Moravské hrady a zámky z nebe

27. 08. 2019Knihy, Právě vyšlo

Morava – kolébka slovanské kultury a křesťanství, krajina doslova posetá starobylými hrady a půvabnými zámky. Nyní začínáme pracovat na knize, která bude krásu moravských hradů a zámků pohledem z nebe – MORAVSKÉ HRADY A ZÁMKY Z NEBE.

V edici Česko z nebe postupně mapujeme celou Českou republiku, kde každý okres bude mít svůj titul. Vyjímkou jsou celorepublikové tituly jako je Česko z nebe nebo připravovaná kniha 101 + 101 leteckých pohledů na Česko a Slovensko. A právě kniha Moravské hrady a zámky z nebe bude dalším titulem do této jedinečné řady knih. Kniha bude obohacena o pověsti vztahující se k jednotlivým dominantám, čímž se stane pro čtenáře ještě hodnotnější.

Viděli jste jak vypadá pohledem ptáků jeden z nejpůvabnějších hradů u nás – Bouzov? A co legendami opředeny hrady Helfštýn, Pernštejn, Veveří, Vranov nad Dyjí, či jeden z nejstarších hradů naší země – Bítov? Nechte se okouzlit krásou jednoho z nejhezčích zámků světa – Lednicí….

Jako malou ochutnávku si můžete prohlédnou naši videoprezentaci leteckých fotografií na historické architektonické skvosty Moravy

Jako většinu našich leteckých knih vyrábíme i knihu Moravských hradů a zámků z nebe ve spolupráci s našimi partnery, kterými jsou obce, města, školy a významné firmy regionu. I Vy máte jedinečnou možnost být partnerem knihy a zviditelnit sebe a svou práci.

A co Vám partnerství přinese?

  • stanete se součástí jedinečné knihy představující okouzlující dominanty hradů a zámků z celé Moravy
  • získáte tak neobyčejný dárek pro Vaše kolegy, zaměstnance, obchodní partnery, zkrátka pro všechny, kteří si od Vás tento hezký dárek zaslouží
  • vyberete si optimální balíček přesně podle Vašich potřeb
  • v rámci balíčku knih získáte jako bonus prezentaci, která potěší nejen každého obdarovaného, ale zároveň Vás představí všem čtenářům.

Zaujala Vás možnost partnerství?

Více informací vám sdělí naši kolegové z call centra, nebo nám můžete napsat na nebo poslat dotaz přes jednoduchý formulář a my se vám ozveme s nezávaznou nabídkou.

Jaké knihy leteckých fotografií jsme vydali a na jakých knihách pracujeme se dočtete ZDE.

Pin It on Pinterest

Share This