CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Připravujeme novou knihu - České hrady a zámky z nebe - Západní Čechy

14. dubna 2021
V západních Čechách naleznete od všeho trochu - hory, rašeliniště, vyvěrající prameny, spoustu krásných rozhleden s ještě krásnějšími výhledy a v neposlední řadě také hrady a zámky. Právě historické památky lákají návštěvníky svou nezaměnitelnou atmosférou a umožní vám tak zasnít se v prostředí romantických parků. Prolétněte se nad nejzajímavějšími památkami v připravované knize leteckých fotografié České hrady a zámky z nebe - Západní Čechy.

Věděli jste, že…

  • na hradě Loket je vystaven pozůstatek největšího známého meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Zakletý purkrabí?
  • pod terasami zámku Bečov nad Teplou se nachází rozsáhlá sklepení bývalého pivovaru z 18. století?
  • místo, na kterém zámek Horšovský Týn stojí, bylo osídleno již v pravěku? Archeologické nálezy pochází z mezolitu, eneolitu a pozdní doby halštatské.
  • hrad Krakovec byl vyhledáván filmaři? V roce 1977 zde byl natočen pohádkový muzikál pro děti Ať žijí duchové! Dále se zde natáčely některé scény z pohádky Princ a Večernice.

Řekněte to knihou

Jste starostou města či obce? Vlastníte či zastupujete regionální firmu? Či vedete místní vzdělávací zařízení? Pak zpozorněte! Zkuste vyměnit reklamní letáčky za zajímavější formu propagace.

Připravovaná kniha České hrady a zámky z nebe - Západní Čechy má mnoho co nabídnout. První část knihy každého zaujme leteckými snímky míst, která zná pouze ze země. A právě díky Vám zjistí, jak vypadají hrady a zámky západních Čech z ptačí perspektivy a nebo narazí na zajímavé místo, které stojí za výlet. Dalším bonusem jsou připojené pověsti k jednotlivým památkám. Dozvíte se tak i spoustu zajímavostí.

V druhé části si budete moci přečíst o obcích, školách i firmách, které se zapojily do projektu a chtěly tak ukázat, že jsou nedílnou součástí západních Čech.

Zní to jako pohádka? Podívejte se na reálné ukázky již vydaných knih.

Bez práce budete mít koláče

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií západočeských hradů a zámků. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem v rámci Vašeho regionu.

Díky průměrnému nákladu 5 000 výtisků si tak můžete být jisti, že Vaše prezentace v knize zaujme velké množství čtenářů. Vaše propagace tak nebyla nikdy jednodušší.

Zmiňovanou prezentaci na základě Vašich podnětů vytvoří tým našich kreativních textařů a textařek. Vaším jediným úkolem bude pouze korektura výsledné podoby. Projektoví koordinátoři s Vámi budou v kontaktu, budou Vás informovat o aktuálním stavu knihy, řešit s Vámi korektury i všechna Vaše přání a potřeby.

Pro ty z Vás, kteří mají rádi originalitu za všech okolností, máme i speciální nabídku. Díky ní si budete moci knihu přizpůsobit například firemním barvám, rozhodnout o fotografii na obálce či o samotném názvu knihy.

Že se jedná o originální dárek mohou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené reference.

Zapojte se i Vy

Projekt knihy České hrady a zámky z nebe - Západní Čechy startuje právě v těchto dnech a bude pokrývat okresy Domažlice, Cheb, Karlovy Vary, Klatovy, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Rokycany, Sokolov a Tachov. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s našimi manažery call centra. Luboš Sedlák pro vás bude dostupný na telefonním čísle +420 720 941 102 nebo na mailové adrese sedlak@cbs-cesko.cz, Lenka Forejtová vám více informací sdělí na telefonním čísle +420 720 941 101 a nebo na adrese forejtova@cbs-cesko.cz. Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram