CBS Nakladatelství nominováno do krajského kola soutěže Firma roku 2019

8. 10. 2019Novinky

CBS Nakladatelství se letos poprvé přihlásilo do soutěže Firma roku 2019, kterou pořádá komunikační agentura Communa a je určena pro malé a střední firmy v České republice. Vyhlašovatelem soutěže je deník Hospodářské noviny a partnerem je společnost Vodafone.

Milan Paprčka - majitel CBS Nakladatelství

Milan Paprčka – majitel CBS Nakladatelství

Soutěž patří svým všeoborovým a regionálním zásahem k největším podnikatelským kláním v zemi a v hodnocení dosahuje maximální objektivity. Soutěž má 2 kola – krajské a celorepublikové. V každém regionu odborná porota ohodnotí 10 krajských finalistů a ocení 3 nejlepší firmy a 3 nejlepší živnostníky. Do celorepublikového finále pak postupuje vždy první z kraje.

Zájemci o účast v soutěži Firma roku 2019 odpovídají na stručné otázky, které charakterizují jejich firemní podnikání a také popisují svůj podnikatelský příběh. Nedílnou součástí hodnocení firem je také tzv. „scóring“, který zkoumá finanční ukazatele firem. Scóring vypočítává specializovaný software na základě rentability vlastního kapitálu a aktiv, běžné likvidity, pohotové likvidity a celkové zadluženosti, ale i její struktury, obrátky aktiv z tržeb, provozní marže a produktivity práce. V jednotlivých krajích hlasuje odborná porota složená ze zástupců partnerů, asociací a cechů (více viz Partneři). Pro každé regionální kolo je určeno 10 firem, které uspěly nejlépe v hodnocení finančních ukazatelů, tzv. scóringu. Pořadí firem v jednotlivých krajích pak určuje odborná porota.

Proto máme velkou radost, že CBS Nakladatelství s.r.o. bylo vybráno mezi reprezentanty Zlínského kraje a postoupilo do krajského kola.

Slavnostní vyhlášení Krajského kola proběhne 8. října 2019 a proto nám držte pěsti k vítězství.

Pin It on Pinterest

Share This