CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Turisté se na Mělnicku neztratí s nově aktualizovanou KČT mapou

19. ledna 2022

Kdo by neznal tradiční turistické mapy Klubu českých turistů. Každý už určitě takovou mapu někdy viděl, ať už doma či v knihkupectví ve skládané podobě, tak i venku u turistických zajímavostí na plastové tabuli. Spojili jsme se proto s Klubem českých turistů a společně s nimi nyní pracujeme na aktualizaci turistické mapy Mělnicko a Kokořínsko.

Tip na výlet

Prozkoumejte Velký mšenský okruh

Cestu začínáme ve městě Mšeno na náměstí Míru, kde si můžeme prohlédnout kostel sv. Martina a nebo sousoší Panny Marie Immaculata. Odtud vyrážíme po zelené turistické trase kolem pomníku Františka Palackého do obce Sedlec. Zde míjíme dětské hřiště a pokračujeme až ke hradu Kokořín. Abychom kulturních zastávek neměli málo, pokračujeme také na nedaleký skalní hrad Nedamy.

Cesta nedotčenými lesy dovede až do Jestřebic, které jsou vesnickou památkovou zónou. Dalším bodem našeho výletu jsou skalní útvary Jestřebické pokličky i Vojtěšský důl.
Ve Vojtěchově se můžeme pokochat dřevěnou zvoničkou a zbytek cesty do Mšena si užívat klid a čerstvý vzduch Kokořínska.

Trasa je vhodná pro sportovněji založené turisty, na sedmnáctikilometrovém úseku se poměrně často střídají stoupání a klesání po příkřejších kopcích.
Mapa trasy

Turisté s tradicí

Klub českých turistů sdružuje zájemce o turistiku a pobyt v přírodě, pořádá turistické akce pro členy i veřejnost, značí turistické trasy všech typů, provozuje síť turistických chat, chrání přírodu a v současné době sdružuje více jak 33 tisíc členů.
KČT se navíc starají o faktickou správnost všech našich ručně malovaných map. A jelikož to jsou profíci ve svém oboru, rozhodli jsme se spolupracovat více, a to právě na aktualizaci jejich turistických map.

Vaše připomínky jsou důležité

Do připravované turistické mapy Mělnicko a Kokořínsko zaneseme důležité novinky a změny ve vašem okolí. Od stolu ale mapu aktualizovat nemůžeme. Právě proto za vámi do terénu vyrazí náš regionální projektový manažer, který od vás zjistí všechny významné změny. S vaší pomocí si tak turisté budou moci naplánovat výlet podle nejaktuálnější mapy Mělnicko a Kokořínsko.

Představte se turistům

Navíc můžete v této oblíbené turistické mapě mít i prezentaci o své obci, firmě či ubytovacím zařízení. Chceme turistům a vlastníkům této mapy prostřednictvím článků ukázat, jak je konkrétní obec krásná a zajímavá, jak se která firma zapojuje do regionálního dění či kam můžou vyrazit na výlet.

A to stále není všechno! Tuto aktualizovanou turistickou mapu si navíc můžete umístit v dřevěném stojanu vedle obecního úřadu, k turistické zajímavosti či na náměstí, aby byla přístupná všem návštěvníkům. Vedle toho nabízíme tyto mapy také ve skládaném formátu, aby nechyběly v batůžku žádného správného turisty.

Ukázka prezentací v mapě KČT

Jsme tu pro Vás

Chceme, aby Vám výsledná mapa a prezentace v ní přinesla užitek a spousty spokojených turistů. Proto jsme v těchto dnech projekt odstartovali, abychom si byli jistí, že na každého z Vás budeme mít dostatek času.

Připravovanou turistickou mapu Mělnicko a Kokořínsko vám představí regionální projektový manažer Jiří Dvořák. Můžete ho kontaktovat na telefonním čísle +420 724 410 777 a nebo prostřednictvím e-mailu dvorak@cbs-cesko.cz a domluvit si termín schůzky. Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram