CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Vytvořte si vlastní originální dárek přímo z Břeclavska

19. ledna 2024

Ředitelé firem, škol i nejrůznějších institucí a zařízení, starostové obcí a měst, rádi byste měli v zásobě originální dárek pro všechny příležitosti, který potěší obdarovaného a podpoří povědomí o vás? Chtěli byste, aby tento dárek odpovídal vašim potřebám a byl regionálním produktem?

Pořiďte si originální knihu leteckých fotografií regionu Břeclavsko a nabídněte tak lidem pohled na krajinu z ptačí perspektivy! Právě nyní začínáme pracovat na druhém vydání knihy Břeclavsko z nebe, do jejíž tvorby se můžete zapojit i vy.

Objevte krásy Břeclavska z pohledu ptáků

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známá města a obce, ale i zapomenutá zákoutí v průběhu času. Těšit se můžete na Velké Bílovice, Podivín, Velké Pavlovice, ale i Hustopeče a samotnou Břeclav.

Ukázka z knihy Břeclavsko z nebe
Ukázka z knihy Břeclavsko z nebe

Příjemná propagace

Největším benefitem jsou navíc poutavé články o vás v našich leteckých knihách zpracované nenásilnou a příjemnou formou. K tomu nám pomáhá tým šikovných textařů pod vedením Radky Srněnské. Nemusíte se tak bát, že po vás budeme chtít spisovatelský talent. Bohatě postačí, když nám prozradíte, co je u vás zajímavého a jedinečného, o čem se musí dozvědět všichni čtenáři knihy.

Zajímavosti i pro zahraniční čtenáře

Je pro nás zcela přirozené tvořit knihy v českém jazyce, stejně jako v anglickém. O správné znění se stará náš tým překladatelů. A pokud si přejete mít text ještě v nějakém dalším jazyce, je to pro nás maličkost.

Ukázka z knihy Břeclavsko z nebe
Ukázka z knihy Břeclavsko z nebe

Budete vždy v obraze

Abyste si byli jistí, že všechno běží tak, jak má, bude s vámi v kontaktu náš koordinátor projektu. Ten vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy vám knihu doveze náš rozvozce.

Jak může vypadat Vaše prezentace? Podívejte se na ukázky z již vydaných knih

Ukázka prezentace z knih edice Česko z nebe
Ukázka dvoustránkové prezentace firmy
Ukázka prezentace z knih edice Česko z nebe
Ukázka jednostránkové prezentace obce

Z letadla jsme už nafotili prakticky celou Českou republiku – podívejte se sami

Vydané knihy z edice Česko z nebe
Vydané knihy edice Česko z nebe - možnost online prolistování

Originální dárek si pochvalují starostové a ředitelé z celé České republiky

Kniha Zlínsko a Otrokovicko z nebe
Tento fascinující projekt, kniha "Zlínsko a Otrokovicko z nebe", ukazuje krásu této oblasti z úplně nové perspektivy. Skrze neuvěřitelné snímky z nebe se podařilo odhalit dosud nepoznané detaily kraje, jehož pestrá historie a kultura se odráží v každém záběru.

Projekt byl prováděn s ohromnou pozorností k estetice i obsahu. Každá fotografie a každá část projektu nám poskytla jedinečný pohled na krajinu a architekturu tohoto úchvatného regionu. Kromě toho projekt nejen nahlédnul do minulosti, ale také nám přinesl vhled do současného života v tomto místě, což dává projektu zvláštní hloubku a autenticitu. Knihu

využíváme jako hodnotný dárek jak pro naše zaměstnance a studenty, tak pro zahraniční hosty, se kterými se setkáváme například v rámci programu Erasmus+. Všichni obdarovaní ocenili úsilí a vášeň, kterou autoři do své práce vložili.

Mgr. Bělaška Petr, Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín

Moravský Krumlov a okolí z nebe
Rád bych touto cestou moc poděkoval všem členům z CBS Nakladatelství Zlín za přípravu a realizaci krásné, fotografické knihy Moravského Krumlova a okolí. Vysoká úroveň profesionality, péče o zákazníka a výborná komunikace byla skvělým základem pro naši spolupráci. Kniha Moravský Krumlov a okolí z nebe je tak jedinečným a originálním dárkem pro každého, kdo by rád poznal okolí Moravského Krumlova.

Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Mgr. Tomáš Pakosta, vedoucí vinařství Víno Perk, Agrodružstvo Miroslav

Zajímavá pro vás bude i cena

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun.

Kniha leteckých fotografií Břeclavsko z nebe, 2. vydání společně s článkem o vás vyjde na pouhých 400,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 699,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Ukázka z knihy Břeclavsko z nebe
Ukázka z knihy Břeclavsko z nebe

Vyhovíme vašim přáním

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu Břeclavsko z nebe upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.

Ukázka z knihy Břeclavsko z nebe
Ukázka z knihy Břeclavsko z nebe

Naše projektová manažerka je tu pro vás

Projekt Břeclavsko z nebe startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z tohoto regionu a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!

Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naší regionální projektovou manažerkou. Pavla Zayats vám je k dispozici na telefonním čísle +420 724 393 905 i na e-mailu zayats@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Pavla Zayats, MBA


CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram