CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Znojmo a okolí zachytí z nebe připravovaná kniha

28. dubna 2023

Starostové obcí a měst, ředitelé škol a firem, jistě to také znáte. Na poslední chvíli se vám nahlásí neočekávaná návštěva, vyrážíte na důležitou obchodní schůzku a chcete druhé straně přinést nějakou pozornost. Ale co? Lahev vína, kalendář nebo snad bonboniéru? A co takhle je překvapit knihou, která zachycuje váš kraj z úplně jiné perspektivy?

I my jsme rádi připraveni a v zásobě máme celou řadu dárků. Největší ohlas ale máme z darované knihy leteckých fotografií konkrétního regionu. Lidé si tyto knihy rádi prohlíží, vzpomínají na dávné chvíle a hledají svůj rodný dům či místo, kde se scházeli se svojí první láskou. Pokud i vy chcete rozdávat radost, právě pro vás připravujeme knihu Znojmo a okolí z nebe!

Překvapte originalitou

Jestli jste unavení ze stále se opakujících dárků pro vaše občany, jubilanty, zastupitele, zaměstnance či žáky vaší školy, máme pro vás jednoduché a především zajímavé řešení. Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Znojmo a okolí z nebe má mnoho co nabídnout.

Představujeme Znojemsko z nebe

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známá města a obce, ale i zapomenutá zákoutí. Těšit se můžete na Uherčice, Šafov, Horní Dunajovice, Hevlín či Slup, chybět nebude ani Vranov nad Dyjí, Hrušovany nad Jevišovkou a ani samotné Znojmo.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Znojmo a okolí z nebe
Znojmo

Dostaňte se do povědomí

Největším benefitem jsou navíc poutavé články o vás v našich leteckých knihách zpracované nenásilnou a příjemnou formou. K tomu nám pomáhá tým šikovných textařů pod vedením Radky Srněnské. Nemusíte se tak bát, že po vás budeme chtít spisovatelský talent. Bohatě postačí, když nám prozradíte, co je u vás zajímavého a jedinečného, o čem se musí dozvědět všichni čtenáři knihy.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Znojmo a okolí z nebe
Hrad Bítov

Angličtina je samozřejmostí

Je pro nás zcela přirozené tvořit knihy v českém jazyce, stejně jako v anglickém. Se správností překladů nám pomáhá jazyková agentura Skřivánek s více jak 25 lety zkušeností. A pokud si přejete mít text ještě v nějakém dalším jazyce, je to pro nás maličkost.

O všem budete vědět

Abyste byli v obraze a byli si jistí, že všechno běží tak, jak má, bude s vámi v kontaktu náš koordinátor projektu. Ten vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy vám knihu doveze náš rozvozce.

Jak může vypadat Vaše prezentace? Podívejte se na ukázky z již vydaných knih

Ukázka prezentace z knih z edice Česko z nebe

Z letadla jsme už nafotili prakticky celou Českou republiku – podívejte se sami

Vydané knihy z edice Česko z nebe
Vydané knihy edice Česko z nebe - možnost online prolistování

Originální dárek si pochvalují starostové a ředitelé z celé České republiky

Kniha Třebíčsko z nebe
Spolupráce s CBS proběhla k naší naprosté spokojenosti. Všechny naše mnohdy nesnadné požadavky byly do puntíku splněny. A že jsme byly zákazníkem náročným dokládá například požadavek na pořízení extra leteckých snímků, které by zachycovali areály našich firem jako partnera knihy. Komunikace při grafických textových úpravách knihy proběhla rovněž bez problému a k naší naprosté spokojenosti.

Výsledkem je úžasná publikace, která dělá radost nejen nám, ale všem našim přátelům, obchodním partnerům a rodinám.

Luboš Bervida, jednatel Strojmont CZ, a.s. Želetava

Kniha Moravský Krumlov a okolí z nebe
Rád bych touto cestou moc poděkoval všem členům z CBS Nakladatelství Zlín za přípravu a realizaci krásné, fotografické knihy Moravského Krumlova a okolí. Vysoká úroveň profesionality, péče o zákazníka a výborná komunikace byla skvělým základem pro naši spolupráci.
Kniha Moravský Krumlov a okolí z nebe je tak jedinečným a originálním dárkem pro každého, kdo by rád poznal okolí Moravského Krumlova. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Tomáš Pakosta, vedoucí vinařství Víno Perk, Agrodružstvo Miroslav

Kniha Moravský Krumlov a okolí z nebe
Kniha "Moravský Krumlov a okolí z nebe" je jistě zajímavým a unikátním dárkem nejen pro místní občany, kteří v regionu většinou žijí celý svůj život, ale také pro hosty. Jde o netradiční a pro většinu občanů dosud neznámý pohled na svou rodnou ves a její okolí, které jinak dobře znají. Díky stručnému popisu jednotlivých lokalit, včetně anglického překladu, lze tuto knihu použít jako zajímavý dárek i pro přespolní a přeshraniční návštěvníky. Ta naše si našla cestu dokonce až na Nový Zéland.

Bc. Petr Příkazský starosta obce Miroslavské Knínice
Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Znojmo a okolí z nebe
Choltice

Jistě si nyní říkáte, že to zní hezky, ale kolik to stojí?

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun.

Kniha leteckých fotografií Znojmo a okolí z nebe společně s článkem o vás vyjde na pouhých 429,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 699,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Znojmo a okolí z nebe

Umíme i knihy na míru

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu Znojmo a okolí z nebe upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.

Náš projektový manažer je tu pro vás

Projekt Znojmo a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z tohoto regionu a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!

Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem. Tibor Skalka vám je k dispozici na telefonním čísle + 420 776 640 887 i na e-mailu skalka@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Tibor Skalka


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram