CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Jihlavsko z nebe

7. října 2019

Srdce Vysočiny, jejímž centrem je starobylé město Jihlava, vzešlé z prosperity středověkých stříbrných dolů. Odtud se všemi směry rozbíhají cesty, po nichž se můžete vydat za přírodními krásami i neokázalou poklidnou atmosférou vesnic a městeček. Je to kraj se svébytnými tradicemi, v nichž se prolínaly obyčeje české, moravské, německé i židovské. Rozmanitost tohoto regionu si budete moci prohlédnout i v připravované knize leteckých fotografií JIHLAVSKO Z NEBE.

Prohlédněte si Jihlavsko očima ptáků a pilotů

Zkuste jiný pohled na věc

Říkáte si, že propagačních knih jsou stovky a každá je ve své podstatě stejná? Myslíte si, že Vás nedokážeme ničím překvapit? Opak je pravdou! Kniha leteckých fotografií je ideální volbou pro města, obce, firmy i školy, které chtějí být něčím výjimečné.

První část knihy obsahuje přibližně 100 leteckých snímků z regionu Jihlavska. Naskytne se Vám a i Vámi obdarovaným jedinečný pohled na obce, města či jiná oblíbená místa regionu. Při listování knihou objevíte i prezentaci Vaší obce, školy či organizace a tak si Vás lidé spojí s příjemným zážitkem z poznávání všedních míst nevšedním způsobem.

Chcete vidět, jak kniha leteckých snímků ve skutečnosti vypadá? Můžete si online prolistovat již vydané tituly. 

 

Bez práce jsou u nás koláče

A těmi koláči máme na mysli krásnou a poutavou prezentaci o Vás, která Vám pomůže s propagací. Při plánovaném nákladu 5 000 kusů knih se dostanete do podvědomí velké části obyvatel Jihlavska ale i okolí. A to vše budete mít naprosto bez starostí. Jediné, co nám pomůže, budou tipy na zajímavosti z Vaší obce, firmy či školy. O zbytek se postará tým kreativních textařů a textařek.

Máte zahraniční partnery a bojíte se, že by si knihu nevychutnali tak jako ostatní? Nezoufejte, běžně vytváříme knihy v českém i anglickém jazyce. Stanou se tak ideálním dárkem pro spřáteleného starostu či ředitele.

Pro ty z Vás, kteří mají rádi originalitu za všech okolností, máme i speciální nabídku. Díky ní si budete moci knihu přizpůsobit například firemním barvám, rozhodnout o fotografii na obálce či o samotném názvu knihy.

Ostatně o všech výhodách našich knih hovořili již spokojení starostové a ředitelé – přesvědčte se sami.

 

Místa se plní rychle

Jelikož kniha není nafukovací a maximální počet stránek je pevně daný, místa pro prezentace se rychle plní. Projekt odstartoval v těchto dnech a s naším regionálním projektovým manažerem Michalem Andráškem se tak budete moci spojit na telefonním čísle +420 604 243 295 nebo na mailové adrese andrasko@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami. Neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

Věděli jste, že…

- v Brtnici se narodil architekt Josef Hoffmann, autor paláce pro Adolfa Stocleta v Bruselu, který byl v roce 2009 zapsán na seznam UNESCO?

- v severovýchodní části telčského zámku kdysi stál vodní hrad?

- stříbro se v Jihlavě dolovalo více jako půl tisíciletí?

- město Polná v roce 1551 kompletně vyhořelo, díky čemuž novou výstavbou získalo renesanční podobu?

- ochotnické divadlo má v obci Zhoř více jak stoletou tradici?

- v okolí Růžené se natáčela část filmu Bathory?CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram