CBS Nakladatelství

Žádné produkty v košíku.

V březnu je ten správný čas myslet na pečení vánočky

13. března 2021
Proč byste se v březnu měli starat o pečení vánočního cukroví a konec roku, když za „á“: je to ještě daleko a za „bé“: máte na jaře dost své jiné práce? Ano, zní to divně, ale právě v březnu vrcholí objednávání leteckého snímkování pro rok 2021. To sice nevysvětluje souvislost s koncem roku, ale stačí si vzpomenout, jak rychle se po prázdninách překulí září do listopadu a než se člověk naděje, je tady příprava na Vánoce, příprava PFek, kalendářů pro další rok, vánočních dárků pro občany, obchodní partnery nebo absolventy školy. Každý rok je to stejné, hektické a stresující. Letos to ale může být jiné 🙂 Víme už několik let, co naši práci děláme, že letecké fotografie a videa přitahují každého jak magnet. Při pohledu na ně se v každém z nás ozve touha vzlétnout jako pták a podívat se na ten svůj milovaný kout země úplně jiným způsobem. Je to hřejivý pocit svobody, pocit vzrušení při objevování nepoznaného, je to láska k místu na zemi, kde jste se narodili a prožili kus života, jsou to vzpomínky na krásné chvíle, které jste tam zažili.

A tyto zážitky teď Vy můžete poskytnou sobě i těm druhým. V podobě leteckých fotografií a leteckého videa Vaší obce nebo firmy.

Letecké snímky dokážete využít na velké množství zajímavých způsobů. Dají se z nich vyrobit krásné obrazy na plátno, pohlednice, propagační letáky, dá se z nich udělat přehledná fotomapa, ve které se vyzná i ten, kdo se v klasické mapě neorientuje 🙂

Pak je tu praktická stránka věci, jako je monitoring černých staveb nebo podklady pro územní plánování. A také máte svůj online svět – webové stránky, sociální sítě, YouTube kanál, tam všude Vaše letecké snímky přitáhnou pozornost.

Letecké fotografie samy o sobě neřeší starosti s koncem roku, ale jsou také základem právě pro Vaše PFka a kalendáře – originální a přitom cenově výhodné.

A my Vám s tím pomůžeme.

Tyto všechny věci budete mít téměř bez starostí. Máme svá letadla, vyškolené posádky i všechna povolení, máme svou fotografickou techniku, grafiky, textaře i výrobu, a hlavně - máme v tomto oboru 18 let zkušeností a téměř 5.000 českých a slovenských obcí mají letecké fotografie právě od nás. Pravidelně si děláme u zákazníků průzkumy spokojenosti a na základě jejich zpětné vazby zkvalitňujeme naše služby a přizpůsobujeme nabídku.

A protože dokážeme dobře plánovat fotolety a pracovat efektivně, můžeme Vám nabídnout to nejdůležitější - výhodnou cenu.

Co tedy musíte udělat Vy?

Stačí odpovědět na tento e-mail nebo vyplnit nezávazný poptávkový formulář a my Vám pošleme cenovou nabídku.

Pak už jen budete dostávat průběžné informace o probíhajícím projektu a po nasnímkování Vám na stole přistane balíček s vytištěnými fotografiemi a flash diskem, kde budete mít všechny upravené fotografie nebo video a surová data pro další použití. Vy si jen vyberete snímek, který chcete použít na výrobu výše zmíněných výrobků a zbytek zařídíme my.

Zaujali jsme Vás?

Tak neváhejte, objednávky pro Letecké snímkování 2021 přijímáme do 31. 3. 2021!CBS Nakladatelství

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972,
760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakt

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Fakturační údaje

CBS Nakladatelství s. r. o.

Vodní 1972, Zlín
760 01 Česká republika

IČ: 24804584
DIČ: CZ24804584

Účet: 2202616996 / 2010

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram