Vánoční akce a soutěž o knihu

29. 11. 2019Novinky

Přípravy na Vánoce jsou v plném proudu a všichni vymýšlíme dárky pro naše blízké. Tuto milou starost vám pomůžeme vyřešit – potěšte  druhé dárkem „z nebe“. Využijte naši VÁNOČNÍ AKCI 1+1 a druhou knihou nebo mapou potěšte druhé anebo sebe.

do 15.12.2019 máte možnost získat v našem e-shopu k zakoupené knize nebo mapě druhou ZDARMA.

A co víc! Pokud správně odpovíte na soutěžní otázku, můžete vyhrát krásnou knihu 101 + 101 leteckých pohledů na Česko a Slovensko s podpisem autorů.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Kolik titulů vyšlo v edici Česko z nebe od začátku roku až do Vánoc 2019?

Správnou odpověď napište do Poznámky objednávky v e-shopu. 5 správných odpovědí bude vylosováno a výherce získá knihu 101 + 101 leteckých pohledů na Česko a Slovensko s věnování a podpisem autorů.

Odpověď na otázku můžete najít v našem e-shopu a v článku o podzimních novinkách edice Česko z nebe

Knihu pošleme výherci ihned po ukončení akce tak, aby ji dostal do Vánoc.

Podmínky akce a soutěže

Akce 1+1 se vtahuje na nákup zboží v e-shopu CBS Nakladatelství. Ke každé zakoupené knize nebo mapě získáváte druhou knihu nebo mapu dle vlastního výběru ve stejné cenové kategorii. Akce je omezena na maximální počet nákupu 10 kusů od jednoho titulu.

Odpověď na soutěžní otázku napište do pole Poznámka při objednání zboží. Do soutěže se započítává každá správná odpověď z objednávky realizované v období akce, tzn. od 29. 11. 2019 – 15. 12. 2019. Objednávka můsí být správně vyplněna, odeslána a zaplacena. Výherce bude vylosován za účasti jednatele CBS Nakladatelství s.r.o., informaci o výhře obdrží výherce nejpozději 17.12.2019 na kontaktní adresu uvedenou v objednávce.

CBS Nakladatelství s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu podmínek soutěže a akce.

Tak neváhejte a využijte akci 1+1 v našem e-shopu

Pin It on Pinterest

Share This