Zúčastnili jsme se Konference Rok do komunálních voleb spolu s AK Petráš Rezek

Ve spolupráci s Advokátní kancelář Petráš Rezek s.r.o. jsme se zúčastnili konference Rok do komunálních voleb se starosty obcí a měst v Senátu Parlamentu České republiky, která se konala 11. listopadu 2025. 

Za celou naši advokátní kancelář bych rád uvedl, že právě tohle je ten směr, kterým kancelář pracuje a vznikají zde skvělé přátelské a obchodní vztahy,” uvedl Martin Juřík z Advokátní kanceláře Petráš Rezek s.r.o.

“Konference byla zaměřená na Rok do komunálních voleb, kde byly zajímavé témata pro obce a města v rámci dotací či plánovaných změn, následovala prohlídka senátu a neformální část posezení,” přiblížila výkonná ředitelka CBS Nakladatelství Pavla Zayats

Poděkování patří Advokátní kanceláři Petráš Rezek s.r.o. za to, že jsme mohli být součástí této konference, která se nesla v přátelském a pohodovém duchu.