CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Děčínsko z nebe

12. prosince 2019

Těžko byste hledali rozmanitější region než je Děčínsko. Snoubí se zde čtyři různé horopisné celky – České středohoří, Labské pískovce, Lužické hory a Šluknovská pahorkatina. Je to kraj rozeklaných pískovcových skal a lesnatých kopců ozdobených rozhlednami. Prolétněte se společně s námi nad tímto regionem v připravované knize Děčínsko z nebe.

Podívejte se na Děčínsko očima ptáků a pilotů

Netradiční dárek z vlastního regionu

Kupujete každý rok jubilantům z vaší obce dárkové koše a chtěli byste změnu? Zdá se vám neosobní obdarovávat své obchodní partnery lahví vína? Chtěli byste, aby absolventi vaší školy měli krásnou památku na svá studentská léta? Pak pro vás máme unikátní nabídku!

Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií z regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Děčínsko z nebe má mnoho co nabídnout.

První část knihy každého zaujme leteckými snímky míst, která zná pouze ze země. A právě díky Vám zjistí, jak vypadá Děčínsko z ptačí perspektivy. V druhé části si budete moci přečíst o obcích, školách i firmách, které se zapojily do projektu a chtěly tak ukázat, že jsou nedílnou součástí tohoto regionu.

Zní to jako pohádka? Podívejte se na reálné ukázky již vydaných knih.

Uděláme práci za vás

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií Děčínska. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem v rámci Vašeho regionu. Díky průměrnému nákladu 5 000 výtisků si tak můžete být jisti, že námi vytvořená prezentace zaujme velké množství čtenářů.

Vaše propagace tak nebyla nikdy jednodušší. A to vše budete mít naprosto bez starostí. Jediné, co nám pomůže, budou tipy na zajímavosti z Vaší obce, firmy či školy. O zbytek se postará tým kreativních textařů a textařek.

Máte zahraniční partnery a bojíte se, že by si knihu nevychutnali tak jako ostatní? Nezoufejte, kniha Děčínsko z nebe bude v českém, anglickém i německém jazyce. Stanou se tak ideálním dárkem pro spřáteleného starostu či ředitele.

Pro ty z Vás, kteří mají rádi originalitu za všech okolností, máme i speciální nabídku. Díky ní si budete moci knihu přizpůsobit například firemním barvám, rozhodnout o fotografii na obálce či o samotném názvu knihy.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené recenze.

Zapojte se i Vy

Projekt Děčínsko z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naší koordinátorkou projektů Michaelou Novákovou na telefonním čísle +420 606 035 923 a nebo na mailové adrese m.novakova@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Věděli jste, že…

  • Děčín je nejníže položené město v České republice?

  • Větrný mlýn Světlík byl původně postaven uprostřed obce? Po odsunutí německých obyvatel v roce 1946 byla ale okolní stavení zbourána.

  • S rozpětím 26,5 metrů a výškou 16 metrů je Pravčická brána největší pískovcovou skalní bránou v Evropě?

  • V roce 1842 si nevyužívaný zámek Jílové pronajal Josef Münzberg a založil zde přádelnu vlny a výrobnu vlněných látek?

  • Kamenná hvězda na úpatí vrchu Dymníku je byla postavena na principech kabaly a posvátné geometrie? První kámen byl vztyčen 1. listopadu 2003 v 9 hodin 23 minut.

  • Nejvyšší betonovou stavbou v Česku je vysílač Buková hora?CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram