CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Za odměnu do oblak

8. září 2020

Netradiční porada obchodníků

Jako každý měsíc, i první zářijový pátek se naši obchodníci sešli na pravidelné měsíční poradě. Tentokráte jsme ji ale pojali netradičně – konala se ve Vysokém Mýtě a spojili jsme ji s leteckým dnem pro úspěšné obchodníky.

Setkali jsme se v ranních hodinách v příjemných prostorech penzionu na Jangelci. Měsíční odloučení jsme si vynahradili vřelým přivítáním, tentokráte i s naším Náčelníkem.
V 9 hodin jsme pak začali poradu. Vhledem k tomu, že na poradu přijel i nový kolega Jirka, všichni jsme se mu představili. A nebyli bychom to my, kdybychom to neudělali formou hry. Každý dostal od Blanky, naší obchodní ředitelky, lísteček se jménem jednoho kolegy. Toho pak následně musel popisovat tak dlouho, dokud se v tom sám nenašel a nepostavil se. Pak už jen zbývalo doplnit své jméno a jaké regiony má v CBS na starosti. Na závěr se nám představil kolega Jirka a prozradil, že bude pracovat na Lounsku. Krásný to kraj!

Originální medaile

Nechybělo ani vyhodnocení měsíce srpna, který se opět vydařil. I proto jsme obchodní tým odměnili originálními medailemi – paštikami. Kdo nás zná, ví, že paštiky jsou u nás již kultovní záležitostí. A jelikož jsme mysleli i na odpolední program, paštikové medaile doplnila osvěžující nealkoholická piva.

Během dopoledne jsme probrali pár základních bodů, které bylo třeba týmově vyřešit, podívali jsme se i na jarní a letní letecká videa. Ostatně podívejte se sami, jak ten svět vypadá z nebe krásně.
Po pracovním dopoledni jsme si dali zasloužený oběd – výbornou jelení svíčkovou, a přesunuli jsme se na vysokomýtské letiště.

Letecký den pro nejlepší

Tam už na nás čekal Vivat, letadlo české posádky CBS Flying Teamu. Abyste rozuměli, každý obchodník po splnění svého měsíčního cíle se mohl za odměnu proletět s naším Náčelníkem. Spláchli jsme tak dvě mouchy jednou ranou – potěšili jsme obchodníky a ještě jsme dolétali zbývající hodiny na letadle do pravidelné prohlídky. Díky tomu budeme mít stroj připravený na Podzimní letecké snímkování!

A kam se létalo? Podívali jsme se, jak vypadá zámek Nové Hrady z výšky a zaletěli jsme si i nad Litomyšl. Byla to zkrátka kouzelná podívaná. Každý jeden obchodník si z letu odnesl hromadu zážitků a ještě větší hromadu fotek a videí.

A ti ostatní, kteří zrovna nelétali, si ve stínu pergoly povídali, hráli Dobble, učili se mariáš a pochutnávali si na výborné domácí paštice od naší obchodní ředitelky. Zkrátka a dobře jsme si ten pátek udělali skutečně příjemný.

Možná vás napadá, jaká bude porada příště. Říjnová porada bude výjezdní a celovíkendová na Pelhřimovsku. Máme v plánu se radit, bavit, výletovat a vyhlašovat nejlepší zaměstnance za první půl rok.

Určitě je tak na co se těšit!CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram