CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Žďársko z nebe zachytí nově připravovaná kniha

15. ledna 2024

Ředitelé firem, škol i nejrůznějších institucí a zařízení, starostové obcí a měst, stává se vám, že potřebujete nějakou pozornost pro neohlášenou návštěvu a v zásobě máte jen lahev vína? A nebo se blíží důležité výročí firmy či školní akce a chcete účastníkům věnovat na památku originální dárek, který vydrží? Odpověděli jste alespoň jednou ano? Pak pro vás máme řešení.

Pořiďte si pro všechny výše uvedené případy knihu leteckých fotografií, která představí Žďársko z úplně jiného úhlu. Právě nyní totiž začínáme pracovat na druhém vydání knihy Žďársko z nebe, která splní všechny vaše požadavky!

Zasněte se při pohledu na Žďársko

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známá města a obce, ale i zapomenutá zákoutí v průběhu času. Těšit se můžete na Nové Město na Moravě, Svratku, Velkou Bíteš, Bystřici nad Pernštejnem a v neposlední řadě i na Žďár nad Sázavou.

Ukázka z knihy Žďársko z nebe
Ukázka z knihy Žďársko z nebe

Propagace jako přidaná hodnota

Největším benefitem jsou navíc poutavé články o vás v našich leteckých knihách zpracované nenásilnou a příjemnou formou. K tomu nám pomáhá tým šikovných textařů pod vedením Radky Srněnské. Nemusíte se tak bát, že po vás budeme chtít spisovatelský talent. Bohatě postačí, když nám prozradíte, co je u vás zajímavého a jedinečného, o čem se musí dozvědět všichni čtenáři knihy.

Zaujměte i čtenáře z jiných zemí

Je pro nás zcela přirozené tvořit knihy v českém jazyce, stejně jako v anglickém. O správné znění se stará náš tým překladatelů. A pokud si přejete mít text ještě v nějakém dalším jazyce, je to pro nás maličkost.

Ukázka z knihy Žďársko z nebe
Ukázka z knihy Žďársko z nebe

Veškerou práci odvedeme za vás

Abyste si byli jistí, že všechno běží tak, jak má, bude s vámi v kontaktu náš koordinátor projektu. Ten vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy vám knihu doveze náš rozvozce.

Jak může vypadat Vaše prezentace? Podívejte se na ukázky z již vydaných knih

Ukázka prezentace z knih edice Česko z nebe
Ukázka dvoustránkové prezentace firmy
Ukázka prezentace z knih edice Česko z nebe
Ukázka jednostránkové prezentace obce

Z letadla jsme už nafotili prakticky celou Českou republiku – podívejte se sami

Vydané knihy z edice Česko z nebe
Vydané knihy edice Česko z nebe - možnost online prolistování

Originální dárek si pochvalují starostové a ředitelé z celé České republiky

Kniha Vysoké Mýto a okolí z nebe
Za společnost Městské lesy Vysoké Mýto děkuji za možnost být součástí projektu knihy Vysoké Mýto a okolí z nebe. Kniha je na kvalitním křídovém papíru a velmi dobře zpracovaná, taktéž spolupráce s koordinátorkami projektu byla vynikající. Jako dárek pro zaměstnance či obchodní partnery je tato reprezentativní kniha zcela ideální.

Ing. Miroslav Krčil, jednatel, Městské lesy Vysoké Mýto, spol. s r.o.

Kniha Jihlava a okolí z nebe
Kniha Jihlava a okolí z nebe je velmi zdařilý produkt a čtenář najde mnoho zajímavých snímků a pohledů, které nestačí v běžném životě vnímat. Výběr fotografií a celkové zpracování této knihy je na vysoké úrovni a věřím, že to bude jeden z dalších velmi žádaných produktů na Vysočině.

Jindřich Skočdopole, starosta města Polná

Pořízení knihy nezruinuje vaši kasu

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun.

Kniha leteckých fotografií Žďársko z nebe 2. vydání společně s článkem o vás vyjde na pouhých 400,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 699,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Ukázka z knihy Žďársko z nebe
Ukázka z knihy Žďársko z nebe

Knihu upravíme dle vašich potřeb

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu Žďársko z nebe upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.

Ukázka z knihy Žďársko z nebe
Boskovice

Náš projektový manažer zodpoví všechny vaše otázky

Projekt Žďársko z nebe startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z tohoto regionu a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!

Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem. Martin Král vám je k dispozici na telefonním čísle +420 776 813 495 i na e-mailu kral@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Martin Král


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram