Do práce na kole již potřetí!

6. 06. 2020Co se děje v CBS, Novinky

Chováme se zodpovědně vůči životnímu prostředí a proto jsme se již potřetí zapojili do akce Do práce na kole, která má za úkol motivovat co nejvíce lidí, aby jako dopravní prostředek po městě používali jízdní kolo, koloběžku nebo jakoukoli bezmotorovou formu dopravy včetně běhu a chůze.

Letos nám sice karanténa překazila plány tím, že mnoho z nás zůstalo pracovat z domu, ale i tak jsme výzvu využili pro udržení fyzické i psychické pohody. Akce Do práce na kole se tak stala největším národním teambuildingem zaměřeným proti „blbé náladě“. Bylo úžasné, že někteří kolegové díky akci na kolo sedli po dlouhé době a někteří dokonce poprvé a věříme, že ne naposledy. 

CBS-Nakladatelstvi - akce Do práce na kole

 Poctivě jsme jezdili na kole, chodili a běhali a také se těšili až se po 2 měsících homeoffice potkáme v kanceláři 🙂 A taky na společný teambuilding!

A co jiného než společné cyklo-výjezdní zasedání na závěr akce Do práce na kole jsme mohli podniknout?

Poslední květnový pracovní den jsme z Ústí vyrazili na kole na cyklostezku Bečvu, abychom ve Velkých Karlovicích při dobrém obědě zhodnotili co nám karanténa přinesla a sdělili si postřehy z posledních 2 měsíců.

Společná cyklovyjížďka nás tolik nadchla, že plánujeme jezdit společně na kolo častěji a dokonce jsme si nechali udělat své firemní cyklodresy.

CBS-Nakladatelstvi - akce Do práce na kole
CBS-Nakladatelstvi - akce Do práce na kole

Pin It on Pinterest

Share This