CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Firemní akce ve znamení sportu, kvízů a ocenění

7. září 2021

Letní firemní akce 2021

Srpen je obyčejně v naší firmě obdobím letní firemní akce, kdy se sejdou všichni kolegové i se svými rodinami a trávíme spolu celý víkend. Tento rok jsme období lehce posunuli, a tak jsme se sešli až první zářijový víkend v malebném areálu u Sečské přehrady.

Najdi talíř

Program započal již v pátek dopoledne tradiční měsíční poradou. Tam jsme s obchodním týmem probrali uplynulý měsíc a ocenili ty nejlepší. Po obědě jsme měli ještě nějaký ten čas než dorazili zbývající kolegové, a tak jsme si ve dvou týmech zahráli disc golf, za odměnu jsme si na baru dali pěkně orosené pivečko.

CBS tvoří lidé

Po páté hodině, když už v areálu byli všichni kolegové, čekalo nás slavnostní přivítání s drobným dárkem. Náčelník se akorát vracel letadlem ze severních Čech a tak jsme se rozhodli ho stylově přivítat. Polehali jsme si do trávy a vytvořili „CBS“. Prý budeme na videu, tak uvidíme.

Hlavním bodem pátečního večera bylo slavnostní vyhlášení vítězů prvního půl roku. Ocenili jsme nejlepší pracovníky jednotlivých odvětví, poděkovali za více jak pětileté působení u firmy i odměnili poctivé chodce v rámci pochodové akce „Cesta do středu Země“.

Potrénovali jsme mozkové závity

Krásné sobotní ráno jsme odstartovali pozdravem Slunci, protáhli tak svá zmožená těla a načerpali sílu na dopolední vědomostní soutěže.

Ve čtyřech týmech jsme si vyzkoušeli poskládat tangramy, potrénovali paměť a vyzkoušeli své znalosti České republiky v poznávačce hradů, zámků a významných lokalit z našich malovaných map. Po obědě jsme pokračovali šifrovací hrou, díky které jsme se prošli kolem Seče, vystoupali na hrad Oheb a vyzkoušeli své logické myšlení při luštění jednotlivých stanovišť. V cíli na každého účastníka čekala domácí palačinka a medaile.

Zábava pro každého

Navečer už jsme se rozprostřeli po areálu – náš rozvozce Libor připravoval kotlíkový guláš, Náčelník spolu s dalšími hráli volejbal a další kolegové seděli u ohně, zpívali, hráli Městečko Palermo a bavili se. Vyzkoušeli jsme si i virtuální realitu a zahráli klasické deskovky.
Zkrátka a dobře jsme si víkendovou firemní akci užili. Načerpali jsme spoustu pozitivní energie, vyřešili jsme některé důležité záležitosti, ale především jsme zjistili, že stále platí - „Malá firma, velká rodina“.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram