Žádné produkty v košíku.

Karlovarsko z nebe

10. října 2019

Kdo by neznal světoznámé lázně Karlovy Vary, které podle pověsti založil sám Karel IV.? Stará legenda je stejně zajímavá, jako město samotné i jeho okolí – Karlovarsko. Je to region plný kontrastů. Známé lázeňské komplexy najednou vystřídají území s minimem osídlení a neporušenou přírodou. Nejedno překvapení Vám připraví hluboce zaříznutá údolí řeky Teplé a Ohře, nádherná příroda nabídne neopakovatelné pohledy, které si můžete vychutnat z řady rozhleden. Ještě lepší pohledy Vám ale nabídne připravovaná kniha leteckých fotografií KARLOVARSKO Z NEBE.

Podívejte se na Karlovarsko očima ptáků a pilotů

Knihy jsou pro lidi tím, čím pro ptáky křídla

A autor citátu, John Ruskin, měl pravdu. O to větší, když vezmeme v potaz knihy leteckých fotografií. Na zhruba 130 stranách můžete obdivovat pohledy, které znají jen piloti a ptáci, kteří denně létají nad našimi hlavami. Uvidíte, že jim je opravdu co závidět.

Právě jedinečné pohledy na všední místa dělají z knihy ideální dárek pro zastupitele obcí, zaměstnance místních firem, obchodní partnery ale i učitele a žáky škol v regionu Karlovarska.

Obdarovaní při listování knihou objeví nejenom letecké snímky, ale i prezentaci Vaší obce, firmy, školy či organizace. A tomu říkáme hezký a nenásilný způsob propagace, která se dostane k tisícům čtenářů a čtenářek.

Chcete vidět, jak kniha leteckých snímků ve skutečnosti vypadá? Můžete si online prolistovat již vydané tituly. 

 

Vše zařídíme za Vás

Nemusíte se bát, nebudeme po Vás chtít, abyste se stali spisovateli nebo textaři. Bohatě postačí, když nám prozradíte, čím se Vaše obec liší od ostatních, co je na Vaší firmě zajímavého a nebo proč by budoucí žáci a studenti měli nastoupit právě k Vám na školu. Naše textařka z těchto indícií postaví příběh a grafik ho zakomponuje do dané strany společně s fotografiemi, které budete u své prezentace chtít.

Navíc s Vámi budeme v kontaktu, naši šikovní koordinátoři Vás budou informovat, v jaké fázi se projekt nachází, kdy je potřeba provést korekturu a kdy se konečně dočkáte svých knih. Budete mít přehled jako byste s námi seděli v kanceláři.

Jdete do toho s námi?

Máte dost informací nebo Vás napadají další otázky týkající se projektu? Pak kontaktujte naši regionální projektovou manažerku Mgr. Kateřinu Pášmovou na telefonním čísle +420 604 724 858 a nebo prostřednictvím e-mailu na .

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami. Neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

Věděli jste, že…

- od roku 1994 v obci Boží Dar každým rokem před Vánoci funguje Ježíškova pošta, kdy jsou veškeré zásilky České pošty razítkovány speciálním razítkem, jehož motiv se každoročně mění?

- obchodník s kořením Josef Vitus Becher si v Karlových Varech koncem 18. století pronajal v vinopalnu, aby experimentoval s výrobou likérů? Jednalo se o předchůdce dnešní Becherovky.

- v blízkosti města Jáchymov probíhala těžba uranu, do které byli nasazováni zejména političtí vězni?

- hrad Hauenštejn v obci Krásný Les měl původně být zdemolován? Díky novému majiteli se ale dočkal kýžené rekonstrukce.

- město Andělská Hora se stalo oblíbeným výletním místem karlovarských rodin i hostů lázní? Tuto tradicí započal básník Johann Wolfgang Goethe, když zde roku 1786 se skupinou přátel oslavil své 37. narozeniny.

Korespondenční adresy

CBS Nakladatelství s. r. o.
Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556,
530 02 Pardubice
Česká republika

+420 774 479 544

© 2019 – 2023 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram