CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Září ve znamení největšího svátku knihy

1. října 2021

Veletrh Svět knihy Praha 2021

Doba se relativně umoudřila a my jsme mohli být součástí největšího svátku knih - veletrhu Svět knihy Praha 2021 na Výstavišti v Holešovicích. Tento oblíbený veletrh jsme si opravdu užili my i naši fanoušci a zákazníci. Připravili jsme pro ně soutěž o krásnou knihu Čarovné Česko, speciální veletržní ceny knih a malovaných map a také jsme pokřtili novou knihu Příbramsko z nebe.

Letní firemní akce 2021

Srpen je obyčejně v naší firmě obdobím letní firemní akce, kdy se sejdou všichni kolegové i se svými rodinami a trávíme spolu celý víkend. Tento rok jsme období lehce posunuli, a tak jsme se sešli až první zářijový víkend v malebném areálu u Sečské přehrady. Program Letní firemní akce byl tradičně nabitý, radili jsme se, oceňovali jsme ty nejlepší, soutěžili jsme a dost jsme se u všeho bavili. A hlavně jsem se těšili ze vzájemné přítomnosti 🙂

Kouzelnický křest Čarovného Česka

Na Sečské přehradě jsme také uvedli do života další knihu – Čarovné Česko. A jelikož se jednalo o čarovnou knihu, rozhodli jsme se křest pojmout tak trochu kouzelnicky. Hlavní kmotrou byla naše obchodní ředitelka Blanka Imramovská, která si na pomoc „přičarovala“ regionální projektové manažery. Každý knize jako správná sudička popřál něco hezkého do života a na závěr si všichni připili.

Zářijové novinky

Soběslav a okolí z nebe

Řeky Lužnice a Nežárka soupeří o pozornost vodáků, desítky rybníků a zatopené pískovny lákají milovníky přírodního koupání i rybáře, rovinatá krajina zve k výletům na kole. Takový je region, jehož správním centrem je Soběslav. Poznejte jeho krásu z nebe!

Kralovice a okolí z nebe

Výjimečné stavební památky, které jsou dílem těch nejslavnějších barokních architektů, rozlehlé lesy či romantická údolí řek Střela a Berounka… Prolistujte tuto knihu a dopřejte si pohled na Kralovice a jejich okolí jinak. Z nebe!

Co chystáme nového?

Připravujeme knihu leteckých fotografií z SO ORP Mnichovo Hradiště – Mnichovo Hradiště a okolí z nebe

Nasaďte si křísla a prolétněte se s námi nad regionem, který je jednou ze vstupních bran do kraje skalních věží a klikatých rozsedlin. Poznejte díky jedinečným fotografiím Mnichovo Hradiště a jeho blízké okolí tak, jak ho znají jen ptáci a posádky letadel. Připravovaná kniha Mnichovo Hradiště a okolí z nebe bude mít mnoho co nabídnout

Připravujeme knihu leteckých fotografií z SO ORP Nepomuk – Nepomuk a okolí z nebe

Připoutejte se, prosím, a vydejte se s námi za poznáním jedinečného území z pohledu ptáků. Prolétnete se nad krajinou, kde se vlní pravostranný přítok Berounky – Úslava a objevíte krásy malebné české rozvlněné krajiny Pod Štědrým. To a mnohem více nabízí Nepomuk a jeho okolí. Všechny jeho krásy si navíc budete moci vychutnat v připravované knize Nepomuk a okolí z nebe.

Připravujeme knihu leteckých fotografií z SO ORP Chomutov – Chomutov a okolí z nebe

Připoutejte se, prosím, a vydejte se s námi na vzdušnou plavbu. Prolétnete se nad krajinou, která byla po celá desetiletí známá hlavně jako oblast těžkého průmyslu, energetiky, hutnictví a těžby hnědého uhlí. I přesto, že je tato oblast významně dotčena těžbou uhlí, najdeme zde i turisticky velmi zajímavá místa a krásnou přírodu. Tak se pohodlně posaďte a poznejte, jak vypadá Chomutov a okolí z nebe.

Připravujeme knihu leteckých fotografií z SO ORP Uherský Brod – Uherský Brod a okolí z nebe

Vítejte na Uherskobrodsku! V kraji Jana Ámose Komenského, v kraji, kde mají lidé k sobě blíž, v kraji, kde je radost žít. Je to kraj folklóru, zázraků, souladu a souznění člověka s přírodou. Lidé z Uherskobrodska svůj kraj znají. Vědí, v jakém krásném koutu naší země žijí a svá srdce mají otevřená dokořán pro ty, kteří touží tento region také poznat.

Vy jej také můžete poznat prostřednictvím připravované knihy leteckých fotografií UHERSKÝ BROD A OKOLÍ Z NEBE

Nezapomínáme ani na malované mapy

Další malované cyklomapy, které začínáme připravovat jsou CYKLOMAPA ZLÍNSKO DĚTEM a KROMĚŘÍŽSKO DĚTEM.

Stále se můžete také zapojit i do CYKLOMAPY MĚLNICKO DĚTEM, CYKLOMAPY HAVLÍČKOBRODSKO DĚTEM a CYKLOMAPY PARDUBICKO DĚTEMCBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram