Zlatá tečka na závěr – Veletrh cestovního ruchu Brno

11. 10. 2022Co se děje v CBS, Výstavy a křty

Tento rok jsme zvládli hned několik krásných veletrhů a posledním, který nás letos bude čekat je Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu v Brně, který bude propojený s Regiontour – Veletrhem turistických možností v regionech. Jedná se o největší národní prezentaci cestovního ruchu České republiky a jelikož jedním z našich cílů je podporovat právě tuto oblast, nesmíme tam pochopitelně chybět.

Protože se chceme představit v celé naší parádě a zakončit naše veletrhy 2022 s grácií, tak jsme se rozhodli, že budeme součástí doprovodného programu po celou dobu veletrhu.

Pozvánka na Veletrh cestovního ruchu Regiontour Brno 2022

Provozní doba pro návštěvníky GO, REGIONTOUR

čtvrtek 20. 10. až sobota 22. 10. 2022 od 9.00 – 18.00 hod.
neděle 23. 10. 2022 od 9.00 – 16.00 hod.

Bohatý doprovodný program

Představíme Vám naše Malované mapy Čech, Slezska, Moravy a především Brno tak, jak ještě nikdy představeno nebylo. Společně odkryjeme veškerá jeho tajemství a ukážeme Vám, že je Brno opravdu čarovným velkoměstem a že z ptačí perspektivy vypadá naprosto báječně.

Můžete se těšit na naše nejlepší produkty z edice Česko z nebe, na Čarovné knihy, které Vám vykouzlí úsměv na tváři anebo také na naše ručně malované mapy, které se se svojí originalitou nedají zaměnit s žádnými jinými. A to vše za luxusní veletržní ceny.

Pořád ale nekončíme!

Nejenže si můžete zasoutěžit o krásnou čarovnou knihu – Čarovná Pálava a Lednicko-valtický areál, která zpříjemní chladné podzimní dny, strávené doma, ale také můžete být součástí hned dvou křtů po sobě. Pokřtíme cyklomapu Kroměřížsko dětem a knihu leteckých fotografií  Rosice a okolí z nebe.

Pojďte si s námi užít tento veletrh a také se společně s námi vybavit na jistě se blížící Vánoce a pořídit si některé z našich jedinečných knih, které potěší úplně každého :)!

Tak nezapomeňte v Brně – Výstavišti, v pavilonu G1 u stánku s číslem 15 se na Vás těšíme!

Plánek veletrhu Regiontour Beno 2022
Plánek veletrhu Regiontour Beno 2022

Pin It on Pinterest

Share This