CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Aktualizujeme turistickou mapu KČT Kolínsko a Kutnohorsko

24. listopadu 2021

Kdo by neznal tradiční turistické mapy Klubu českých turistů. Každý už určitě takovou mapu někdy viděl, ať už doma či v knihkupectví ve skládané podobě, tak i venku u turistických zajímavostí na plastové tabuli.
Spojili jsme se proto s Klubem českých turistů a společně s nimi nyní pracujeme na aktualizace turistické mapy Kolínsko a Kutnohorsko!

Tip na výlet

Vydejte se z Týnce nad Labem do Kolína

Cestu začínáme v Týnci nad Labem na Masarykově náměstí, kde si můžeme prohlédnout Mariánské sousoší i vzdálenější kostel Stětí sv. Jana Křtitele.

Odtud vyrážíme po zelené turistické trase až k Husovu sboru, kde uhýbáme mírně doleva a pokračujeme ven z města směrem do zelených polí a lesů. Zhruba po čtyřech kilometrech mírně do kopce dojdeme do obce Jelen. Po levé straně si prohlížíme místní kapličku a pokračujeme po zelené turistické trase dále do lesů. Za další dva kilometry míjíme po pravé straně osadu Včelín, kde se můžete zastavit u zajímavé sbírky totemů.

Pokračujeme dále z kopce a pomalu se blížíme k samotnému Kolínu. Budeme-li se držet zelené trasy, projdeme kolem místní mlékárny, po Masarykově mostě přejdeme řeku Labe a přes Karlovo náměstí se dostaneme až k zámku Kolín. Zde také naše putování končí. Zpět do Týnce nad Labem se můžete pohodlně dostat vlakem i autobusem, které jsou od zámku vzdálené asi půl hodiny pěšky.

Trasa je vhodná vzhledem ke své délce 13 kilometrů spíše pro dospělé a větší děti, kromě prvotního stoupání je terén spíše z kopce a cesta vede převážně přírodou.

Odkaz na mapu

Odborníci na turistiku

Klub českých turistů sdružuje zájemce o turistiku a pobyt v přírodě, pořádá turistické akce pro členy i veřejnost, značí turistické trasy všech typů, provozuje síť turistických chat, chrání přírodu a v současné době sdružuje více jak 33 tisíc členů. KČT se navíc starají o faktickou správnost všech našich ručně malovaných map. A jelikož to jsou profíci ve svém oboru, rozhodli jsme se s nimi spolupracovat více, a to právě na aktualizaci jejich turistických map.

Mapu aktualizujeme podle vašich připomínek

Do připravované turistické mapy Kolínsko a Kutnohorsko zaneseme důležité novinky a změny ve Vašem okolí. Od stolu ale mapu aktualizovat nemůžeme. Právě proto za Vámi do terénu vyrazí náš regionální projektový manažer, který od vás zjistí všechny významné změny. S vaší pomocí si tak turisté budou moci naplánovat výlet podle nejaktuálnější mapy Kolínsko a Kutnohorsko.

Představte se turistům

Navíc můžete v této oblíbené turistické mapě mít i prezentaci o své obci, firmě či ubytovacím zařízení. Chceme turistům a vlastníkům této mapy prostřednictvím článků ukázat, jak je konkrétní obec krásná a zajímavá, jak se která firma zapojuje do regionálního dění či kam můžou vyrazit na výlet.

A to stále není všechno! Tuto aktualizovanou turistickou mapu si navíc můžete umístit v dřevěném stojanu vedle obecního úřadu, k turistické zajímavosti či na náměstí, aby byla přístupná všem návštěvníkům. Vedle toho nabízíme tyto mapy také ve skládaném formátu, aby nechyběly v batůžku žádného správného turisty.

Jsme tu pro Vás

Chceme, aby Vám výsledná mapa a prezentace v ní přinesla užitek a spousty spokojených turistů. Proto jsme v těchto dnech projekt odstartovali, abychom si byli jistí, že na každého z Vás budeme mít dostatek času.

Připravovanou turistickou mapu Kolínsko a Kutnohorsko vám představí regionální projektová manažerka Tomáš Klepáček. Můžete ji kontaktovat na telefonním čísle +420 723 803 993 a nebo prostřednictvím e-mailu klepacek@cbs-cesko.cz a domluvit si termín schůzky.

Případně vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a my se Vám ozveme.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram