Žádné produkty v košíku.

Královéhradecko z nebe

27. prosince 2019
[et_pb_section fb_built="1" _builder_version="3.27.2"][et_pb_row _builder_version="3.27.2"][et_pb_column type="4_4" _builder_version="3.27.2"][et_pb_text _builder_version="4.0.9"]

Hradecko je oblastí mnoha tváří a každá z nich je něčím unikátní. Při toulkách kulturní rovinatou krajinou narazíte na připomínky života pravěkých kultur, jednoho z nejkrvavějších válečných konfliktů v roce 1866 i venkovského bydlení 19. století. Budete až překvapeni, co všechno zůstává skryto vašim očím, když Hradeckem jen projíždíte. To a mnohem více bude moci objevit v připravované knize leteckých fotografií Královéhradecko z nebe.

Podívejte se na Hradecko očima ptáků a pilotů

[/et_pb_text][et_pb_video src="https://youtu.be/uokHXu2zwiI" _builder_version="4.0.9" custom_margin="|105px||||" custom_padding="|||103px||" hover_enabled="0"][/et_pb_video][et_pb_text _builder_version="4.0.9"]

Kniha představí region z ptačí perspektivy

 

Každý rok si lámete hlavu nad tím, co pořídit Vašim jubilantům, obchodním partnerům nebo absolventům Vaší školy? Máte pocit, že dárkové koše dává každý a chcete se odlišit? Pak pro Vás máme originální řešení.

Obdarujte své spoluobčany, zaměstnance i studenty originální knihou leteckých fotografií z regionu Královéhradecka.
Kniha se pomyslně dělí na dvě části. První autorská část čtenářům ukáže, jak region vidí ptáci nad našimi hlavami. Všechny fotografie jsou dílem CBS Flying Teamu – tři dvoučlenné posádky strávily v oblacích hodiny a hodiny, aby zachytily krásy právě Vašeho regionu.

V druhé části knihy můžete i Vy mít prezentaci své obce, školy či firmy. Velikost a výsledná podoba bude záviset čistě na Vás. Projektový manažer s Vámi dojedná rozsah prezentace a její hlavní body, o zbytek se postarají naši textaři a grafici. Vy už jen provedete korekturu výsledné prezentace a je hotovo.

Chcete vidět, jak kniha leteckých snímků ve skutečnosti vypadá? Můžete si online prolistovat již vydané tituly.

[/et_pb_text][et_pb_gallery gallery_ids="3383,3384,3385,3386" posts_number="8" show_title_and_caption="off" show_pagination="off" _builder_version="4.0.9"][/et_pb_gallery][et_pb_text _builder_version="4.0.9"]

Oslovte celý region

Možná si říkáte, k čemu Vám bude prezentace v takové knize. V dnešní době se na každého hrnou reklamy ze všech stran – ať už v novinách, televizi, na ulici nebo dokonce v telefonu. Zaujmout tak přesyceného potencionálního zákazníka či partnera je skutečně náročná práce. My ale partnery knih propagujeme jinak.

Prostřednictvím Vašich prezentací v knize chceme čtenářům ukázat, jak je konkrétní obec krásná a zajímavá, jak se která firma zapojuje do regionálního dění či co podnikají žáci místních škol. Každý, kdo si knihu otevře, si tak o Vaší organizaci udělá pozitivní obrázek. A když říkáme každý, tak tím myslíme i Vaše zahraniční partnery – prezentace píšeme v českém i anglickém jazyce.

Víc Vám prozradí reference spokojených starostů a ředitelů.

[/et_pb_text][et_pb_gallery gallery_ids="3387,3388,3389,3390" posts_number="8" show_title_and_caption="off" show_pagination="off" _builder_version="4.0.9"][/et_pb_gallery][et_pb_text _builder_version="4.0.9"]

Jsme tu pro Vás

Chceme, aby Vám výsledná kniha a prezentace v ní přinesla užitek. Proto 6. ledna 2020 startujeme projekt, abychom si byli jistí, že na každého z Vás budeme mít dostatek času.
Připravovanou knihu leteckých fotografií KRÁLOVÉHRADECKO Z NEBE Vám představí regionální projektová manažerka Mgr. Kateřina Pourová.

Můžete ji kontaktovat na telefonním čísle +420 604 180 134 a nebo prostřednictvím e-mailu a domluvit si termín schůzky.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami. Neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

[/et_pb_text][et_pb_image src="https://www.cbs-cesko.cz/wp-content/uploads/2019/12/HLAVICKA-BOOKU-1.png" align="center" _builder_version="4.0.9"][/et_pb_image][et_pb_text _builder_version="4.0.9" custom_padding="27px|||||"]

Věděli jste, že…

  • archeopark pravěku Všestary je unikátní svým zaměřením a je jediným takto komplexně fungujícím archeoparkem v České republice?
  • v době kamenné se na území Vysoké nad Labem nacházela spousta močálů?
  • při realizaci zámku Karlova Koruna se sešli nejvýznamnější umělci: architekt Jan Blažej Santini-Aichel a stavitel František Maxmilián Kaňka?
  • královské město Nový Bydžov bylo založeno na pravidelné geometrické osnově, která se dochovala dodnes? Téměř čtvercové náměstí křižují hlavní ulice ve směru světových stran (s mírnou odchylkou 2°) a do každého rohu náměstí směřují dvojice k sobě téměř kolmých uliček.
  • když roku 995 došlo ke sjednocení českých kmenů pod vládou Přemyslovců, stal se Hradec Králové sídlem knížete a správním střediskem rozsáhlého území severovýchodních Čech po obou stranách Labe podle jeho toku od Dvora Králové až k Pardubicím?

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Korespondenční adresy

CBS Nakladatelství s. r. o.
Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556,
530 02 Pardubice
Česká republika

+420 774 479 544

© 2019 – 2023 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram