Lednová akce – fotografie na plátně

8. 01. 2020Co se děje v CBS, Novinky

Místnost bez obrazu je jako leden bez rampouchů a mrazu

S novým rokem přicházíme s akcí na produkt, který zkrášlí a zútulní vaši kancelář, knihovnu, vstupní halu, zasedací místnost nebo reprezentativní prostory. Jde o obraz na strukturovaném plátně s dřevěným skrytým rámem, který v prostoru vytváří moderní a profesionální vzhled.

Fotografie je vytištěná na plátně i přes okraje ránu, plátno je nataženo i přes rám, takže z boční strany vidíte pokračující obraz. Jedná se o formu obrazu, která se těší stále větší oblibě nejen v domácnostech, ale právě ve firemních a veřejných prostorech.

O obraz na plátně je stále větší zájem a nyní nabízíme nový rozměr obrazu 100 x 75 cm za cenu 1 990 Kč. Cena je bez DPH a dopravy.

Na obraz nemusíte dávat jen vaše letecké fotografie, na struktuře plátna se vyjímá i historická mapa nebo malovaná mapa regionu. Fantazii se meze nekladou. Můžete vybrat z naší rozsáhlé databáze fotografií a maleb nebo si dodáte vlastní fotografii.

Termín dodání je 14 dní od odsouhlasení návrhu se zákazníkem.

V případě vašeho zájmu pošlete požadovanou fotografii na . Pokud budete chtít udělat obraz z fotografie z leteckého fotografování CBS Nakladatelství, stačí napsat její název a číslo.

Pin It on Pinterest

Share This