímků.
3. Unikátní dárek - tato kniha je perfektním dárkem pro každého milovníka přírody a naší země.
4. Tříjazyčná verze - popisky a texty jsou v českém, anglickém a německém jazyce, takže je skvělým dárkem i pro zahraniční návštěvníky.
5. Podporujte místní umělce - koupí této knihy podporujete místní amatérské i profesionální fotografy.

Prolistujte knihu Čarovné Krušné hory – východní online

Čarovné Krušné hory – východní

Věříme, že čtenáře, kteří tento region neznají, východní část Krušných hor překvapí stejně příjemně jako nás. A ty, kteří jsou zde doma, kniha potěší kouzelnými pohledy na známá místa. Kniha potěší každého milovníka tohoto regionu, ať už místního nebo zahraničního turistu, který se na Moravu a do Čech rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země teprve objevuje. Může být také svědkem dnešní podoby regionu, ke kterému se budeme po několika letech vracet a vzpomínat.

Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy. Popisky fotografií a texty v knize jsou ve třech jazycích - v českém, německém a anglickém.

Čarovné Krušné hory – východní: 978-80-88616-62-7CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram