CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

Velká letní soutěž

27. dubna 2021

Blíží se léto a my jsme pro starostky a starosty připravili VELKOU LETNÍ SOUTĚŽ o skvělé ceny! Ceny, které zkrášlí VAŠI OBEC.

 

Jste milovníkem létání a krásných fotografií?
Máte rádi naši krajinu a pohled na ni z výšky?
Chcete zkrášlit vaši obec hezkými fotografiemi?

 

Pak je tato soutěž právě pro VÁS!

Jak můžete vyhrát?

Jednoduše! Stačí poslat jednu fotografii!

Vyfoťte váš stojan s MALOVANOU mapou a ukažte nám, jaké místo jste pro stojan vybrali a kam jste ho umístili právě u vás! Zařadíte se tak do losování o velmi nevšední a lákavé ceny.
Fotografii pošlete na adresu soutez@cbs-cesko.cz, nezapomeňte připojit název vaší obce či města.

A co můžete vyhrát?

1. místo
LETECKÉ FOTOGRAFOVÁNÍ VAŠÍ OBCE V HODNOTĚ 15 300 Kč

Nafotíme vaši obec z letadla a dodáme 15 leteckých fotografií vaší obce nebo města v profesionální kvalitě a to v tištěné i elektronické formě, včetně autorských práv.

Nafotíme vám významné objekty jako OÚ, kostel, památky, náměstí, kulturní domy, školy, školky, hřbitovy, hřiště a další výrazné dominanty.

2. místo
UVÍTACÍ TABULE VAŠÍ OBCE VČETNĚ STOJANU 7 850Kč

Z Vámi dodané fotografie, vám zhotovíme uvítací tabuli o rozměru 75x100 cm, ve stojanu o rozměru 95x200 cm.

3. místo
OBRAZ VAŠÍ OBCE ČI MĚSTA NA PLÁTNĚ V HODNOTĚ 2 800Kč

Z Vámi dodané fotografie, vám zhotovíme obraz na plátně o velikosti 100x75 cm , který zkrášlí a zútulní Vaši kancelář, knihovnu, vstupní halu, zasedací místnost nebo reprezentativní prostory.

To ale není vše! Máme pro Vás ještě něco NAVÍC!

Líbí se Vám naše mapy ve stojanu, ale NEMÁTE ve vaší obci ještě žádný?
Nevadí, i vy můžete vyhrát!

Pomůžeme Vám vše realizovat a ještě získáte BONUS.

Pošlete nám fotografii místa, kam byste náš stojan s malovanou mapou umístili, napište, proč jste vybrali toto místo a získejte
OSOBNÍ ASISTENCI při výběru mapy a stojanu do vaší obce!

K tomu Vám přidáme i krásný bonus – KNIHU ČESKO Z NEBE s věnováním autora Milana Paprčky.

To ale stále není vše!

Pro majitele příspěvku, který nás zaujme nejvíc svojí originalitou, máme připravené malé překvapení!

Obdrží od nás Mystery box (krabici z dílny CBS Nakladatelství plnou překvapení) 😊

Termín soutěže

Své fotografie nám posílejte e-mailem na adresu soutez@cbs-cesko.cz do 31. srpna 2021 včetně. Nezapomeňte připojit název vaší obce či města.

Losování proběhne v pátek 10. září 2021.

O vyhlášení výherců Vás budeme informovat na našem facebooku, emailem a na webových stránkách. Těšíme se na všechny Vaše příspěvky 😊

Podmínky soutěže

• Soutěže se můžou zúčastnit zástupci obcí a měst, majitelé firem, ubytovacích zařízení a všichni ti, kteří mají malovanou mapu ve stojanu z dílny CBS Nakladatelství s.r.o.
• Výherce 1. ceny získá balíček leteckého fotografování v sezóně 2022. V ceně je 15 leteckých fotografií  obce nebo města v profesionální kvalitě a to v tištěné i elektronické formě, včetně autorských práv. Detaily průběhu fotografování se řídí platnými VOP CBS Nakladatelství s.r.o.
• Výherce 2. ceny získá Uvítací tabuli pro svoji obec z vlastní fotografie včetně dřevěného stojanu. Fotografii zašle nejpozději do 3 týdnů od informace o výhře na email cudovska@cbs-cesko.cz. V ceně získává kompletní grafické zpracování včetně korektury před tiskem. Produkt bude zhotovený do 1 měsíce od odsouhlasení před tiskem a dodán na adresu uvedenou výhercem.
• Výherce 3. ceny získá zhotovený obraz na plátně z vlastní fotografie obce či města o rozměru 100 x 75 cm. Fotografii zašle nejpozději do 3 týdnů od informace o výhře na email cudovska@cbs-cesko.cz. V ceně je grafické zpracování a včetně korektury před tiskem. Produkt bude zhotovený do 1 měsíce od odsouhlasení před tiskem a dodán na adresu uvedenou výhercem.
• Obsah výhry za nejoriginálnější příspěvek, Mystery Box, určí společnost CBS Nakladatelství s.r.o. Výherce nemá právo požadovat změnu obsahu boxu.
• Výherci kterékoliv výhry této soutěže ji nemohou postoupit třetí osobě nebo požadovat výměnu výhry, či jakoukoliv změnu výhry, od standardního produktu, který společnost CBS nakladatelství nabízí.
• Na tuto soutěž se dále vztahují všeobecná pravidla spotřebitelské soutěže

Co dalšího umíme a můžeme pro Vás připravit?

Nejen k létu patří cestování, turistika, cyklo-výlety a návštěvy zajímavých turistických míst. Za pomoci Vás starostů, se věnujeme vzkvétání cestovního ruchu u nás, a naopak pomáháme zjednodušit VAŠI práci.
Z naší dílny už mají mnohé obce letecké snímky, obrazy, uvítací tabule, namalovanou obec a mnoho dalších drobných předmětů jako třeba pohlednice, magnetky nebo nástěnné kalendáře. To vše z reálných fotografií nebo ručních kreseb!

S tím vším Vám můžeme pomoci! Stačí vyplnit kontaktní formulář a my se Vám ozveme.CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram