CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Dárková kniha leteckých fotografií zachytí Kadaňsko z nebe

20. února 2023

Starostové obcí a měst, ředitelé škol a firem, rádi byste získali originální dárek, který vydrží? Chcete, aby obdarovaní získali zážitek z letu v letadle, ale nechcete investovat statisíce do vyhlídkových letů? A co jim darovat knihu plnou leteckých fotografií, při jejímž prohlížení budou mít pocit, jako by se stali třetím členem posádky?

Za roky práce se setkáváme se stále stejnými reakcemi – obdivné ohlasy s lehkým zábleskem závisti. Spousta lidí by chtěla v pracovní době sedět v letadle a kochat se naší krásnou vlastí z pohledu ptáků. Bohužel naše letadlo je malinké a tak tam nemůžeme vzít všechny, můžeme jim ale zprostředkovat tento zážitek z bezpečí domova v připravované knize leteckých fotografií Kadaň a okolí z nebe!

Originalitu si všichni zapamatují

Jestli jste unavení ze stále se opakujících dárků pro vaše občany, jubilanty, zastupitele, zaměstnance či žáky vaší školy, máme pro vás jednoduché a především zajímavé řešení. Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Kadaň a okolí z nebe má mnoho co nabídnout.

Kadaň
Kadaň

Poznáte Kadaňsko tak, jak jste ho asi ještě neviděli

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známá města a obce, ale i zapomenutá zákoutí. Těšit se můžete na Vejprty, Loučnou pod Klínovcem, Mašťov či Klášterec nad Ohří a chybět nebude ani Kadaň.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Kadaň a okolí z nebe
Loučná pod Klínovcem

Zaujmete nevšední propagací spojenou s příjemným zážitkem

A právě takovou formu propagace vám nabízíme. Největším benefitem jsou totiž poutavé články o vás v našich leteckých knihách zpracované nenásilnou a příjemnou formou. K tomu nám pomáhá tým šikovných textařů pod vedením Radky Srněnské. Nemusíte se tak bát, že po vás budeme chtít spisovatelský talent. Bohatě postačí, když nám prozradíte, co je u vás zajímavého a jedinečného, o čem se musí dozvědět všichni čtenáři knihy.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Kadaň a okolí z nebe
Klášterec nad Ohří

Potěšíte i zahraniční partnery

Je pro nás zcela přirozené tvořit knihy v českém jazyce, stejně jako v anglickém. Se správností překladů nám pomáhá jazyková agentura Skřivánek s více jak 25 lety zkušeností. Pokud si budete přát svoji prezentaci i v jiném jazyce, u Skřivánka

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Kadaň a okolí z nebe
Zámek Mašťov

Budete mít přehled o celém procesu přípravy knihy

Abyste byli v obraze a byli si jistí, že všechno běží tak, jak má, bude s vámi v kontaktu náš koordinátor projektu. Ten vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy vám knihu doveze náš rozvozce.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Kadaň a okolí z nebe
Vejprty

Jak může vypadat Vaše prezentace? Podívejte se na ukázky z již vydaných knih

Ukázka prezentace z knih z edice Česko z nebe

Z letadla jsme už nafotili prakticky celou Českou republiku – podívejte se sami

Vydané knihy z edice Česko z nebe
Vydané knihy edice Česko z nebe - možnost online prolistování

Originální dárek si pochvalují starostové a ředitelé z celé České republiky

Moravský Krumlov a okolí z nebe
Rád bych touto cestou moc poděkoval všem členům z CBS Nakladatelství Zlín za přípravu a realizaci krásné, fotografické knihy Moravského Krumlova a okolí. Vysoká úroveň profesionality, péče o zákazníka a výborná komunikace byla skvělým základem pro naši spolupráci. Kniha Moravský Krumlov a okolí z nebe je tak jedinečným a originálním dárkem pro každého, kdo by rád poznal okolí Moravského Krumlova. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Tomáš Pakosta, vedoucí vinařství Víno Perk, Agrodružstvo Miroslav

Kladensko a Slánsko z nebe
Naše obec Bratronice se stala součástí projektu Kladensko a Slánsko z nebe. Počínaje prezentací a konče doručením vlastní publikace jsme byli velmi spokojeni s celkovým průběhem realizace. Naše zakázka byla s námi několikrát konzultována, zaznamenali jsme milé, vstřícné a profesionální jednání. Publikace je vhodným dárkem pro významné jubileum našich občanů a zároveň prezentací nejen naší obce, ale i blízkého okolí.

Miloslava Knížetová, starostka obce Bratronice
Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Kadaň a okolí z nebe
Kadaň

Jistě si nyní říkáte, že to zní hezky, ale kolik to stojí?

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun. Kniha leteckých fotografií Kadaň a okolí z nebe společně s článkem o vás vyjde na pouhých 419,- Kč bez DPH v rámci balíčků.

Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 699,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Kadaň a okolí z nebe
Chrbany

Umíme splnit i ta největší přání

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu Kadaň a okolí z nebe upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.

Náš projektový manažer je tu pro vás

Projekt Kadaň a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z tohoto regionu a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!

Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem. Jiří Dvořák vám je k dispozici na telefonním čísle +420 724 410 777 i na e-mailu dvorak@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Jiří Dvořák


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram