Slavnostní křest knihy 101 + 101 leteckých pohledů na Česko a Slovensko ve Skalici

13. 12. 2019Novinky

K letošnímu 101. výročí založení Československa jsem připravili publikaci 101 + 101 leteckých pohledů na Česko a Slovensko, která symbolicky propojuje obě země a čtenářům představí ty nejkrásnější letecké pohledy na české a slovenské dominanty. Kniha vychází ve dvou variantách – v české i slovenské.

Knihu slavnostně uvedeme do knižního života na sportovní akci, která také naše národy také spojuje – na XXIX. mezinárodním silničním běhu Hodonín – Holíč – Skalica.

Bude to netradiční a zajímavý křest a proto Vás na něj srdečně zveme. Společně vyprovodíme knihu do čtenářského života a pogratulujeme vítězům i všem účastníkům závodu.

Slavnostní křest proběhne v rámci vyhodnocení výsledků závodu, které začne v 15.30 v Kulturním domě ve Skalici. Kmotry knihy budou primátorka města Skalice – Ing.Anna Mierna a starosta města Hodonín – Libor Střecha.

Zájemci si na místě také knihu mohou koupit a nechat si podepsat od autorů.

Jste srdečně zváni!

Pokud nemůžete do Skalice přijít, můžete si naši knihu prohlédnout v online listovačiPřehled všech vydaných knih leteckých fotografií najdete v našem e-shopu

Pin It on Pinterest

Share This