CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Blanensko z nebe

11. listopadu 2019

Blanensko je krajinou rozmanitou, která nabízí množství nádherných výhledů z vrcholů, korunovaných rozhlednami. Krajinou, ve které se dávné dějiny prolínají se současností. Jako na křídlech ptáků se prolétnete nad tajemnou Macochou, vstupy do krasových jeskyní a vývěry podzemních říček. To a mnohem více si budete moci prohlédnout v připravované knize leteckých fotografií Blanensko z nebe.

Podívejte se na Blanensko očima ptáků a pilotů

Netradiční dárek z vlastního regionu

Každý rok si marně lámete hlavu nad tím, co pořídit jako dárek pro jubilanty z Vaší obce, zastupitele, obchodní partnery a nebo absolventy Vaší školy? Říkáte si, že dárkové koše už nejsou to pravé ořechové? Tak potěšte obdarované knihou leteckých fotografií Vašeho vlastního regionu.

Připravovaná kniha Blanensko z nebe má mnoho co nabídnout. První část knihy každého zaujme leteckými snímky míst, která zná pouze ze země. A právě díky Vám zjistí, jak vypadá Moravský kras a nebo třeba město Boskovice z ptačí perspektivy. V druhé části si budete moci přečíst o obcích, školách i firmách, které se zapojily do projektu a chtěly tak ukázat, že jsou nedílnou součástí Blanenska.

Zní to jako pohádka? Podívejte se na reálné ukázky již vydaných knih.

Ten správný čas na změnu

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií Blanenska. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem v rámci Vašeho regionu. Díky průměrnému nákladu 5 000 výtisků si tak můžete být jisti, že námi vytvořený PR článek zaujme velké množství čtenářů.

Vaše propagace tak nebyla nikdy jednodušší. Zmiňovaný článek na základě Vašich podnětů vytvoří tým kreativních textařů a textařek. Vaším jediným úkolem bude pouze korektura výsledné podoby. Projektoví koordinátoři s Vámi budou v kontaktu, budou Vás informovat o aktuálním stavu knihy, řešit s Vámi korektury i všechna Vaše přání a potřeby.

Kniha je psána v českém i anglickém jazyce, vychutnají si ji tak i Vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace Vaší prezentace.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené recenze.

Zapojte se i Vy

Projekt knihy Blanensko z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem Tiborem Skalkou na telefonním čísle +420 776 640 887 nebo na mailové adrese skalka@cbs-cesko.cz.

Věděli jste, že…

  • prohlídkové trasy Sloupsko-šošůvských jeskyní jsou spojeny s prohlídkou jeskyně Kůlna, kde byly nalezeny části lebky neandrtálského člověka asi 120 000 let staré?
  • zahradnictví na zámku Rájec nad Svitavou se od roku 1973 specializuje na pěstování kamélií, v uvedeném roce tam byla převezena vzácná sbírka kamélií z Průhonic u Prahy, čítající dnes čtyři sta odrůd?
  • v Černá hoře se vaří pivo již od roku 1298?
  • na hradě v Boskovicích se nachází 26 metrů hluboká studna se šlapacím mechanismem ze 16. století, jediným funkčním v republice?
  • Karel Reichenbach v roce 1833 v Blansku vynalezl parafín?CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram