CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Ohlédnutí za veletrhem Svět knihy Praha

15. června 2022
I tento měsíc se nám podařilo být součástí veletrhu – Svět knihy 2022, který se uskutečnil na Výstavišti v Holešovicích. Akce byla čtyřdenní – tedy trochu náročná. Ovšem, i přes to velmi úspěšná. Nejen, že jsme byli obklopeni dalšími šikovnými vystavovateli, inspirativními lidmi, ale měli jsme i možnost osobně poznat velmi milé dámy, které jsou součástí našeho největšího odběratele – firmy Pemic BOOKS a.s.

Stejně jako na předešlém veletrhu jsme si i zde připravili výběr toho nejlepšího, co nabízíme a spojili to s oblíbenou akcí 1+1 zdarma, což nadchlo velké množství návštěvníků.

Další naší zachovalou tradicí byla soutěž o jednu z našich úžasných knih a to buď knihu České hrady a zámky 1. díl - Západní Čechy, nebo knihu z naší čarovné edice - Čarovnou Prahu. Vítězem této soutěže se stal pan Luděk z Prahy a paní Iva také z Prahy. Gratulujeme Vám!

No a nebyli bychom to my, kdybychom jednu z nich rovnou i nepokřtili. Tuto čest měla právě kniha České hrady a zámky - 1. díl Západní Čechy, která svými úžasnými fotografiemi přináší inspiraci k nezapomenutelným výletům a zážitkům. Kmotrem se pro tuto knihu stal náš oblíbenec Ing. Josef Vaněk zMuzea rekordů a kuriozit z Pelhřimova.

A jelikož nejsme žádní troškaři, druhý den jsme křtili znovu a tentokrát všechny nové cyklomapy dětěm – první hotové mapy, jejichž kmotrem se stal p. Petr Mach, redaktor časopisu Geodetický a kartografický obzor.
Pánové – DĚKUJEME!

A na závěr snad už jen další velké DÍKY – a to naší obchodní ředitelce p. Imramovské a vedoucí marketingového oddělení p. Procházkové, které nás ve stejný čas reprezentovaly na Slavnostním vyhlášení výsledků odborné soutěže MAPA ROKU 2021. První místo jsme sice nevyhráli, ale dostali jsme se mezi čtyři nejlepší a už i to je pro nás výhra. Ne nadarmo se tak tedy říká, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. A to jsme splnili na jedničku.

Budeme se na Vás těšit na dalším z veletrhů - a to na Podzimním knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě, který se bude konat 14. a 15. října 2022.
Na viděnou!CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram