Do Prahy jsme přivezli celou řadu novinek

6. 10. 2021Co se děje v CBS, Novinky

Jak jistě víte, koncem září jsme se zúčastnili oblíbeného veletrhu Svět knihy Praha 2021. Po covidové pauze to byl náš první veletrh a náležitě jsme se na něj těšili. Těšili jsme se na vás, naše milé zákazníky.

S sebou jsme kromě knih z edice Česko z nebe a Čarovné Česko dovezli i regionální malované mapy a novinku v podobě malovaných cyklomap dětem. Ke zpříjemnění nákupů a vyřešení blížících se Vánoc jsme si pro vás připravili i speciální veletržní ceny a prodejní akci 1+1 zdarma. Věříme, že jsme tím nejednomu z vás udělali radost.

Na veletrhu jsme také pokřtili jednu z našich knih, Příbramsko z nebe. Křtu se ujal sám regionální projektový manažer Tomáš Klepáček, který se na tvorbě knihy podílel.

Pro návštěvníky jsme si připravili i zajímavou soutěž o knihu Čarovné Česko. Vítězkou se stala paní Eva K. Z Kralup nad Vltavou. Gratulujeme a budeme vás kontaktovat!

A co nás čeká dál? V polovině října vyjíždíme na další veletrh, tentokráte Podzimní knižní veletrh v Havlíčkově Brodě. Věříme, že se tam s řadou z vás uvidíme, určitě se budete mít opět na co těšit.

Pin It on Pinterest

Share This